głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika immoreelverbeelding

gdybym rządziła światem albo chociaż była królową.. w całym moim państwie nagłówkami gazet byłoby twoje imię a na bilbordach widniałaby twoja fotografia.

ansomia dodano: wczoraj o 22:49

gdybym rządziła światem, albo chociaż była królową.. w całym moim państwie nagłówkami gazet byłoby twoje imię, a na bilbordach widniałaby twoja fotografia.

owszem myślenie nie jest moją najmocniejszą stroną ale chciałam cię poinformować że jeśli już występuje taki proces w organizmie człowieka to jest już połowa sukcesu którą ty nadal masz jeszcze przed sobą.

ansomia dodano: wczoraj o 22:48

owszem, myślenie nie jest moją najmocniejszą stroną, ale chciałam cię poinformować, że jeśli już występuje taki proces w organizmie człowieka, to jest już połowa sukcesu, którą ty nadal masz jeszcze przed sobą.

cholernie wkurwia mnie fakt że za niektórych bliskich mi ziomków byłabym w stanie zamordować a oni nawet nie raczą zapytać co u mnie.

ansomia dodano: wczoraj o 22:47

cholernie wkurwia mnie fakt, że za niektórych bliskich mi ziomków byłabym w stanie zamordować, a oni nawet nie raczą zapytać co u mnie.

oczywiście rozpieprzał mi życie. fakt że z wdziękiem. fakt że pozwalałam mu na to.

ansomia dodano: wczoraj o 22:46

oczywiście, rozpieprzał mi życie. fakt, że z wdziękiem. fakt, że pozwalałam mu na to.

trochę za późno na szczerą rozmowę i tym bardziej za późno na powroty. nie rozpalisz popiołu kochanie.

ansomia dodano: wczoraj o 22:46

trochę za późno na szczerą rozmowę i tym bardziej za późno na powroty. nie rozpalisz popiołu kochanie.

pozwól okazać mi moje emocje powiedzieć jak się czuję zamknij się wreszcie.

ansomia dodano: wczoraj o 00:40

pozwól okazać mi moje emocje, powiedzieć jak się czuję, zamknij się wreszcie.

pierwszy chłopak pierwsza miłość pierwsze prawdziwe uczucie pierwszy wspólny spacer pierwszy pocałunek pierwsze rozstanie pierwsze złamane serce. ta.. pierwszych razów się nie zapomina.

ansomia dodano: wczoraj o 00:40

pierwszy chłopak, pierwsza miłość, pierwsze prawdziwe uczucie, pierwszy wspólny spacer, pierwszy pocałunek, pierwsze rozstanie, pierwsze złamane serce. ta.. pierwszych razów się nie zapomina.

 już nigdy nie napiszę na facebooku że jestem chora.  czemu?  bo 25 osób lubi to.

ansomia dodano: wczoraj o 00:40

- już nigdy nie napiszę na facebooku, że jestem chora. - czemu? - bo 25 osób lubi to.

wystarczy kawałek czekolady a znów jestem sobą. jestem optymistko realistko pesymistką. jak każdy człowiek mam gorsze i lepsze dni. generalnie będąc sobą nie jestem człowiekiem normalnym. gadam byle co i robię byle co ale na szczęście inni potrafią to zaakceptować.

ansomia dodano: wczoraj o 00:39

wystarczy kawałek czekolady, a znów jestem sobą. jestem optymistko-realistko-pesymistką. jak każdy człowiek mam gorsze i lepsze dni. generalnie będąc "sobą" nie jestem człowiekiem normalnym. gadam byle co i robię byle co, ale na szczęście inni potrafią to zaakceptować.

czasem jest po prostu źle i tyle bym ci chciała wtedy powiedzieć tak mocno przytulić ukoić w tobie mój strach którego przecież we mnie za dużo jak na przeciętnego człowieka.

ansomia dodano: wczoraj o 00:38

czasem jest po prostu źle, i tyle bym ci chciała wtedy powiedzieć, tak mocno przytulić, ukoić w tobie mój strach, którego przecież we mnie za dużo jak na przeciętnego człowieka.

oznaką szczęścia nie będzie dla mnie czterolistna koniczyna. tylko świadomość że będziesz już zawsze.

ansomia dodano: 2 dni temu

oznaką szczęścia nie będzie dla mnie czterolistna koniczyna. tylko świadomość, że będziesz już zawsze.

wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę tylko jednego i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie.

ansomia dodano: 2 dni temu

wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV