głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika impulss

wstyd mi  że się poddałam wiesz?  cholernie mi wstyd   głównie  przed samym sobą  ale brak mi już  sił  na przysparzanie sobie nadziei  i życie w wykreowanej przez siebie  obłudzie.

ihope dodano: 3 lipca 2012

wstyd mi, że się poddałam wiesz? cholernie mi wstyd - głównie przed samym sobą, ale brak mi już sił, na przysparzanie sobie nadziei i życie w wykreowanej przez siebie obłudzie.
Autor cytatu: czekoladowee.oczy

Mogłabym przez przypadek wejść do sklepu w którym pracujesz  lub wysiąść z autobusu na który czekasz mogłabym też godzinami stać pod twoim blokiem udając że czekam do fryzjera. Ale po co to wszystko skoro omijasz mnie wzrokiem?

ihope dodano: 3 lipca 2012

Mogłabym przez przypadek wejść do sklepu w którym pracujesz, lub wysiąść z autobusu na który czekasz,mogłabym też godzinami stać pod twoim blokiem udając że czekam do fryzjera. Ale po co to wszystko skoro omijasz mnie wzrokiem?
Autor cytatu: czekoladowee.oczy

Tak  jesteś. Cholernie. teksty strikingly dodał komentarz: Tak, jesteś. Cholernie. do wpisu 3 lipca 2012
 Ym co jeest.. szepnęłam półprzytomna otwierając oczy.Nie mogłam wydobyć wiecej słów ponieważ umiejętnie blokował mi je swoimi pocałunkami.Odsunęłam się kładąc się spowrotem na poduszkę lecz on delikatnie odwrócił moją twarz w jego stronę Kocham panią szepnął całując nadal.Nie mogłam się ruszyć lecz już nie chciałam.Zupełnie przebudzona oddawałam mu swoje pocałunki.Czułam ścisk żołądka namiętność blokująca mi oddech i te pożądanie które narastało z każdym kolejnym jego dotykiem w każdym zakamarku mojego ciała.Tej nocy poznał każdy najdrobniejszy szczegół mojego ciała.Nie baliśmy sie jego rodziców spiących za ścianą ani grzmotów i piorunów dochodzących z dworu.Liczyliśmy sie tylko my i te uczucie które z każdą minutą było coraz wieksze.Tak.Otwarcie i szczerze mogę się przyznać że się zakochałam i pokochałam.Po kilku latach okazało się zdobył to czego chciał.Zdobył mnie całą.Przez kilka lat kiedy ja nie wiedziałam o Jego istnieniu on pragnął mnie poznać.I w końcu tak sie stało    pozorna

pozorna dodano: 3 lipca 2012

-Ym,co jeest..-szepnęłam półprzytomna otwierając oczy.Nie mogłam wydobyć wiecej słów,ponieważ umiejętnie blokował mi je swoimi pocałunkami.Odsunęłam się kładąc się spowrotem na poduszkę lecz on delikatnie odwrócił moją twarz w jego stronę-Kocham panią-szepnął całując nadal.Nie mogłam się ruszyć lecz już nie chciałam.Zupełnie przebudzona oddawałam mu swoje pocałunki.Czułam ścisk żołądka,namiętność blokująca mi oddech i te pożądanie,które narastało z każdym kolejnym jego dotykiem,w każdym zakamarku mojego ciała.Tej nocy poznał każdy najdrobniejszy szczegół mojego ciała.Nie baliśmy sie jego rodziców spiących za ścianą,ani grzmotów i piorunów dochodzących z dworu.Liczyliśmy sie tylko my i te uczucie,które z każdą minutą było coraz wieksze.Tak.Otwarcie i szczerze mogę się przyznać,że się zakochałam i pokochałam.Po kilku latach okazało się,zdobył to czego chciał.Zdobył mnie całą.Przez kilka lat,kiedy ja nie wiedziałam o Jego istnieniu on pragnął mnie poznać.I w końcu tak sie stało || pozorna

baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję !    teksty pozorna dodał komentarz: baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję ! ;* do wpisu 2 lipca 2012
Nie gadaj?! Gdzie? teksty strikingly dodał komentarz: Nie gadaj?! Gdzie? do wpisu 1 lipca 2012
Czy tęsknię? To za mało by wyrazić  jak bardzo mi ciebie brakuje...

strikingly dodano: 30 czerwca 2012

Czy tęsknię? To za mało by wyrazić, jak bardzo mi ciebie brakuje...

Powiedz  dlaczego tak jest? Dlaczego zawsze kochamy te niewłaściwe osoby?

strikingly dodano: 30 czerwca 2012

Powiedz, dlaczego tak jest? Dlaczego zawsze kochamy te niewłaściwe osoby?

Sama przyznaj... Dla niego jesteś już nikim.

strikingly dodano: 30 czerwca 2012

Sama przyznaj... Dla niego jesteś już nikim.

 Nie zapomniałam..  Nie przestałam kochać... Nie przestałam tęsknić i myśleć o tobie. I wcale się nie pogodziłam z myślą  że już nie wrócisz. I tylko jakoś dziwnie mi  gdy widząc cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham cię wciąż... Tak bardzo mi ciebie brakuje... Nauczyłam się już udawać przed innymi  że nic do ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło  bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu .

strikingly dodano: 30 czerwca 2012

"Nie zapomniałam.., Nie przestałam kochać... Nie przestałam tęsknić i myśleć o tobie. I wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. I tylko jakoś dziwnie mi, gdy widząc cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham cię wciąż... Tak bardzo mi ciebie brakuje... Nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło, bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! Możecie być ze mnie dume ! ZDAŁAM MATURE będąc pewną  że ujebałam !!!!    pozornaaa

pozorna dodano: 29 czerwca 2012

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! Możecie być ze mnie dume ! ZDAŁAM MATURE będąc pewną, że ujebałam !!!! || pozornaaa ;*

Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czuję pustkę pomiędzy nami. Pokochałam nieodpowiednią osobę.   lonelinesss

strikingly dodano: 28 czerwca 2012

Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czuję pustkę pomiędzy nami. Pokochałam nieodpowiednią osobę. ~ lonelinesss

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć