głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inspiruj_mnie

Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to że za kilkanaście dni będę tą kobietą która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego  mam dozgonną miłość poczucie bezpieczeństwa uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 26 sierpnia 2016

Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem, z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć, że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę, kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to, że za kilkanaście dni będę tą kobietą, która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego - mam dozgonną miłość, poczucie bezpieczeństwa, uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca, rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ. [ ciamciaa ♥ ]

Cudownym uczuciem jest wracać do domu pełnego miłości jaką obdarzają mnie bliscy mi ludzie. Cholernie dobrze jest czuć troskę babci która jest niezwykłą kobietą. Opowieści dziadka które tak bardzo lubię słuchać. Zaś natomiast wujkowie ciocia i dzieciaki z którymi mam świetny kontakt. Lubię ciepłe wieczory gdzie odpalamy grilla i cieszymy się sobą nawzajem. Jednak równie mocno kocham te zimne wieczory gdzie siadamy przy wielkim stole i przeglądamy stare zdjęcie roniąc przy tym łzy za chwile potem uśmiechając się ciepło przy kolejnym ze zdjęć. Nienawidzę jednak pożegnań gdzie po raz kolejny muszę spakować walizki i opuścić ich na kilka miesięcy. Nienawidzę. shoocky

shoocky dodano: 16 sierpnia 2016

Cudownym uczuciem jest wracać do domu pełnego miłości, jaką obdarzają mnie bliscy mi ludzie. Cholernie dobrze jest czuć troskę babci, która jest niezwykłą kobietą. Opowieści dziadka, które tak bardzo lubię słuchać. Zaś natomiast wujkowie, ciocia i dzieciaki, z którymi mam świetny kontakt. Lubię ciepłe wieczory, gdzie odpalamy grilla i cieszymy się sobą nawzajem. Jednak równie mocno kocham te zimne wieczory, gdzie siadamy przy wielkim stole i przeglądamy stare zdjęcie, roniąc przy tym łzy, za chwile potem uśmiechając się ciepło przy kolejnym ze zdjęć. Nienawidzę jednak pożegnań, gdzie po raz kolejny muszę spakować walizki i opuścić ich na kilka miesięcy. Nienawidzę./shoocky

Wiem jak wyglądają moje złe dni ale nie chcę na nie czekać. Wiem że życie to wieczna parabola dobre dni nie oznaczają wiecznego szczęścia. Na szczęście te złe także przemijają. Chcę w to wierzyć. Czas się obudzić wziąć głęboki oddech i mieć nadzieję na spełnienie tego co zupełnie nierealne. Są przecież takie złudzenia które pozwalają żyć.

tancorek dodano: 10 lipca 2016

Wiem jak wyglądają moje złe dni ale nie chcę na nie czekać. Wiem, że życie to wieczna parabola, dobre dni nie oznaczają wiecznego szczęścia. Na szczęście te złe także przemijają. Chcę w to wierzyć. Czas się obudzić, wziąć głęboki oddech i mieć nadzieję na spełnienie tego, co zupełnie nierealne. Są przecież takie złudzenia które pozwalają żyć.

“Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej.”

tancorek dodano: 10 lipca 2016

“Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej.”

 Kobiety są proste. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o to żebyś poświęcił Jej uwagę. Uważasz że pragnie zbyt wiele? Nie. Ona chciałaby tylko aby tym razem Wam się udało.

tancorek dodano: 10 lipca 2016

"Kobiety są proste. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o to, żebyś poświęcił Jej uwagę. Uważasz że pragnie zbyt wiele? Nie. Ona chciałaby tylko, aby tym razem Wam się udało."

 Zatrzymaj się. Nie musisz wiecznie zabiegać o przychylność ludzi dookoła.

tancorek dodano: 10 lipca 2016

"Zatrzymaj się. Nie musisz wiecznie zabiegać o przychylność ludzi dookoła."

Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury intuicji bo korzystając ze zbyt wielu porad dorobimy się jedynie depresji.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury, intuicji, bo korzystając ze zbyt wielu porad, dorobimy się jedynie depresji.

 Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!"

Nigdy nie daj sobie wmówić że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz zdobądź to. Kropka.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka.

 Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa dające nadzieję

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa dające nadzieję"

Przyjrzyj się temu co dziś nazywasz problemem katastrofą albo kryzysem i zadaj sobie następujące pytanie: Czy za pięć lat będzie to miało jakieś znaczenie? Odpowiedź najczęściej brzmi: nie . ... Zbyt często zadręczamy się błahostkami.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Przyjrzyj się temu, co dziś nazywasz problemem, katastrofą albo kryzysem, i zadaj sobie następujące pytanie: Czy za pięć lat będzie to miało jakieś znaczenie? Odpowiedź najczęściej brzmi: "nie". [...] Zbyt często zadręczamy się błahostkami.

 Świat jest Twoim odbiciem lustrzanym. Dostrzegasz w nim to co sama czujesz w środku. Jeśli chcesz coś zmienić zacznij od siebie.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Świat jest Twoim odbiciem lustrzanym. Dostrzegasz w nim to, co sama czujesz w środku. Jeśli chcesz coś zmienić, zacznij od siebie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV