głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ilavi

Chciałabym tylko pić oglądać piękne filmy słuchać pięknej muzyki wzruszać się płakać i palić ale nie mogę bo mam obowiązki bo muszę żyć.

niecalkiemludzka dodano: 15 marca 2016

Chciałabym tylko pić, oglądać piękne filmy, słuchać pięknej muzyki, wzruszać się, płakać i palić, ale nie mogę, bo mam obowiązki, bo muszę żyć.

o kurwa teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: o kurwa do wpisu 29 stycznia 2016
To było tak jak pokazują te komiksy w internecie że siedzę sama i mam mętlik w głowie mam krzyki w głowie i nagle na następnym obrazku ktoś jest ze mną i czuję jego dłoń na plecach a w mojej głowie wszystko cichnie i myślę już tylko o nim i to było cudowne to ukojenie ten spokój to że ktoś nieświadomie panował nad moim szaleństwem. Ale no co ja mam teraz kurwa zrobić gdy dostałam rykoszetem od tego wszystkiego teraz gdy go widzę to już tego nie czuję przestał być moim ukojeniem zbyt wiele razy zawiódł zbyt wiele razy nie było go kiedy był najbardziej potrzebny zbyt wiele razy przez niego cierpiałam i i teraz to działa całkiem odwrotnie jestem całkiem spokojna i już nie wariuję kiedy jestem sama ale kiedy on się pojawia to ja... to ja nie wiem ja się pilnuję jestem ostrożna zaczynam się bronić zamykać chować oddalać się od niego żeby znów przez przypade nie zrobił mi krzywdy i i ja już nie wiem czy mam ryzykować i otwierać się i potem umierać czy... czy kurwa co.

niecalkiemludzka dodano: 22 sierpnia 2015

To było tak, jak pokazują te komiksy w internecie, że siedzę sama i mam mętlik w głowie, mam krzyki w głowie i nagle na następnym obrazku ktoś jest ze mną i czuję jego dłoń na plecach, a w mojej głowie wszystko cichnie i myślę już tylko o nim i to było cudowne, to ukojenie, ten spokój, to, że ktoś nieświadomie panował nad moim szaleństwem. Ale no co ja mam teraz kurwa zrobić, gdy dostałam rykoszetem od tego wszystkiego, teraz gdy go widzę to już tego nie czuję, przestał być moim ukojeniem, zbyt wiele razy zawiódł, zbyt wiele razy nie było go, kiedy był najbardziej potrzebny, zbyt wiele razy przez niego cierpiałam i i teraz to działa całkiem odwrotnie, jestem całkiem spokojna i już nie wariuję kiedy jestem sama, ale kiedy on się pojawia to ja... to ja nie wiem, ja się pilnuję, jestem ostrożna, zaczynam się bronić, zamykać, chować, oddalać się od niego, żeby znów przez przypade nie zrobił mi krzywdy i i ja już nie wiem czy mam ryzykować i otwierać się i potem umierać czy... czy kurwa co.

jezu jakie to smutne i piękne. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: jezu, jakie to smutne i piękne. do wpisu 22 sierpnia 2015
Oszaleję jeśli on natychmiast nie powie mi że mnie kocha.

niecalkiemludzka dodano: 13 czerwca 2015

Oszaleję jeśli on natychmiast nie powie mi, że mnie kocha.

o kurwa jakie dobre. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: o kurwa, jakie dobre. do wpisu 16 maja 2015
Kurwa mać potrzebuję tak strasznie potrzebuję człowieka który nie boli bo wszyscy bolą i nie mam z kim porozmawiać a w takiej chwili jak ta tak strasznie potrzebuję kogoś kto by nie bolał nie wiem czy rozumiesz co chce powiedzieć ale na tym etapie w tym momencie każdy kogo znam boli w taki czy inny sposób mniej lub bardziej przez słowa zachowania sytuacje wiem że to niedorzeczne te moje pretensje i te moje niemożliwe do zaspokojenia potrzeby ja wiem rozumiem jesteśmy tylko ludźmi i pewnie ja też ich bolę i pewnie jeszcze bardziej niż oni mnie ale boże kurwa potrzebuję przytulenia i wypłakania się i zrozumienia i akceptacji i czystego konta u kogoś kurwa sama już nie wiem o co mi chodzi ale pewnie o to o to najbardziej potrzebuję czystej karty i potrzebuję zacząć od nowa chcę już wszystko zrobić jak należy jasne no pięknie chyba już całkiem mi odjebało.

