głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jachcenajamaice

Trzymaj mnie za rękę i ze mną zmierzaj przez świat. Przez nasz wspólny horyzont ku przyszłości. Bo teraz już wiem że nie chce już niczego szukać. Po prostu  chce mieć Cie tutaj dziś  na zawsze.

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

Trzymaj mnie za rękę, i ze mną zmierzaj przez świat. Przez nasz wspólny horyzont, ku przyszłości. Bo teraz już wiem, że nie chce już niczego szukać. Po prostu - chce mieć Cie tutaj, dziś - na zawsze.

 Ja po prostu miałam bardzo długo otwarte serce na oścież. Przez to weszło tam mnóstwo nieodpowiednich osób. Rozsiadły się beztrosko jakby te miejsca od zawsze należały do nich a później niczym tramwajem podróżowały przez życie. I chyba zrozumiałam wiesz że nie warto wypełniać serca osobami które moim kosztem robią sobie emocjonalne wycieczki. Zrozumiałam że nasze podróże mają inny cel i prowadzą często w przeciwnym kierunku. W końcu zrozumiałam że przecież  k rwa  moje serce to nie muzeum które się zwiedza. A niektórym osobom zbyt często zdarzało się za mocno dotykać eksponatów. Zbyt często upuszczały moje uczucia tak lekkomyślnie że rozpryskiwały się na tysiące gwiazd. Nie warto serio nie warto

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

"Ja po prostu miałam bardzo długo otwarte serce na oścież. Przez to weszło tam mnóstwo nieodpowiednich osób. Rozsiadły się beztrosko jakby te miejsca od zawsze należały do nich, a później niczym tramwajem podróżowały przez życie. I chyba zrozumiałam wiesz, że nie warto wypełniać serca osobami, które moim kosztem robią sobie emocjonalne wycieczki. Zrozumiałam, że nasze podróże mają inny cel i prowadzą często w przeciwnym kierunku. W końcu zrozumiałam, że przecież - k*rwa - moje serce to nie muzeum, które się zwiedza. A niektórym osobom zbyt często zdarzało się za mocno dotykać eksponatów. Zbyt często upuszczały moje uczucia tak lekkomyślnie, że rozpryskiwały się na tysiące gwiazd. Nie warto, serio, nie warto"

„Mała przestań czekać na jutro na ładniejszy wschód słońca na lepszą pogodę prawdziwych przyjaciół i większe zarobki. Żadna z tych minut które marnujesz na czekanie już nie wróci. Zacznij więc doceniać każdą jedną chwile smakować najprostsze rzeczy i bez okazji zakładać najlepsze ubrania. To nie rzeczywistość musi się zmienić żebyś była szczęśliwa tylko Twoja perspektywa.”

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

„Mała przestań czekać na jutro, na ładniejszy wschód słońca, na lepszą pogodę, prawdziwych przyjaciół i większe zarobki. Żadna z tych minut, które marnujesz na czekanie, już nie wróci. Zacznij więc doceniać każdą jedną chwile, smakować najprostsze rzeczy i bez okazji zakładać najlepsze ubrania. To nie rzeczywistość musi się zmienić, żebyś była szczęśliwa, tylko Twoja perspektywa.”

 A jakie to ma znaczenie że był w moim świecie kilka dni? Przecież te kilka dni były ważniejsze niż całe lata mojego życia.

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

"A jakie to ma znaczenie, że był w moim świecie kilka dni? Przecież te kilka dni były ważniejsze niż całe lata mojego życia."

“Pytają mnie o plany na przyszłość jakby to było najważniejsze. Dla mnie najważniejsze jest z kim ją spędzę. Nieważne jak. W luksusie czy w biedzie z sukcesami czy bez. Największe spełnienie to mieć obok siebie człowieka takiego mimo wszystko.”

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

“Pytają mnie o plany na przyszłość, jakby to było najważniejsze. Dla mnie najważniejsze jest z kim ją spędzę. Nieważne jak. W luksusie, czy w biedzie, z sukcesami czy bez. Największe spełnienie to mieć obok siebie człowieka, takiego mimo wszystko.”

„Musisz podróżwać żeby znaleźć miejsce do którego naprawdę należysz.”

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

„Musisz podróżwać żeby znaleźć miejsce, do którego naprawdę należysz.”

 Już tak długo jestem w czarnej d pie że spokojnie mogłabym wpisać taki adres w rubryce: zameldowanie.

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

"Już tak długo jestem w czarnej d*pie, że spokojnie mogłabym wpisać taki adres w rubryce: zameldowanie."

 Mam w sobie optymizm i upór. Nawet kiedy leżę i ryczę jestem załamana i chcę się zabić to i tak w końcu wstaję. Taki charakter.

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

"Mam w sobie optymizm i upór. Nawet kiedy leżę i ryczę, jestem załamana i chcę się zabić, to i tak w końcu wstaję. Taki charakter."

 Kiedy słowa zawodzą przemawia muzyka.

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

"Kiedy słowa zawodzą, przemawia muzyka."

Wiesz jakie męczące jest bycie mną dla mnie samego? Ja jestem w stanie się zamęczyć sam ze sobą co dopiero inni.

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

Wiesz jakie męczące jest bycie mną dla mnie samego? Ja jestem w stanie się zamęczyć sam ze sobą, co dopiero inni.

“Najgorszą rzecz jaką ludzie mogą sobie robić to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy obrażać uciekać wyjeżdżać.”

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

“Najgorszą rzecz, jaką ludzie mogą sobie robić, to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy, obrażać, uciekać, wyjeżdżać.”

 Stoję na środku drogi z odchyloną w tył głową i gapię się w niebo. Tak łatwo można zapomnieć jak cudowny jest świat.

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

"Stoję na środku drogi z odchyloną w tył głową i gapię się w niebo. Tak łatwo można zapomnieć, jak cudowny jest świat."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV