 |
i sama nie wiem dlaczego tak bardzo chce żeby napisał
|
|
 |
teraz wiem , że gdy nawet o 4 w nocy napiszę ci esa , że nie mogę spać , ty oddzwonisz i razem będziemy liczyć barany , a potem zaśpiewasz mi kołysankę oraz powiesz swoim magicznym głosem 'dobranoc' . tak , tylko wtedy błyskawicznie zasypiam .
|
|
 |
Jeśli go kochasz to po prostu mu to powiedz . Wiem , że to nie jest proste . Ale właśnie na tym polega dojrzałość , poza tym on ma prawo wiedzieć . Wiesz?
|
|
 |
szkoda że nie widzisz tego jak poprawiasz mi humor każdym spojrzeniem skierowanym w moją stronę.
|
|
 |
jestem zazdrosna o twoją poduszkę, kołdrę, bluzkę. bo to z nimi jesteś wieczorem...
|
|
 |
|
Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim. Przypadkowe przeznaczenie?
|
|
 |
Ale ten czas zapierdala. Pamiętam dokładnie rozpoczęcie roku i to chujowe uczucie, które było ze mną każdego dnia, w którym musiałam wstać do szkoły. A teraz? Teraz jesteśmy o krok od wakacji, które zlecą z pewnością równie szybko jak rok szkolny, czyli nim się obejrzymy odejdą, ale zawsze pozostają wspomnienia z wakacyjnych imprez. Tak, przez cały wrzesień będziemy wymieniać się przypałami z tych cudownych dwóch miesięcy. / cogdybynierap
|
|
 |
Melanże z litrami wódki, setkami fajek i kilogramami zioła, czyli życie towarzystkie przeciętnej piętnastolatki w XXI wieku. / cogdybynierap
|
|
 |
tęsknie za słowami, które zatrzymywały bicie serca, które uwalniały uczucie kochania. //cukierkowataa
|
|
 |
nie przytuli - stwierdzi że to nie pora na miłość. szkoda tylko że po półrocznym byciu razem. //cukierkowataa
|
|
|
|