 |
|
Uwierz, ona będzie z Tobą mimo wszystko. nie jest jedną z tych sztucznych dziewczynek, które wokół Ciebie latają. ona gdy będziesz potrzebował otrze wszystkie twoje łzy, ale nie zrań jej.. choć tak naprawdę już to zrobiłeś.
|
|
 |
|
Tocze ciągłe walki sama ze sobą , z myślami , uczuciami . I aktualnie nie mam pojęcia kim jestem (?) Zgubiłam się gdzieś między nocą a dniem , między Tobą , a samą sobą ..
|
|
 |
|
uwodzicielsko zaciągała się papierosem, a wydychany dym przesiąknięty był tęsknotą do mężczyzny jej życia ..
|
|
 |
|
KONIEC.! wolę być sama niż mieć męską zakłamaną kurwę przy boku .
|
|
 |
|
Jeśli człowiek ma czas zastanowić się nad podjęciem decyzji, najczęściej rezygnuje. Żeby podjąć pewne kroki, potrzeba wielkiej odwagi.
|
|
 |
|
przesadzamy czasem z melanżowaniem, ale to nasza broń. umiar w przesadzie bardziej niż przesada w umiarze, joł.
|
|
 |
|
Wszystko przez to, że jestem młoda, głupia i dobra w podejmowaniu złych decyzji.
|
|
 |
|
Ideał - Będąc nim więcej ludzi Cię znienawidzi niż pokocha .
|
|
 |
|
Uwielbiam ten stan,kiedy leżąc ze słuchawkami w uszach,jedyny problem jest to czy da sie PODGŁOŚNIĆ.!
|
|
 |
|
-Co Daje Ci brak miłości?
- To,że jestem bezpieczna..
- Bezpieczna?
- Przed czym się chronisz?
-Przed tym,że ktoś odejdzie..
|
|
 |
|
znany wielu osobom barek chemików i alkoholików
|
|
 |
|
gdybym posiadała całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko. ;)
|
|
|
|