niecalkiemludzka dodano: 31 marca 2015

Kurwa mać, potrzebuję, tak strasznie potrzebuję człowieka który nie boli, bo wszyscy bolą i nie mam z kim porozmawiać, a w takiej chwili jak ta, tak strasznie potrzebuję kogoś kto by nie bolał; nie wiem czy rozumiesz co chce powiedzieć, ale na tym etapie, w tym momencie, każdy kogo znam, boli, w taki czy inny sposób, mniej lub bardziej, przez słowa, zachowania, sytuacje, wiem, że to niedorzeczne, te moje pretensje i te moje niemożliwe do zaspokojenia potrzeby, ja wiem, rozumiem, jesteśmy tylko ludźmi i pewnie ja też ich bolę i pewnie jeszcze bardziej niż oni mnie, ale boże kurwa, potrzebuję przytulenia i wypłakania się i zrozumienia i akceptacji i czystego konta u kogoś, kurwa sama już nie wiem o co mi chodzi, ale pewnie o to, o to najbardziej, potrzebuję czystej karty i potrzebuję zacząć od nowa, chcę już wszystko zrobić jak należy, jasne, no pięknie, chyba już całkiem mi odjebało.

http: niecalkiemludzka.blogspot.com 2015 01 chyba po prostu napisze ksiazke.html

niecalkiemludzka dodano: 20 stycznia 2015

http://niecalkiemludzka.blogspot.com/2015/01/chyba-po-prostu-napisze-ksiazke.html

Przestałam kontrolować czas już wieki temu no kurwa już styczeń boże już niedługo dwa lata od kiedy jesteśmy i oni też ale ich już nie ma dla nas już dawno i pewnie już nigdy och w tak poważnym związku jak ich nie można mieć takich niepoważnych znajomych jak my och hahaha błagam kurwa ale to nieważne och kurwa powinnam się uczyć a wczoraj znów piłam i nie mogłam się upić mimo że naprawdę się starałam kurwa tęsknie to wszystko przez to jak w ogóle można tak tęsknić to niepoważne i śmieszne to tylko tydzień i wiem że muszę się ogarnąć bo uśmiechniesz się i będziesz ze mnie dumny jeśli niczego nie zawalę chociaż wydaję mi się że właściwie to tak czy owak jesteś dumny tylko o tym nie mówisz kurwa oczymjatuwogóle boże wydaje mi się że znowu szaleję i zacznę robić głupie rzeczy och jebać to jebać używki jebać ludzi jebać wszystkie straszne myśli wciąż krążące po mojej głowie potrzebuje skupienia skup się dasz radę bez niego też to potrafisz no już skup się.

niecalkiemludzka dodano: 12 stycznia 2015

Przestałam kontrolować czas już wieki temu, no kurwa już styczeń, boże, już niedługo dwa lata od kiedy jesteśmy i oni też, ale ich już nie ma, dla nas już dawno i pewnie już nigdy, och w tak poważnym związku jak ich, nie można mieć takich niepoważnych znajomych jak my och hahaha błagam kurwa, ale to nieważne, och kurwa powinnam się uczyć, a wczoraj znów piłam i nie mogłam się upić, mimo że naprawdę się starałam, kurwa tęsknie, to wszystko przez to, jak w ogóle można tak tęsknić, to niepoważne i śmieszne, to tylko tydzień i wiem, że muszę się ogarnąć, bo uśmiechniesz się i będziesz ze mnie dumny, jeśli niczego nie zawalę, chociaż wydaję mi się, że właściwie to tak czy owak jesteś dumny, tylko o tym nie mówisz, kurwa, oczymjatuwogóle, boże wydaje mi się, że znowu szaleję i zacznę robić głupie rzeczy, och jebać to, jebać używki, jebać ludzi, jebać wszystkie straszne myśli wciąż krążące po mojej głowie, potrzebuje skupienia, skup się, dasz radę, bez niego też to potrafisz, no już,skup się.

Wróciłam do domu smutna zmęczona zawinęłam się w kocyk otworzyłam buteleczkę martini.. Potem w tym kocyku widziano mnie w trzech klubach nocnych.

wziuum dodano: 17 grudnia 2014

Wróciłam do domu smutna, zmęczona, zawinęłam się w kocyk, otworzyłam buteleczkę martini.. Potem w tym kocyku widziano mnie w trzech klubach nocnych.

Umieram ale podnoszę kieliszek i wszystkim wam ze złamanym sercem salutuję.

niecalkiemludzka dodano: 14 grudnia 2014

Umieram, ale podnoszę kieliszek i wszystkim wam ze złamanym sercem, salutuję.

Kochaj mnie wspieraj mnie szanuj i pomagaj  mam nadzieję chyba że zbyt wiele nie wymagam.

wziuum dodano: 12 grudnia 2014

Kochaj mnie, wspieraj mnie, szanuj i pomagaj, mam nadzieję chyba, że zbyt wiele nie wymagam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV