głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jachcenajamaice

 40. Zanikasz powoli z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

xes dodano: wczoraj o 22:58

#40. Zanikasz powoli, z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

samotność i ciemność jest dla mnie teraz idealna.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 23:23

samotność i ciemność jest dla mnie teraz idealna.

bo łatwiej nam mówić o sprawach które nas nie bolą lub w ogóle nie dotyczą.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 22:43

bo łatwiej nam mówić o sprawach, które nas nie bolą lub w ogóle nie dotyczą.

skoro jestem nikim dla siebie to jak mogę być wszystkim dla kogoś?

allfalldown dodano: przedwczoraj o 22:42

skoro jestem nikim dla siebie, to jak mogę być wszystkim dla kogoś?

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne nie jeden powie że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona bez miłości.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 10:45

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne, nie jeden powie, że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona, bez miłości.

 ... Potem zabijali tę miłość jak się tylko dało.

xes dodano: 2 dni temu

(...) Potem zabijali tę miłość, jak się tylko dało.

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon który tłucze się a potem skleja z kawałeczków znowu tłucze i znowu skleja tak długo aż kawałki przestaną do siebie pasować.

xes dodano: 2 dni temu

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.

Nie ma Cię obok znowu nie ma Cie ze mną z kim dzisiaj jesteś?

xes dodano: 3 dni temu

Nie ma Cię obok, znowu nie ma Cie ze mną, z kim dzisiaj jesteś?

Znowu Cię nie ma czasem wstaję nad ranem i czuję twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś masz zamiar wracać?  Planet ANM.

xes dodano: 3 dni temu

Znowu Cię nie ma, czasem wstaję nad ranem i czuję twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś, masz zamiar wracać? / Planet ANM.

Idę na balkon w ręku szlug telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie.  Bonson.

xes dodano: 3 dni temu

Idę na balkon, w ręku szlug, telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie. / Bonson.

Nie wiem czemu ciągle wątpię chyba chciałbym już zapomnieć wybacz. Ile to się ciągnie spływam. Kiedy mamy problem gdybam. ... Co wątpię czy to jest istotne dla Ciebie. I skądże nie liczy się racja stron. Bo by zmądrzeć trzeba by to dobrze przegadać i dotrzeć do tego gdzie leży błąd.  Skip.

xes dodano: 3 dni temu

Nie wiem czemu ciągle wątpię, chyba chciałbym już zapomnieć, wybacz. Ile to się ciągnie, spływam. Kiedy mamy problem, gdybam. (...) Co, wątpię czy to jest istotne dla Ciebie. I skądże, nie liczy się racja stron. Bo by zmądrzeć, trzeba by to dobrze przegadać i dotrzeć do tego gdzie leży błąd. / Skip.

Ten facet mnie wykończy psychicznie fizycznie nerwowo i nie wiem jak jeszcze ale kocham go jak nikogo innego nigdy na świecie.  onaa56.

xes dodano: 3 dni temu

Ten facet mnie wykończy psychicznie, fizycznie, nerwowo i nie wiem jak jeszcze, ale kocham go, jak nikogo innego nigdy na świecie. / onaa56.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV