głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika improwizacyjna

chcę być z Tobą  ale czasem nie potrafię  sama pogodzić się z moimi myślami.

mrs_porazka dodano: 4 czerwca 2012

chcę być z Tobą, ale czasem nie potrafię, sama pogodzić się z moimi myślami.

http:  www.photoblog.pl nacpanaaa69 124510142 ya man.html takie tam

nacpanaaa dodano: 3 czerwca 2012

Obiecaj mi  że nigdy nie odejdziesz  że nigdy nie będę musiała znosić Twojej nieobecności. Obiecaj mi  że już zawsze będziesz obok.  pierdolisz.

pierdolisz dodano: 3 czerwca 2012

Obiecaj mi, że nigdy nie odejdziesz, że nigdy nie będę musiała znosić Twojej nieobecności. Obiecaj mi, że już zawsze będziesz obok. /pierdolisz.

byłam za mloda by zrozumieć  że Go kocham.

mrs_porazka dodano: 3 czerwca 2012

byłam za mloda by zrozumieć, że Go kocham.

też chciałabym pooddychać. ciężko spod trumny.

mrs_porazka dodano: 3 czerwca 2012

też chciałabym pooddychać. ciężko spod trumny.

Kiedy życie wypadnie Ci z rąk pofatyguj się i je pozbieraj. Postaraj się  bo kiedy je na nowo poukładasz  może okazać się  że czeka na Ciebie coś niesamowitego.  pierdolisz.

pierdolisz dodano: 2 czerwca 2012

Kiedy życie wypadnie Ci z rąk pofatyguj się i je pozbieraj. Postaraj się, bo kiedy je na nowo poukładasz, może okazać się, że czeka na Ciebie coś niesamowitego. /pierdolisz.

Każda chwila bez Niego mnie zabijała  dopiero teraz to poczułam po tak długim czasie.

mrs_porazka dodano: 31 maja 2012

Każda chwila bez Niego mnie zabijała, dopiero teraz to poczułam po tak długim czasie.

Nie chcę nic więcej  jak po prostu byś do mnie napisał tym swoim  Balbisiu  tęskniłem. .

mrs_porazka dodano: 31 maja 2012

Nie chcę nic więcej, jak po prostu byś do mnie napisał tym swoim "Balbisiu, tęskniłem.".

tracetlen moją mistrzynią nieodwołanie  boże! ♥

mrs_porazka dodano: 31 maja 2012

tracetlen moją mistrzynią nieodwołanie, boże! ♥

Boże  pomóż mi przejść przez to wszystko.

mrs_porazka dodano: 31 maja 2012

Boże, pomóż mi przejść przez to wszystko.

Popłynęły pierwsze kropelki  tak małe i krystaliczne  że prawie niezauważalne. Nic nieznaczące wodne smugi na policzkach  uwalniają taką ogromną ilość emocji.  improwizacyjna

improwizacyjna dodano: 29 maja 2012

Popłynęły pierwsze kropelki, tak małe i krystaliczne, że prawie niezauważalne. Nic nieznaczące wodne smugi na policzkach, uwalniają taką ogromną ilość emocji. /improwizacyjna

Przychodzą takie smutne wieczory  które ranią wspomnieniami  a także prostymi  bieżącymi rzeczami. Bo przykre jest to  że herbata jest za słodka ale również to  że jest mi pusto. Wracają te smuteczki sprzed wczoraj i te sprzed roku. Wszystkie  każda myśl w jakiś sposób rani  znów.  improwizacyjna

improwizacyjna dodano: 29 maja 2012

Przychodzą takie smutne wieczory, które ranią wspomnieniami, a także prostymi, bieżącymi rzeczami. Bo przykre jest to, że herbata jest za słodka ale również to, że jest mi pusto. Wracają te smuteczki sprzed wczoraj i te sprzed roku. Wszystkie, każda myśl w jakiś sposób rani, znów. /improwizacyjna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć