głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inlovewithhim

Każdy chce w życiu tego samego  zdrowia miłości na starcie miliona.. układasz plany jak w ciemności lego by stanąć do pionu ze złamanych kolan

rap_jak_tlen dodano: przedwczoraj o 20:58

Każdy chce w życiu tego samego - zdrowia, miłości, na starcie miliona.. układasz plany, jak w ciemności lego by stanąć do pionu ze złamanych kolan

Zostań moim przyjacielem bo w moim życiu za dużo wrogów już  a wszyscy których jestem pewien oni są ze mną będą jak anioł stróż  zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą tusz.. choć wielu których byłem pewien oni odeszli nie ma ich ze mną tu!!!!

rap_jak_tlen dodano: przedwczoraj o 20:57

Zostań moim przyjacielem, bo w moim życiu za dużo wrogów już, a wszyscy, których jestem pewien, oni są ze mną, będą jak anioł stróż - zostań moim przyjacielem, takim na stałe, jak ten pod skórą tusz.. choć wielu, których byłem pewien, oni odeszli, nie ma ich ze mną tu!!!!

W moim życiu ciągle góra dół góra dół Kochasz czy masz problem ziomek wróg Ziomek wróg nie idź już wyżej tam czeka samotność Za małe są szczyty nawet dla dwóch  Halo kto mówi? Ziomek czy wróg? Ziomek czy wróg?

rap_jak_tlen dodano: przedwczoraj o 20:56

W moim życiu ciągle góra, dół, góra, dół Kochasz, czy masz problem, ziomek, wróg Ziomek, wróg, nie idź już wyżej, tam czeka samotność Za małe są szczyty nawet dla dwóch Halo, kto mówi? Ziomek czy wróg? Ziomek czy wróg?

Też tego chcę żeby życie było lekkie   spokój czek patent na życie wieczne..😥

rap_jak_tlen dodano: przedwczoraj o 20:52

Też tego chcę, żeby życie było lekkie - spokój, czek, patent na życie wieczne..😥

ścielisz swe życie na torach i tam Ci wygodnie.. dziś jestem jedynym który podąża żeby Cię podnieść..

rap_jak_tlen dodano: przedwczoraj o 20:51

ścielisz swe życie na torach i tam Ci wygodnie.. dziś jestem jedynym, który podąża żeby Cię podnieść..

'każdy by chciał obrać życia na kilo a w zamian dać mały gram.. to nie mój film i opuszczam kino  biorę w pamięci kadr'

rap_jak_tlen dodano: przedwczoraj o 20:50

'każdy by chciał obrać życia na kilo, a w zamian dać mały gram.. to nie mój film i opuszczam kino, biorę w pamięci kadr'

Boże powiedz mi czym sobie zasłużyłam? Czy ja naprawdę jestem takim potworem?  Nataalii

nataalii dodano: 2 dni temu

Boże, powiedz mi czym sobie zasłużyłam? Czy ja naprawdę jestem takim potworem? / Nataalii

To już chyba nawet nie chodzi o to po prostu chyba sama przestałam radzić sobie z życiem teksty nataalii dodał komentarz: To już chyba nawet nie chodzi o to, po prostu chyba sama przestałam radzić sobie z życiem do wpisu 2 dni temu
 Jest wielka różnica między osobą która Cię chce... a osobą która zrobi wszystko żeby być z Tobą do końca życia.

toiletpaper dodano: 2 tygodnie temu

"Jest wielka różnica między osobą, która Cię chce... a osobą, która zrobi wszystko, żeby być z Tobą do końca życia."

Leżę kolejna godzine w łóżku kolejna łza spływa po moim policzku.. użalam się nad sobą czy tęsknię?

schooki dodano: 2 tygodnie temu

Leżę kolejna godzine w łóżku, kolejna łza spływa po moim policzku.. użalam się nad sobą, czy tęsknię?

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne nie jeden powie że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona bez miłości.

schooki dodano: 2 tygodnie temu

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne, nie jeden powie, że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona, bez miłości.

Patrzenie przez pryzmat minionego czasu i utworzonych kiedyś treści  jest zadziwiające. I sęk nie tkwi w tym że kiedyś uparcie pisałam o szmaragdowych oczach a dzisiaj uwielbiam te Jego niebieskie. Dzisiaj po prostu wszystko wygląda inaczej. Dzisiaj to nie te oczy wiodą prym chociaż nałogowo w nie patrzę. Dzisiaj nie ma powielających się wyznań na potęgę. Dzisiaj nie ma kombinowania jak to utrzymać w pionie. Dzisiaj nie ma zastanowienia czy jutro inna nie będzie ważniejsza. Dzisiaj liczą się te niewinne acz istotne zdania jak to że lepiej mu się śpi ze mną przy boku lub to że chętnie robiłby mi śniadania każdego poranka.

definicjamiloscii dodano: 2 tygodnie temu

Patrzenie przez pryzmat minionego czasu i utworzonych kiedyś treści - jest zadziwiające. I sęk nie tkwi w tym, że kiedyś uparcie pisałam o szmaragdowych oczach, a dzisiaj uwielbiam te Jego, niebieskie. Dzisiaj po prostu wszystko wygląda inaczej. Dzisiaj to nie te oczy wiodą prym, chociaż nałogowo w nie patrzę. Dzisiaj nie ma powielających się wyznań na potęgę. Dzisiaj nie ma kombinowania jak to utrzymać w pionie. Dzisiaj nie ma zastanowienia, czy jutro inna nie będzie ważniejsza. Dzisiaj liczą się te niewinne, acz istotne zdania jak to, że lepiej mu się śpi ze mną przy boku lub to, że chętnie robiłby mi śniadania każdego poranka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV