 |
|
scoobychrupek :ej czaicie to ? jakbyćmy my koło siebie mieszkali ? co bysmy odpierdalali ? namalowanaksiężniczka :fajnie by było :D zozolandia :w gazetach by o nas pisano scoobychrupek :pierwsza strona w FAKCIE " Trzej zamaskowani poeci napadli na dział słodyczy w sklepie spożywczym sieci BIEDRONKA"
|
|
 |
|
Jestem dziewczyną , która lubi rozkminiać życie, ale Ciebie do tej pory nie mogę ogarnąć... / eeytonietakmialobyc
|
|
 |
|
Swoje serce wyprostuje prostownicą. Może wtedy przestanie się skręcać na widok miłości
|
|
 |
|
Zastanawiam się - rzekł - czy gwiazdy świecą po to, żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją?
|
|
 |
|
-chciałabym być truskawką! -a dlaczego akurat truskawką? -bo kiedyś powiedziałeś że uwielbiasz truskawki ; dd
|
|
 |
|
Albo Ci zalezy, albo nie. Po środku to możesz być z kolegą. Po środku to jest takie wiesz, lubie Cie, ale tak na prawde to mam Cię w dupię.
|
|
 |
|
związałam włosy obcięłam paznokcie założyłam dres. wyłączyłam telefon. zniknęłam z gg. próbując wmówić sobie że nie kocham Cie już.
|
|
 |
|
A gdybyś tak zobaczyć mógł to co myśli. I jaka tak naprawdę jest, tak niewiele o niej wiesz
|
|
 |
|
Przyjdę, jak się upiję.. na trzeźwo nie podejmuję desperackich wyzwań
|
|
 |
|
Kolejny raz za dużo sobie wyobrażałam. A Ty kolejny raz za dużo powiedziałeś. Nie rób nadziei, wiedząc, że nic z tego nie wyniknie. Rozczarowania bolą.
|
|
 |
|
Zanim coś komuś obiecasz. Zanim coś komuś powiesz zastanów się czy na prawdę tak jest. Słowa znaczą wiele. Parę nieprzemyślanych zdań a narobisz komuś nadziei.Czego następstwem jest płacz i cierpienie. Nie rzucaj słów na wiatr. One na prawdę mają znaczenie.
|
|
 |
|
prawie każda kobieta, odruchowo i bezmyślnie, butelkę do otwierania poda temu mężczyźnie, który jej się najbardziej podoba. / dddiabelekkk
|
|
|
|