 |
|
kurcze, to jakiś pieprzony koszmar. wszystko się wali. Jak nie jedno to drugie. Tak jakby Bóg testował naszą wytrzymałość. Z jednego bagna w drugie, tylko jeszcze gorsze. My tu zamiast cieszyć się z nadchodzących wakacji, próbujemy naprawiać to co zepsułyśmy. Tylko, że jak narazie bezskutecznie. I to jest najgorsze. i nie. Ja wcale za tobą nie tęsknie. to moje oczy, może troche usta, dłonie i wogóle całe moje ciało tęskni. Ale nie ja.
|
|
 |
|
Miłość Przyjdzie Po Ciebie Gdy Nauczysz Się Żyć Bez Niej . .
|
|
 |
|
wiesz... jakiś kawałek mnie, nie wiem sama jak duży, zawsze będzie Cię kochał. zawsze będe do Ciebie coś czuć i mieć tą cholerną słabość.
|
|
 |
|
Tęsknie? To za mało by wyrazić jak cholernie mi Cię brakuje.
|
|
 |
|
czasem chciałabym nauczyć się być obojętna .
|
|
 |
|
Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział..
|
|
 |
|
i sama nie wiem dlaczego tak bardzo chce żeby napisał ..
|
|
 |
|
To właśnie Ty dałeś mi nadzieje, że warto żyć i uśmiechać się, choć życie pełne przeszkód. Tylko, że odchodząc zabrałeś ją, zostawiając mi tysiące wspomnień z którymi teraz tak ciężko mi żyć.
|
|
 |
|
miej nadzieję , podobno miłość nie rdzewieje ..
|
|
 |
|
i wciąż czekam na ten dzień, gdy wstanę zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie , jak bardzo tęsknisz , kochasz i potrzebujesz.
|
|
 |
|
jutro łza zamieni się w usmiech ,smutek w szczęście a ty w wspomnienie.
|
|
 |
|
nie zrozum mnie źle kocham Cię , ale nienawidzę bardziej .
|
|
|
|