głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika irina_darkmoon

Nie przejmuj się tym co oni o nas mówią mała Oni przecież tego życia nie przeżyją za nas Wszyscy wokół mają idealne rozwiązania Gdy odejdą ja zostanę tutaj sam ty sama Mądrzy świata nam tu zaprojektowali przypał Sami nic nie ogarniają popatrz na ich życia Solar Białas

zuzaalala dodano: wczoraj o 21:29

Nie przejmuj się tym co oni o nas mówią, mała Oni przecież tego życia nie przeżyją za nas Wszyscy wokół mają idealne rozwiązania Gdy odejdą, ja zostanę tutaj sam, ty sama Mądrzy świata nam tu zaprojektowali przypał Sami nic nie ogarniają, popatrz na ich życia-Solar/Białas

Ci ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy jak te słowa działają. Komentarze typu idź się zabij  jesteś chujowa  naprawdę dotykają. Nieważne czy są w życiu czy w internecie. Jeżeli ktoś ma naprawdę nasyfione w głowie bierze wszystko do siebie. Wszystko dosłownie wszystko. Więc dobrze przemyśl zanim coś powiesz.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Ci ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak te słowa działają. Komentarze typu "idź się zabij", "jesteś chujowa", naprawdę dotykają. Nieważne czy są w życiu, czy w internecie. Jeżeli ktoś ma naprawdę nasyfione w głowie bierze wszystko do siebie. Wszystko, dosłownie wszystko. Więc dobrze przemyśl zanim coś powiesz.

Było dobrze wystarczyło kilka zdań kilka słów. I już nie jest dobrze nie jest nawet okej.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Było dobrze, wystarczyło kilka zdań, kilka słów. I już nie jest dobrze, nie jest nawet okej.

Nie umiem znaleźć nikogo odkąd się z nim pożegnałam. Nie poznałam ani jednej nowej osoby. Nie wiem co się stało chyba boję się odrzucenia. To straszne. Paraliżuje mnie strach chore.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Nie umiem znaleźć nikogo odkąd się z nim pożegnałam. Nie poznałam ani jednej nowej osoby. Nie wiem co się stało, chyba boję się odrzucenia. To straszne. Paraliżuje mnie strach, chore.

Wkurwiają mnie osoby które uważają że wszyscy w moim wieku wyolbrzymiają problemy. Że my ich w ogóle nie mamy. Wkurwiają mnie kiedy mówią że przesadzam gdy mówię im co jest nie tak.

zuzaalala dodano: 3 dni temu

Wkurwiają mnie osoby, które uważają, że wszyscy w moim wieku wyolbrzymiają problemy. Że my ich w ogóle nie mamy. Wkurwiają mnie, kiedy mówią, że przesadzam, gdy mówię im, co jest nie tak.

Nie umiem się nie uśmiechać to mój system obronny.

zuzaalala dodano: 3 dni temu

Nie umiem się nie uśmiechać, to mój system obronny.

Pokazałam im kiedyś co jest w środku mnie. Nie zrozumieli wyśmiali. Wtedy postawiłam gruby mur między nimi a mną.

zuzaalala dodano: 3 dni temu

Pokazałam im kiedyś co jest w środku mnie. Nie zrozumieli, wyśmiali. Wtedy postawiłam gruby mur między nimi a mną.

Jakoś tak ciężko było mi tobie powiedzieć co czuję gdy do mnie mówisz.

zuzaalala dodano: 3 dni temu

Jakoś tak ciężko było mi tobie powiedzieć co czuję, gdy do mnie mówisz.

To niby rok tak mały okres czasu. Mały roczek a jak zmienił tych ludzi. Kocham tych ludzi sprzed roku. Teraz się zepsuli. Zmienili się o 180°.

zuzaalala dodano: 3 dni temu

To niby rok, tak mały okres czasu. Mały roczek, a jak zmienił tych ludzi. Kocham tych ludzi sprzed roku. Teraz się zepsuli. Zmienili się o 180°.

Lubie tego zjeba. Ale on chyba uważa mnie za kogoś do kogo można napisać kiedy się nudzi. Nienawidzę być kimś takim a tak wiele ludzi mnie tak traktuje.

zuzaalala dodano: 4 dni temu

Lubie tego zjeba. Ale on chyba uważa mnie za kogoś, do kogo można napisać kiedy się nudzi. Nienawidzę być kimś takim, a tak wiele ludzi mnie tak traktuje.

Jebana suka uważała się za moją najlepszą przyjaciółkę a wmawiała mi że to ja jestem skurwionym gównem. Że nie powinnam w ogóle wychodzić z domu bo wyglądam okropnie czyli jak zawsze. Słuchałam jej bo była moją najlepszą przyjaciółką.

zuzaalala dodano: 4 dni temu

Jebana suka uważała się za moją najlepszą przyjaciółkę a wmawiała mi, że to ja jestem skurwionym gównem. Że nie powinnam w ogóle wychodzić z domu, bo wyglądam okropnie, czyli jak zawsze. Słuchałam jej, bo była moją najlepszą przyjaciółką.

Ci ludzie są pojebani ale nie zmieni to tego że ich pokochałam.

zuzaalala dodano: 4 dni temu

Ci ludzie są pojebani, ale nie zmieni to tego, że ich pokochałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV