głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ikaa111

Brak mi odwagi  by się do niego zbliżyć  zwycięża strach przed odrzuceniem. Boje się  że jak się dowie o moich uczuciach odwróci się ode mnie  dlatego nigdy się tego nie dowie  a może on czuje to samo? Chciałabym móc przez chwile zatopić się w jego umyśle.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Brak mi odwagi, by się do niego zbliżyć, zwycięża strach przed odrzuceniem. Boje się, że jak się dowie o moich uczuciach odwróci się ode mnie, dlatego nigdy się tego nie dowie, a może on czuje to samo? Chciałabym móc przez chwile zatopić się w jego umyśle.

Miałam świadomość  że przeżywam coś niezapomnianego   jedną z tych magicznych chwil  które jesteśmy w stanie zrozumieć dopiero wtedy  gdy już miną.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Miałam świadomość, że przeżywam coś niezapomnianego - jedną z tych magicznych chwil, które jesteśmy w stanie zrozumieć dopiero wtedy, gdy już miną.

Wystarczyło  że ktoś taki jak On był gotów być ze mną. Za samą tę gotowość nie miałam mu się jak odwdzięczyć.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Wystarczyło, że ktoś taki jak On był gotów być ze mną. Za samą tę gotowość nie miałam mu się jak odwdzięczyć.

Nie odwracaj się od kogoś kogo kochasz i wiesz  że potrafisz mu wybaczyc to  że kiedyś  jakoś Cię zranił  czy zawiódł. Daj mu drugą szansę  bo są trzy.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Nie odwracaj się od kogoś kogo kochasz i wiesz, że potrafisz mu wybaczyc to, że kiedyś, jakoś Cię zranił, czy zawiódł. Daj mu drugą szansę, bo są trzy.

Była sobie miłość i już nie ma jej..

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Była sobie miłość i już nie ma jej..

Poświęć chwilę na poznanie drugiej osoby  tak wiele może się kryć pod nieśmiałym spojrzeniem.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Poświęć chwilę na poznanie drugiej osoby, tak wiele może się kryć pod nieśmiałym spojrzeniem.

Bywają w życiu chwile  których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu  i wówczas dziwi nas  iż zdołaliśmy go znieść.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

  Dlaczego już na mnie nie patrzysz?   Bo każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem by Cie nadal kochać.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

- Dlaczego już na mnie nie patrzysz? - Bo każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem by Cie nadal kochać.

Jak co dzień spotykamy się spojrzeniami  tak właśnie tym się jaram  o tym myślę godzinami.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Jak co dzień spotykamy się spojrzeniami, tak właśnie tym się jaram, o tym myślę godzinami.

Wiesz  gdy się jest bardzo smutnym  lubi się zachody słońca.

zanimodejde dodano: 28 czerwca 2013

Wiesz, gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca.

 Masz coś w sobie  co nie pozwala mi Cię skreślić  choć dziś myślę o Tobie  tylko w czasie przeszłym.

ciamciaramciaa dodano: 27 czerwca 2013

"Masz coś w sobie, co nie pozwala mi Cię skreślić, choć dziś myślę o Tobie, tylko w czasie przeszłym."

Gdy znaj­dzie się ktoś  kto siłę twoich ar­gu­mentów będzie chciał  zagłuszyć krzy­kiem  po pros­tu zat­kaj uszy i mów dalej.

ciamciaramciaa dodano: 27 czerwca 2013

Gdy znaj­dzie się ktoś, kto siłę twoich ar­gu­mentów będzie chciał zagłuszyć krzy­kiem, po pros­tu zat­kaj uszy i mów dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć