głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika issa1997

 .. a Ty tylko musisz zrozumieć że nigdy nie jest za późno na to żeby zacząć wszystko od początku. Miej świadomość że zawsze możesz wstać trzasnąć drzwiami i w momencie zmienić całe swoje życie. Nikt ani nic nie może decydować o Twoim szczęściu nie bój się żyć nie bój się podejmować decyzji... To Twój czas zaryzykuj..

bae dodano: 4 dni temu

".. a Ty tylko, musisz zrozumieć że nigdy nie jest za późno na to, żeby zacząć wszystko od początku. Miej świadomość że zawsze możesz wstać, trzasnąć drzwiami i w momencie zmienić całe swoje życie. Nikt ani nic, nie może decydować o Twoim szczęściu, nie bój się żyć, nie bój się podejmować decyzji... To Twój czas, zaryzykuj.. "

Śmiej się kiedy możesz przeproś kiedy powinieneś i puść to czego zmienić nie możesz. Całuj powoli kochaj głęboko szybko wybaczaj wykorzystuj szanse i nie żałuj.Życie jest za krótkie by być czymkolwiek innym niż szczęśliwym.💞

bae dodano: 1 tydzień temu

Śmiej się, kiedy możesz, przeproś, kiedy powinieneś, i puść to, czego zmienić nie możesz. Całuj powoli, kochaj głęboko, szybko wybaczaj, wykorzystuj szanse i nie żałuj.Życie jest za krótkie, by być czymkolwiek innym niż szczęśliwym.💞

Dziś jesteś z nim i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni kiedy nawet piłem za Was..

bae dodano: 1 tydzień temu

Dziś jesteś z nim i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni, kiedy nawet piłem za Was..

NOOOO WAAAAY!

bae dodano: 2 tygodnie temu

NOOOO WAAAAY!

 Niech gwiazdy trzymają Twój smutek z dala  Niech kwiaty wypełniają Twoje serce pięknem  Niech nadzieja zawsze ociera Twoje łzy. A przede wszystkim niech cisza uczyni Cię silnym...

bae dodano: 2 tygodnie temu

" Niech gwiazdy trzymają Twój smutek z dala, Niech kwiaty wypełniają Twoje serce pięknem, Niech nadzieja zawsze ociera Twoje łzy. A przede wszystkim, niech cisza uczyni Cię silnym..."

why not ?

bae dodano: 28 października 2018

why not ?

Słowo „idiota” jest piękne. Idiota to ktoś kto żyje w niezależny sposób robi swoje i nie obchodzi go to co powie o nim świat. Idiotą jest ten kto nie naśladuje. I nie ma to nic wspólnego z głupotą. Jeśli spróbujesz iść przez życie własną niezależną drogą wtedy będziesz nazywany idiotą. Tłum nie będzie cię szanował gdyż tłum nie szanuje autentycznych ludzi. Tłum szanuje maski i fałszywe osobowości. Jeśli naprawdę chcesz być mądry bądź idiotą.”

bae dodano: 25 października 2018

Słowo „idiota” jest piękne. Idiota to ktoś, kto żyje w niezależny sposób, robi swoje i nie obchodzi go to, co powie o nim świat. Idiotą jest ten, kto nie naśladuje. I nie ma to nic wspólnego z głupotą. Jeśli spróbujesz iść przez życie własną, niezależną drogą, wtedy będziesz nazywany idiotą. Tłum nie będzie cię szanował, gdyż tłum nie szanuje autentycznych ludzi. Tłum szanuje maski i fałszywe osobowości. Jeśli naprawdę chcesz być mądry, bądź idiotą.”

Nie uspokajam sumienia które nie ma nic za skórą .

bae dodano: 25 października 2018

Nie uspokajam sumienia, które nie ma nic "za skórą" .

Plotka  to zwykła tania dz wka którą popycha każdy kto nie ma czasu poszukać prawdy.

bae dodano: 22 października 2018

Plotka - to zwykła, tania dz_wka, którą popycha każdy, kto nie ma czasu poszukać prawdy.

„Każdy z nas ma w sobie dwa wilki.. jeden dobry drugi zły.. dochodzi do głosu ten  którego karmisz..”

bae dodano: 13 października 2018

„Każdy z nas ma w sobie dwa wilki.. jeden dobry, drugi zły.. dochodzi do głosu ten, którego karmisz..”

 Rap to droga zycia dar od boga ta muzyka

bae dodano: 6 października 2018

"Rap to droga zycia, dar od boga ta muzyka"

Szczęście nosi Twoje imię 🍷

bae dodano: 27 września 2018

Szczęście nosi Twoje imię 🍷

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV