 |
|
jesteśmy celem w grze zwanej manewrami szczęścia. / ...
|
|
 |
|
wolę szczere, brudne uczucie jak żelazo..
|
|
 |
|
Onar- Nie zapomnij o mnie..
|
|
 |
|
nie należę do bogaczy, ale zawsze stać mnie, aby pójść z Tobą na spacer..
|
|
 |
|
`żyli długo i szczęśliwie dopóki księżniczka z sąsiedniego zamku nie założyła ładniejszej sukienki.
|
|
 |
|
Za bardzo wrażliwa, za mało twarda, dziecinnie naiwna, głupio uparta..
|
|
 |
|
gdyby przypomniało Ci się , że istnieję , to zadzwoń , daj znać , że żyjesz , jesteś szczęśliwy , i nie masz powodów do zmartwień .
|
|
 |
|
Wiedziałam kiedy spojrzałam w jego oczy, że On będzie moim problemem.
|
|
 |
|
- Usiądź obok - poprosiła - zrobił to bez słowa. - A teraz przytul. 5 sekund później poczuła Jego dłoń oplatającą Jej talię. - Pocałuj moje usta. Zrobił to w tak czuły i delikatny sposób. - A teraz... - Co mam zrobić? - zapytał bez emocji. - Pokochaj mnie... tak, byś każdej nocy szukał ustami moich ust. Tak, byś uzależnił się od mojego dotyku. Tak, byś nie mógł beze mnie żyć... To właśnie chcę byś zrobił.
|
|
 |
|
Mam obsesję na Twoim punkcie . ! Łzy same napływają mi do oczu ... Tak bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić .. Poczuć Twoje ciepło ... Bicie Twojego serduszka... Chciałabym móc znowu poczuć zapach Twego ciała... Czuć dreszcz na ciele , gdy patrzysz na mnie swoim groźnym wzrokiem . Nie spać po nocach wysyłając do Ciebie setki smsów . Karmić wzrok Twoim uśmiechem . Usłyszeć Twój głos .
|
|
 |
|
, wtedy człowiek powoli na serce umiera.
|
|
 |
|
na skraju spraw w niedorzeczności bezpiecznie trwać.
|
|
|
|