głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inez1201

dzięki    teksty melodie dodał komentarz: dzięki ;) do wpisu 24 grudnia 2010
W niektórych momentach 'przepraszam' brzmi dla mnie jak zwykłe 'mleko'  'masło'  'dupa'. Może dlatego  że za często wybaczam  a nie ma żadnej poprawy.

melodie dodano: 24 grudnia 2010

W niektórych momentach 'przepraszam' brzmi dla mnie jak zwykłe 'mleko', 'masło', 'dupa'. Może dlatego, że za często wybaczam, a nie ma żadnej poprawy.

Teoria przeczy praktyce ? Taaak  kocham Cie  a jesteś takim dupkiem .

melodie dodano: 24 grudnia 2010

Teoria przeczy praktyce ? Taaak, kocham Cie, a jesteś takim dupkiem .

nie zamierzam prosić Cię na kolanach żebyś do mnie wrócił  nie zamierzam mścić się na Tobie w jakiś tam sposób  nie zamierzam wyzywać twojej nowej laski od szmat. zamierzam zapomnieć  po prostu.

melodie dodano: 24 grudnia 2010

nie zamierzam prosić Cię na kolanach żebyś do mnie wrócił, nie zamierzam mścić się na Tobie w jakiś tam sposób, nie zamierzam wyzywać twojej nowej laski od szmat. zamierzam zapomnieć, po prostu.

Czasem się przytulali. Czasem się całowali. Czasem wychodzili do lasu na spacer. Czasami rozmawiali ze sobą. Kochali się zawsze  kiedy się spotykali. A miłość była tylko dodatkiem.

melodie dodano: 24 grudnia 2010

Czasem się przytulali. Czasem się całowali. Czasem wychodzili do lasu na spacer. Czasami rozmawiali ze sobą. Kochali się zawsze, kiedy się spotykali. A miłość była tylko dodatkiem.

nie mogę słuchać  kiedy ''dorośli''  mówią  że miłość w moim wieku nie istnieje. Może oni nie spotkali się z nią  gdy byli tacy młodzi  lecz ja to przeszłam. Doświadczyłam wszystkiego o czym oni mogli by tylko pomarzyć. Spotkałam się z różnymi sytuacjami  widziałam jak najbliższa mi osoba płacze  jak walczy z bezradnością. Uciekałam z lekcji by pobyć przy jego boku  piłam by mu dorównać  paliłam  bo on to robił. i wtym wszystkim on mimo wszystko mnie kochał.

melodie dodano: 24 grudnia 2010

nie mogę słuchać, kiedy ''dorośli'', mówią, że miłość w moim wieku nie istnieje. Może oni nie spotkali się z nią, gdy byli tacy młodzi, lecz ja to przeszłam. Doświadczyłam wszystkiego o czym oni mogli by tylko pomarzyć. Spotkałam się z różnymi sytuacjami, widziałam jak najbliższa mi osoba płacze, jak walczy z bezradnością. Uciekałam z lekcji by pobyć przy jego boku, piłam by mu dorównać, paliłam, bo on to robił. i wtym wszystkim on mimo wszystko mnie kochał.

Jak myślisz  że to banał   przełącz kanał  Nam na loterii nikt losów nie rozdawał

melodie dodano: 23 grudnia 2010

Jak myślisz, że to banał - przełącz kanał, Nam na loterii nikt losów nie rozdawał

Związek bez deklaracjii. Jest fajny   na początku  z czasem taka relacja staje się torturą bez końca. Do czasu gdy zrezygnujesz!

melodie dodano: 23 grudnia 2010

Związek bez deklaracjii. Jest fajny - na początku, z czasem taka relacja staje się torturą bez końca. Do czasu gdy zrezygnujesz!

nie chcę patrzeć na świat  którego nie zdołam zmienić .

melodie dodano: 23 grudnia 2010

nie chcę patrzeć na świat, którego nie zdołam zmienić .

Rzeczywistość to to  co nie znika  gdy przestajesz w to wierzyć.

melodie dodano: 23 grudnia 2010

Rzeczywistość to to, co nie znika, gdy przestajesz w to wierzyć.

Co tu komentować dobrym podziękować  dzieci odchować kobiety szanować. Skromnym zostać się nie wozić  szampan mrozić głowę chłodzić. Dobić komentarzem? nosić buty? robić tatuaże dookoła twarze. Same zaufane gadane nasze  faktom realnie żeby było fajnie. Trzeba się natrudzić żeby dojść do tego  ciągle się nie smucić leczyć doległość.Iść jak najdalej i legalnie  tylko w tym kraju żeby normalnie.

melodie dodano: 23 grudnia 2010

Co tu komentować dobrym podziękować, dzieci odchować kobiety szanować. Skromnym zostać się nie wozić, szampan mrozić głowę chłodzić. Dobić komentarzem? nosić buty? robić tatuaże dookoła twarze. Same zaufane gadane nasze, faktom realnie żeby było fajnie. Trzeba się natrudzić żeby dojść do tego, ciągle się nie smucić leczyć doległość.Iść jak najdalej i legalnie, tylko w tym kraju żeby normalnie.

Ponad dekadę z tematem jadę przebiegłe żmije wciąż plują jadem.Kanalie czekają aż im pojadę licząc na walkę to takie medialne.Ja na to kładę i wbijam centralnie czyż nie chodzi o to żeby było normalnie?

melodie dodano: 23 grudnia 2010

Ponad dekadę z tematem jadę,przebiegłe żmije wciąż plują jadem.Kanalie czekają aż im pojadę,licząc na walkę to takie medialne.Ja na to kładę i wbijam centralnie czyż nie chodzi o to żeby było normalnie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć