 |
|
gadam do siebie bo mam podobne zainteresowania.
|
|
 |
|
i moje ambitne plany dotyczące niedzieli z nauką, skończyły się tak, że od południa siedzę na moblo i oglądam plotkarę. wobec tego pozdrawiam jutrzejszy dzień.
|
|
 |
|
są dni, które proszą się o dłuższą drogę do domu.
|
|
 |
|
zawsze, gdy mam związane włosy to znaczy że sobie nie radzę. nie radzę z życiem. przecież wiesz..
|
|
 |
|
tak generalnie, to co mam odpowiadać mamie, gdy pyta mnie z kim wychodzę? co mam jej powiedzieć? przecież jestem sama, nie mam przyjaciół, nie mam z kim wyjść. mam powiedzieć jej, że wychodzę do parku i siedzę tam sama przez kilka godzin? nie, bo przecież uzna, że jestem chora psychicznie, a wcale tak nie jest. ja jestem po prostu samotna.
|
|
 |
|
nie znoszę, kiedy ktoś bezczelnie bawi się moimi uczuciami .
|
|
 |
|
wole nie mieć nic, niż mieć miłość na niby./ctrlc
|
|
 |
|
spotkanie na szkolnym korytarzu. znowu nie usłyszałam pospolitego 'cześć'. po raz kolejny moje serce zabiło szybciej, ale nie z miłości. to nienawiść, która mną włada. namawia mnie bym uderzyła Cię w twarz, ale wiesz co. kopnę w jaja, za wysoki na 'w mordę' jesteś.
|
|
 |
|
życzę Ci, byś przestał ćpać i zakochał się w dziewczynie, która będzie robiła to co Ty w przeszłości. marzę, by wystawiała Cię, gdy umówicie się na spacer, albo wmawiała jak bardzo kocha, gdy nie będzie tego czuła. a potem rzuciła Cię, jak zepsutą zabawkę w kąt, bo pragnę byś cierpiał tak samo jak ja.
|
|
|
|