głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika indecision

Znać kogoś tak krótki czas a czuć tak bezpiecznie jak nigdy wcześniej? Bezcenne.

xes dodano: 1 tydzień temu

Znać kogoś tak krótki czas a czuć tak bezpiecznie jak nigdy wcześniej? Bezcenne.

Znasz to uczucie gdy chce Ci się płakać ale nie potrafisz już wydać z siebie żadnego dźwięku? To uczucie gdy chcesz powiedzieć mu że tęsknisz ale w ostatniej chwili się wycofujesz. Znasz to? Uczucie które przeważa nad wszystkim. To kochać albo nienawidzić. Co wybierasz? Potrafisz kochać go po tym bólu jaki Ci zadał? Potrafisz patrzeć mu w oczy i słuchać kolejnych jego kłamstw? Potrafiłabyś wrócić do niego choć On nigdy dla Ciebie by się nie poświęcił?  Część 1 bezznakumiłości.

xes dodano: 1 tydzień temu

Znasz to uczucie, gdy chce Ci się płakać, ale nie potrafisz już wydać z siebie żadnego dźwięku? To uczucie, gdy chcesz powiedzieć mu, że tęsknisz, ale w ostatniej chwili się wycofujesz. Znasz to? Uczucie, które przeważa nad wszystkim. To kochać, albo nienawidzić. Co wybierasz? Potrafisz kochać go, po tym bólu jaki Ci zadał? Potrafisz patrzeć mu w oczy, i słuchać kolejnych jego kłamstw? Potrafiłabyś wrócić do niego, choć On nigdy dla Ciebie by się nie poświęcił? / Część 1, bezznakumiłości.

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś takiego. Kogoś kto nie potrafi stawić czoła wyzwaniom. Kto miłość wyznaje ranieniem innych. Chcesz kogoś takiego? Bo ja nie. I wiesz? Nie kocham go już minęło mi. Nienawidzę go za to jaki dla mnie był za to ile bólu mi zadał i za to ile obojętności wlał do mojego serca. Przejrzałam już że ktoś taki nie jest wart choćby jednego Kocham Cię. To nie to to nigdy nie było czymś pięknym. To nic takiego które raz przypadkowo się zdarzyło. I gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to. By go nie znać.  Część 2 bezznakimiłości.

xes dodano: 1 tydzień temu

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś takiego. Kogoś kto nie potrafi stawić czoła wyzwaniom. Kto miłość wyznaje ranieniem innych. Chcesz kogoś takiego? Bo ja nie. I wiesz? Nie kocham go już, minęło mi. Nienawidzę go, za to jaki dla mnie był, za to ile bólu mi zadał i za to ile obojętności wlał do mojego serca. Przejrzałam już, że ktoś taki nie jest wart, choćby jednego Kocham Cię. To nie to, to nigdy nie było czymś pięknym. To nic takiego, które raz przypadkowo się zdarzyło. I gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to. By go nie znać. / Część 2, bezznakimiłości.

Wiem że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego kretyna trudno byłoby mi znaleźć.  ansomia.

xes dodano: 1 tydzień temu

Wiem, że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego kretyna trudno byłoby mi znaleźć. / ansomia.

Nie słuchaj ich. Nie słuchaj oszczerców. Wiesz gdzie Cię mam? W sercu.

xes dodano: 1 tydzień temu

Nie słuchaj ich. Nie słuchaj oszczerców. Wiesz, gdzie Cię mam? W sercu.

I powiedz tylko słowo a będę Cię wielbiła na nowo.

xes dodano: 1 tydzień temu

I powiedz tylko słowo, a będę Cię wielbiła na nowo.

 Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności dopóki nie znajdą kogoś tak dzikiego aby biegał z nimi.

xes dodano: 2 tygodnie temu

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Wszystko zmienia się nagle trzymam skarby przy boku i chronię przed nimi. Kiedyś tańczyłem z diabłem teraz sypiam z aniołem dziś kocham z bogini.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Wszystko zmienia się nagle, trzymam skarby przy boku i chronię przed nimi. Kiedyś tańczyłem z diabłem, teraz sypiam z aniołem, dziś kocham z bogini.

Tak jest właśnie z miłością. Gdy mężczyzna kocha kobietę walczy o nią. Gdy kobieta kocha mężczyznę walczy o niego. Walczą o siebie nawzajem. Nie jedno z nich.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Tak jest właśnie z miłością. Gdy mężczyzna kocha kobietę, walczy o nią. Gdy kobieta kocha mężczyznę, walczy o niego. Walczą o siebie nawzajem. Nie jedno z nich.

Ludzie udają. Wpierw udają aby kogoś poznać. Później udają aby z kimś być.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Ludzie udają. Wpierw udają, aby kogoś poznać. Później udają, aby z kimś być.

Jak się ludzie kochają to sobie nie dopierdalają i się nie depczą.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Jak się ludzie kochają, to sobie nie dopierdalają i się nie depczą.

Są związki w których nie ma czułości. Nie ma szacunku. Nie ma oddania. Nie ma rozmów. Nie ma seksu. Są tylko wzajemne pretensje o wasze słabości i kłamstwa a później jak dobrze pójdzie przychodzi i kwiczy obojętność. I kiedyś powiedziałabym że należy się starać. Należy ratować. Należy pracować. Teraz ze swoją typową miną ponurej cynicznej suki odpowiem: nie ma co łapać spadającego noża. Nie sprawisz że w związku w cudowny sposób powróci pożądanie i tęsknota. Wzlotu już nie będzie. Coś nie gra w związku rozmawiasz. Próbujesz naprawiać. Ale jeśli nie działa zbyt długo odchodzisz. Żadna panda nie zakwili od tego. Życie jest zbyt krótkie aby marnować je na ludzi którzy nie darzą nas szacunkiem. Zaraz wszyscy zdechniemy.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Są związki w których nie ma czułości. Nie ma szacunku. Nie ma oddania. Nie ma rozmów. Nie ma seksu. Są tylko wzajemne pretensje o wasze słabości i kłamstwa a później jak dobrze pójdzie przychodzi i kwiczy obojętność. I kiedyś powiedziałabym, że należy się starać. Należy ratować. Należy pracować. Teraz, ze swoją typową miną ponurej, cynicznej suki odpowiem: nie ma co łapać spadającego noża. Nie sprawisz, że w związku w cudowny sposób powróci pożądanie i tęsknota. Wzlotu już nie będzie. Coś nie gra w związku- rozmawiasz. Próbujesz naprawiać. Ale jeśli nie działa zbyt długo- odchodzisz. Żadna panda nie zakwili od tego. Życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na ludzi, którzy nie darzą nas szacunkiem. Zaraz wszyscy zdechniemy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV