głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika igraj

Dopiero gdy spotkasz tę odpowiednią osobę zrozumiesz że wszystkie poprzednie miały tylko nauczyć Cię wytrwałości i pomóc zbudować w Tobie obraz tej właściwej osoby. Niczego nie żałuj. Potraktuj to co było jak ciężki trening przed meczem życia który wygrasz.

damulki.pl dodano: 2 dni temu

Dopiero gdy spotkasz tę odpowiednią osobę, zrozumiesz, że wszystkie poprzednie miały tylko nauczyć Cię wytrwałości i pomóc zbudować w Tobie obraz tej właściwej osoby. Niczego nie żałuj. Potraktuj to co było jak ciężki trening przed meczem życia, który wygrasz.

Nie udowadniaj komuś ze na ciebie zasługuje. To nie miłość tylko toksyczna znajomość.

damulki.pl dodano: 2 dni temu

Nie udowadniaj komuś,ze na ciebie zasługuje. To nie miłość, tylko toksyczna znajomość.

W dzisiejszych czasach nie stać ludzi na rozmowę ciągle mają inne sprawy ciągle inne wymówki  byle by nie spojrzeć sobie w oczy. Nie umiemy stanąć twarzą w twarz z problemami. Boimy się słów których możemy usłyszeć boimy się prawdy która może być tą rzeczywistą sprawą  w której się znajdujemy. Ja sama się boje.. tak ja boje się usłyszeć gorzkich słów bo dopiero wtedy uświadomię sobie że człowiek musi być odpowiedzialny za czyny ale też słowa. A ja czasem więcej gadam a mało robię duże chce a nadal stoję w miejscu.

damulki.pl dodano: 2 dni temu

W dzisiejszych czasach nie stać ludzi na rozmowę, ciągle mają inne sprawy,ciągle inne wymówki , byle by nie spojrzeć sobie w oczy. Nie umiemy stanąć twarzą w twarz z problemami. Boimy się słów,których możemy usłyszeć, boimy się prawdy,która może być tą rzeczywistą sprawą , w której się znajdujemy. Ja sama się boje.. tak ja, boje się usłyszeć gorzkich słów, bo dopiero wtedy uświadomię sobie,że człowiek musi być odpowiedzialny za czyny ale też słowa. A ja czasem więcej gadam a mało robię, duże chce, a nadal stoję w miejscu.

Piszę inaczej niż mówię mówię inaczej niż myślę myślę inaczej niż powinnam i tak dalej do najgłębszej ciemności.

mooo120 dodano: 4 dni temu

Piszę inaczej niż mówię, mówię inaczej niż myślę, myślę inaczej niż powinnam i tak dalej do najgłębszej ciemności.

Teraz wiem że miłość to skomplikowana sprawa jak samo życie. Nie sposób jej przewidzieć ani zrozumieć jak się będzie rozwijać. Poza tym miłość pozostawia po sobie długi żal. Ten żal budzi w człowieku pytania w rodzaju  co by było gdyby  na które nie ma odpowiedzi.

aniteensan dodano: 4 dni temu

Teraz wiem że miłość to skomplikowana sprawa, jak samo życie. Nie sposób jej przewidzieć ani zrozumieć, jak się będzie rozwijać. Poza tym miłość pozostawia po sobie długi żal. Ten żal budzi w człowieku pytania w rodzaju ,,co by było, gdyby", na które nie ma odpowiedzi.

He loves my kisses i promise

pierwszegomaja dodano: 5 dni temu

He loves my kisses i promise

Z nim jest inaczej relacja nie jest sformalizowana ale cieszę się że go mam. Czuję się spokojna i szczęśliwa. Zawsze się czegoś bałam planowałam rozmyślałam. Może to mój błąd ? Powinniśmy się cieszyć TU i TERAZ !

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Z nim jest inaczej, relacja nie jest sformalizowana, ale cieszę się, że go mam. Czuję się spokojna i szczęśliwa. Zawsze się czegoś bałam, planowałam, rozmyślałam. Może to mój błąd ? Powinniśmy się cieszyć TU i TERAZ !

Dobijamy do 34 000 tysięcy może w porównaniu do innych to niewiele ale dla mnie to miód na serce w te zimowe słoneczne popołudnie ! Miłego dnia !

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Dobijamy do 34 000 tysięcy, może w porównaniu do innych to niewiele, ale dla mnie to miód na serce w te zimowe słoneczne popołudnie ! Miłego dnia !

zdaje mi się że ona u siebie w domu tak samo patrzy w ciemność i modli się do mnie jak ja do niej

mistrzhehe dodano: 6 dni temu

zdaje mi się, że ona u siebie w domu tak samo patrzy w ciemność i modli się do mnie jak ja do niej

kiedy zniknęłaś usiłowałem sobie przypomnieć twoją twarz i z tęsknoty nie mogłem. bez skutku próbowałem zrozumieć skąd się znamy kim jesteśmy. czy ja i ty to już my?

mistrzhehe dodano: 6 dni temu

kiedy zniknęłaś usiłowałem sobie przypomnieć twoją twarz i z tęsknoty nie mogłem. bez skutku próbowałem zrozumieć skąd się znamy, kim jesteśmy. czy ja i ty to już my?

co bym zrobił gdybyś zginęła? szukałbym ciebie. zaglądałbym w oczy wszystkim dziewczynom. jedne miałyby twoje oczy drugie usta a trzecie włosy. jedne byłyby bardzo poważne inne znów w doskonałym humorze. inne grałyby w tenisa lub ciągle spieszyły się na kolacje ale żadna nie byłaby tobą. i pomyślałbym że cię ukradli. i ogłosiłbym we wszystkich gazetach świata na wszystkich murach i słupach ulicznych że cię poszukuję. i wyznaczyłbym wielka nagrodę ale nikt by mi nie uwierzył bo nikt nigdy zakochanych nie traktuje na serio.

mistrzhehe dodano: 6 dni temu

co bym zrobił gdybyś zginęła? szukałbym ciebie. zaglądałbym w oczy wszystkim dziewczynom. jedne miałyby twoje oczy, drugie usta, a trzecie włosy. jedne byłyby bardzo poważne, inne znów w doskonałym humorze. inne grałyby w tenisa lub ciągle spieszyły się na kolacje, ale żadna nie byłaby tobą. i pomyślałbym, że cię ukradli. i ogłosiłbym we wszystkich gazetach świata, na wszystkich murach i słupach ulicznych, że cię poszukuję. i wyznaczyłbym wielka nagrodę, ale nikt by mi nie uwierzył, bo nikt nigdy zakochanych nie traktuje na serio.

słodko generalnie. całuje mnie po szyi i cicho mruczy kiedy drapię Go po karku. mierzwi mi włosy tłumi śmiech żeby nie obudzić rodziców w pokoju obok i jest taki tylko mój. zapach Jego ciała zamknięty w czterech ścianach docierający wyłącznie do mnie.

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 6 dni temu

słodko generalnie. całuje mnie po szyi i cicho mruczy, kiedy drapię Go po karku. mierzwi mi włosy, tłumi śmiech, żeby nie obudzić rodziców w pokoju obok, i jest taki tylko mój. zapach Jego ciała zamknięty w czterech ścianach docierający wyłącznie do mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV