 |
umieram. tutaj, przed Tobą. właśnie teraz, nie widzisz jak żałośnie żebrzę o Twoją uwagę? zrób coś, proszę
|
|
 |
kurwa, potrzebuję cię, ok?
|
|
 |
nigdy nie będę dla ciebie wystarczająco dobra. nigdy nie będę nią.
|
|
 |
Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥ Artur. ♥
|
|
 |
A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej.
|
|
 |
Czasem jest tak, że kładziesz się do łóżka o 23, a zasypiasz nad ranem. Dlaczego? Za dużo myśli, za dużo miłości, za dużo wspomnień.
|
|
 |
Tęsknię? To za mało, by wyrazić jak mi Cię cholernie brakuje.
|
|
 |
Tęsknota pozwala zrozumieć nam to, czego nie potrafimy docenić.
|
|
 |
Zawsze będę obok Ciebie, bo byłeś dla mnie o wiele więcej niż wszystkim.
|
|
 |
Wyluzuj, nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało. każdy daje jakoś rade.. poczekaj z czasem przejdzie...
|
|
 |
Chcę tylko byś wiedział, że jesteś jedyną osobą w moim życiu, na której mi tak zależy i , o którą się tak bardzo staram. Kocham Cię.
|
|
|
|