 |
Prawdziwa miłość musi się docierać centymetr po centymetrze, Najlepsze, wierze jeszcze przed nami, Zostańmy sami, zostańmy własnego losu panami, Odseparowani od niepotrzebnych negatywnych dla nas kwestii, Porozmawiajmy bez żadnych sugestii, porozmawiajmy..
|
|
 |
Nie mam zamiaru być twoim ładnym wspomnieniem, ogrzewającym cię w zimie życia. — Jakub Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę"
|
|
 |
tak tak. takie nic. coś normalnego. a tak mocno mnie poruszyło. takie coś mocno uświadomiło.
|
|
 |
W jednej chwili przez moją głowę przeleciały wszystkie nasze najlepsze chwile.
|
|
 |
'Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.' — E. Orzeszkowa
|
|
 |
Bądź dla mnie facetem, którego żaden inny nie zastąpi, a ja będę tą, która zastąpi Ci wszystkie inne.
|
|
 |
Poświęcamy tyle uwagi na ubrania ale najlepsze chwile spędzilibyśmy bez nich ; DD
|
|
 |
Nigdy nie mów ,,nigdy'' lub ,,żegnaj'' Zawsze wierz w to co robisz.
|
|
 |
.. bo raz jest dobrze, a raz nie .
|
|
 |
Ja patrzę w Twoją twarz, widzę w oczach twych, jak marzeniom dajesz biec, jak zaczynasz iść, Ty śledzisz każdy ruch, nie,nie chcesz spóźnić się, powiedz czego chcesz, wciąż uśmiechasz się, prawie nie znam Cie. / Riedel.
|
|
 |
1 listopada 2011 : Czasami musisz iść, By potem zacząć biec, Czasami musisz poczuć wiatr, by obudzić się Ale częściej musisz śnić, Wierzyć w to co masz, Zobacz ile jasnych gwiazd, chce dla Ciebie żyć, dla Ciebie śnić... Tylko powiedz czego chcesz, no powiedz czego chcesz I nieważne co to jest i nieważne gdzie to jest. / kupicha.
|
|
 |
Będziemy mówić, że zaczekamy, które z nas pierwsze napisze, podejrzewać, że się narzucamy, brać i odkładać telefony, aż niedługo naprawdę będzie za późno.
|
|
|
|