głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jachcenajamaice

Łączyła nas relacja ta z rodzaju relacji o które człowiek zapytany z bólem serca przez zaciśnięte zęby kłamie wbrew sobie i odpowiada że to nic takiego.

xes dodano: 1 tydzień temu

Łączyła nas relacja, ta z rodzaju relacji, o które człowiek zapytany, z bólem serca, przez zaciśnięte zęby, kłamie wbrew sobie i odpowiada, że to nic takiego.

Dziwnie się śpi kiedy nikt nie chrapie nie zabiera kołdry nie rzuca się nie kaszle nie gada do siebie nie budzi nie marudzi nie rozwala na całe łóżko bo czyż nie o to chodzi żeby mimo wszystko lepiej było razem niż osobno? Smutno się śpi kiedy nikt nie przytula nie mówi dobranoc nie grzeje nie przykrywa nie budzi dzień dobry nie uśmiecha się nie odgania koszmarów bo przecież o to chodzi żeby takim niczym budować domy.

xes dodano: 1 tydzień temu

Dziwnie się śpi kiedy nikt nie chrapie, nie zabiera kołdry, nie rzuca się, nie kaszle, nie gada do siebie, nie budzi, nie marudzi, nie rozwala na całe łóżko, bo czyż nie o to chodzi, żeby mimo wszystko, lepiej było razem niż osobno? Smutno się śpi kiedy nikt nie przytula, nie mówi dobranoc, nie grzeje, nie przykrywa, nie budzi dzień dobry, nie uśmiecha się, nie odgania koszmarów, bo przecież o to chodzi, żeby takim niczym budować domy.

Mogłabym napisać wiele. Mogłabym ale nie chcę. Dziś wystarczy jedno słowo: tęsknię.

xes dodano: 1 tydzień temu

Mogłabym napisać wiele. Mogłabym, ale nie chcę. Dziś wystarczy jedno słowo: tęsknię.

Wylogować się z Ciebie nie potrafię. Blokuje mnie mój operacyjny system podtrzymywania nadziei.

xes dodano: 1 tydzień temu

Wylogować się z Ciebie nie potrafię. Blokuje mnie mój operacyjny system podtrzymywania nadziei.

Niby funkcjonuję lecz jakoś inaczej. Gorzej. Ciężej.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

Niby funkcjonuję, lecz jakoś inaczej. Gorzej. Ciężej. / .xeS.

Karm się dalej obojętnością swą tylko zrozum że ludzie później płaczą krwią.

xes dodano: 1 tydzień temu

Karm się dalej obojętnością swą, tylko zrozum, że ludzie później płaczą krwią.

'' Ci coś mnie już kochają będą na zawsze obok. ''

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

'' Ci coś mnie już kochają, będą na zawsze obok. ''

 Huragan zmian niech zacznie wiać nim zniszczymy siebie do końca. Czego się mam bać? Jak nie ma Ciebie będę się powtarzał bez końca.

xes dodano: 1 tydzień temu

"Huragan zmian, niech zacznie wiać nim zniszczymy siebie do końca. Czego się mam bać? Jak nie ma Ciebie, będę się powtarzał bez końca."

https: www.youtube.com watch?v=SuFjv2YVgf0  ten moment kiedy utożsamiasz się z każdym danym słowem w piosence.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

https://www.youtube.com/watch?v=SuFjv2YVgf0 - ten moment kiedy utożsamiasz się z każdym danym słowem w piosence. / .xeS.

Zgadzam się drobna korekta: tępym chujem. teksty xes dodał komentarz: Zgadzam się, drobna korekta: tępym chujem. do wpisu 1 tydzień temu
Bardzo krótki wiersz o gdybaniu: Gdybyś tylko nie był chujem byś pojmował że też czuję.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Bardzo krótki wiersz o gdybaniu: Gdybyś tylko nie był chujem, byś pojmował, że też czuję.

Nie potrafię już kochać tak jak kiedyś kochałam. Ufać też już nie potrafię mimo tego że kiedyś ufałam. Nie potrafię słuchać choć kiedyś to robiłam. Nie potrafię już pomagać bo kiedyś za bardzo się w to angażowałam. Nie potrafię okazywać uczuć choć kiedyś przychodziło mi to z łatwością. Nie potrafię wierzyć już w nic choć kiedyś żyłam nadzieją i zawsze wierzyłam że musi być dobrze choć nie musiało ale wierzyłam.  wiem już że nie warto. Nie warto kochać nie warto ufać nie warto słuchać nie warto pomagać nie warto mówić o uczuciach ani w nic wierzyć bo i tak to wszystko szlak strzeli. I tak się wszystko rozpadnie na miliony kawałków nic nie wartych wspomnień.

bezznakumiloscii dodano: 2 tygodnie temu

Nie potrafię już kochać tak jak kiedyś kochałam. Ufać też już nie potrafię, mimo tego że kiedyś ufałam. Nie potrafię słuchać, choć kiedyś to robiłam. Nie potrafię już pomagać, bo kiedyś za bardzo się w to angażowałam. Nie potrafię okazywać uczuć, choć kiedyś przychodziło mi to z łatwością. Nie potrafię wierzyć już w nic, choć kiedyś żyłam nadzieją, i zawsze wierzyłam że musi być dobrze, choć nie musiało, ale wierzyłam. - wiem już, że nie warto. Nie warto kochać, nie warto ufać, nie warto słuchać, nie warto pomagać, nie warto mówić o uczuciach, ani w nic wierzyć,bo i tak to wszystko szlak strzeli. I tak się wszystko rozpadnie na miliony kawałków, nic nie wartych wspomnień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV