głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inlovewithhim

 Między ciszą a wspomnieniem poszukuję Cię..

onaaa1094 dodano: 5 dni temu

- Między ciszą, a wspomnieniem poszukuję Cię..

  Pełni nadziei miłość rozkwita wewnątrz nas. Na dłoni serce daje ci proszę obiecaj mi że mnie nie zranisz znajdziesz bezpieczne miejsce nam gdzie nikt więcej nigdy nie będzie dzielił nas.

onaaa1094 dodano: 5 dni temu

- ,,Pełni nadziei miłość rozkwita wewnątrz nas. Na dłoni serce daje ci proszę obiecaj mi,że mnie nie zranisz znajdziesz bezpieczne miejsce nam gdzie nikt więcej nigdy nie będzie dzielił nas. "

   Nawet kiedy trudno jest odkryj moc w sobie musi być dobrze.  W Tobie wielka siła jest zawszę bądź sobą idź własną drogą.

onaaa1094 dodano: 5 dni temu

- ,, Nawet kiedy trudno jest, odkryj moc w sobie, musi być dobrze. W Tobie wielka siła jest, zawszę bądź sobą, idź własną drogą."

  Celem każdej gry jest wygrana. Jeśli nie zależy ci na wygranej bez sensu jest walczyć.

onaaa1094 dodano: 5 dni temu

- "Celem każdej gry jest wygrana. Jeśli nie zależy ci na wygranej, bez sensu jest walczyć."

   I być może sama z tym jesteś i znowu patrzysz w sufit i być sama z tym nie chcesz ale znowu tak być musi..

onaaa1094 dodano: 5 dni temu

- ,, I być może sama z tym jesteś i znowu patrzysz w sufit, i być sama z tym nie chcesz,ale znowu tak być musi.."

Nigdy nie zapomnisz ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz że już tak strasznie nie boli.

onaaa1094 dodano: 5 dni temu

Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli.

Nie wiem czy był to Jego uśmiech który całował mój tuż przed snem a może Jego rano dopiero co wybudzone ze snu oczy patrzące wprost w moje. Było to coś pięknego nieistotnego dla innych a tak istotnego dla mnie. Coś czym karmiłam każdy swój dzień każdą najmniejszą z chwil dokładaną do tej całej układanki która wtedy była dla mnie wszystkim. Całym światem.  Endoftime.

endoftime dodano: 5 dni temu

Nie wiem, czy był to Jego uśmiech, który całował mój tuż przed snem, a może Jego rano dopiero co wybudzone ze snu oczy patrzące wprost w moje. Było to coś pięknego, nieistotnego dla innych, a tak istotnego dla mnie. Coś, czym karmiłam każdy swój dzień, każdą najmniejszą z chwil dokładaną do tej całej układanki, która wtedy była dla mnie wszystkim. Całym światem. / Endoftime.

Pomimo dwóch lat nieobecności ENDOFTIME na 11 miejscu w rankingu całościowym moblo. Wielkie łał. Pamiętam jak kiedyś sprawdzało się ranking codziennie by zobaczyć zmiany zobaczyć najlepszych w ostatnich tygodniach. Nie wierzę że w sumie tak wysoka pozycja nadal się utrzymuje.

endoftime dodano: 5 dni temu

Pomimo dwóch lat nieobecności, ENDOFTIME na 11 miejscu w rankingu całościowym moblo. Wielkie łał. Pamiętam, jak kiedyś sprawdzało się ranking codziennie, by zobaczyć zmiany, zobaczyć najlepszych w ostatnich tygodniach. Nie wierzę, że w sumie tak wysoka pozycja nadal się utrzymuje.

CZEŚĆ HEJ ŻYJECIE?  Nie było mnie tu 2 lata. Tak wiele się zmieniło.. Ale kiedy w końcu po stu nieudanych próbach w końcu się zalogowałam i zobaczyłam te wszystkie liczby obserwujących wpisów wizyt. Zamarłam. Jak wiele tu pozostawiłam. Pozostawiłam siebie tak po prostu. Lecz nie tylko ja. Jeżeli mnie obserwujecie i nadal tu jesteście zostawcie po sobie chociażby komentarz.. Chciałabym wiedzieć ile z Was jest nadal wierne naszemu w pewnym sensie domu jakim było moblo.

endoftime dodano: 5 dni temu

CZEŚĆ, HEJ, ŻYJECIE? Nie było mnie tu 2 lata. Tak wiele się zmieniło.. Ale kiedy w końcu po stu nieudanych próbach w końcu się zalogowałam i zobaczyłam te wszystkie liczby obserwujących, wpisów, wizyt. Zamarłam. Jak wiele tu pozostawiłam. Pozostawiłam siebie tak po prostu. Lecz nie tylko ja. Jeżeli mnie obserwujecie i nadal tu jesteście zostawcie po sobie chociażby komentarz.. Chciałabym wiedzieć ile z Was jest nadal wierne naszemu w pewnym sensie domu, jakim było moblo.

Zajrzałam na moblo po dwóch latach tu nadal ktoś żyje i to z moich najulubieńszego grona : teksty endoftime dodał komentarz: Zajrzałam na moblo po dwóch latach, tu nadal ktoś żyje i to z moich najulubieńszego grona :) do wpisu 5 dni temu
Zajrzałam na moblo po dwóch latach tu nadal ktoś żyje i to z moich najulubieńszego grona : teksty endoftime dodał komentarz: Zajrzałam na moblo po dwóch latach, tu nadal ktoś żyje i to z moich najulubieńszego grona :) do wpisu 5 dni temu
Mam tak samo.. Powróciłam tu po prawie równych 2 latach.. teksty endoftime dodał komentarz: Mam tak samo.. Powróciłam tu po prawie równych 2 latach.. do wpisu 5 dni temu
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV