głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika igraj

I nawet na karuzeli tęsknie za Tobą.. Bo przecież Ty pokazales mi że po dwudziestce też można bawić się jak dziecko...

zdezelowana dodano: wczoraj o 22:24

I nawet na karuzeli tęsknie za Tobą.. Bo przecież Ty pokazales mi, że po dwudziestce też można bawić się jak dziecko...

Co z tego że piszesz może za tydzień przestaniesz. To tylko sms nigdy nie potrafiłeś się starać w prawdziwym życiu a zawsze wiesz gdzie mnie możesz znaleźć. Pytanie tylko czy kiedykolwiek naprawdę mnie szukałaś ?

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 13:11

Co z tego, że piszesz, może za tydzień przestaniesz. To tylko sms, nigdy nie potrafiłeś się starać w prawdziwym życiu, a zawsze wiesz gdzie mnie możesz znaleźć. Pytanie tylko, czy kiedykolwiek naprawdę mnie szukałaś ?

Czas jest moim przyjacielem.

byk1994 dodano: wczoraj o 10:31

Czas jest moim przyjacielem.

Trudno zapomnieć o kimś kto dał nam tak wiele do zapamiętania. Tacy ludzie są częścią nas. Żebyśmy mogli zapomnieć o nich musielibyśmy zapomnieć o nas samych.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:52

Trudno zapomnieć o kimś, kto dał nam tak wiele do zapamiętania. Tacy ludzie są częścią nas. Żebyśmy mogli zapomnieć o nich, musielibyśmy zapomnieć o nas samych.

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu to te których nikt się nie wyczekiwał a przyszły do nas same. Te które pobudzają nas do działania i motywują na przyszłość. Gdzieś głęboko w sercu każdy z nas zdaję sobie sprawę że musimy te chwile jak najlepiej wykorzystać. By później na stare lata móc powiedzieć sam do siebie. Cholera dobrze że miałem wtedy tak dużo odwagi .

mikela dodano: przedwczoraj o 23:49

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu to te, których nikt się nie wyczekiwał a przyszły do nas same. Te, które pobudzają nas do działania i motywują na przyszłość. Gdzieś głęboko w sercu, każdy z nas zdaję sobie sprawę, że musimy te chwile jak najlepiej wykorzystać. By później na stare lata móc powiedzieć sam do siebie. "Cholera dobrze, że miałem wtedy tak dużo odwagi".

Osoba która odrzuca od siebie uczucia innych dla niektórych może wydawać się głupcem i egoistą. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy ile bólu i poświecenia kosztuje go podjęcie decyzji o samotnym życiu bez wsparcia swoich bliskich. Czasami miłujemy kogoś tak wielkim uczuciem że jesteśmy w stanie odejść od tej osoby nie dlatego że się boimy zaangażowania i i miłości. Odchodzimy by chronić taką osobę od nas samych tego drugiego naszego oblicza które ukrywa się za nami i czasami wychodzi na światło dzienne.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:48

Osoba, która odrzuca od siebie uczucia innych dla niektórych może wydawać się głupcem i egoistą. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy ile bólu i poświecenia kosztuje go podjęcie decyzji o samotnym życiu bez wsparcia swoich bliskich. Czasami miłujemy kogoś tak wielkim uczuciem, że jesteśmy w stanie odejść od tej osoby, nie dlatego, że się boimy zaangażowania i i miłości. Odchodzimy, by chronić taką osobę od nas samych, tego drugiego naszego oblicza, które ukrywa się za nami i czasami wychodzi na światło dzienne.

Kochać drugiego człowieka to także a przede wszystkim umieć się rozstać z klasą i honorem. Umieć pozwolić komuś odejść w swoją stronę i pozwolić takiej osobie na samodzielne pisanie scenariusza do swojego życia nawet jeśli obdarzamy go nieprzeniknionym i czystym uczuciem miłości. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu zaborczości egoizm niszczy uczucia. Zaborczość sprawia że niegdyś najbliższe sobie osoby oddalają się od siebie z dnia na dzień. Miłość jest skierowaniem się ku drugiej osobie jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia czasem wbrew własnemu i własnej logice która powinna kierować się naszym własnym dobrem. Jednak czasami warto jest wybrać dobro drugiego człowieka i w spokoju patrzyć jak rodzi się coś pięknego i trwałego.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:46

Kochać drugiego człowieka to także, a przede wszystkim umieć się rozstać z klasą i honorem. Umieć pozwolić komuś odejść w swoją stronę i pozwolić takiej osobie na samodzielne pisanie scenariusza do swojego życia, nawet jeśli obdarzamy go nieprzeniknionym i czystym uczuciem miłości. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, egoizm niszczy uczucia. Zaborczość sprawia, że niegdyś najbliższe sobie osoby, oddalają się od siebie z dnia na dzień. Miłość jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu i własnej logice, która powinna kierować się naszym własnym dobrem. Jednak czasami warto jest wybrać dobro drugiego człowieka i w spokoju patrzyć jak rodzi się coś pięknego i trwałego.

„Podobno najbardziej żałujemy tych rzeczy których nie zrobiliśmy. Kłamstwo. Najbardziej żałujemy tego czego się nie da naprawić.”   Wojciech Chmielarz

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 01:33

„Podobno najbardziej żałujemy tych rzeczy, których nie zrobiliśmy. Kłamstwo. Najbardziej żałujemy tego, czego się nie da naprawić.” ~ Wojciech Chmielarz

Zmieniasz moje serce w najmroźniejszą zimę.

mwhaha.xd dodano: 3 dni temu

Zmieniasz moje serce w najmroźniejszą zimę.

 Nawet jeśli człowiek śpi sam a obok z nadzieją kładzie drugą poduszkę to nie śni mu się sen o samotności lecz o tęsknocie. Tęsknota lepsza jest od samotności bo w tęsknocie jest się we dwoje choć tej drugiej osoby w tej chwili nie ma.   P. Adamczyk Dom Tęsknot

zdezelowana dodano: 4 dni temu

"Nawet jeśli człowiek śpi sam, a obok z nadzieją kładzie drugą poduszkę, to nie śni mu się sen o samotności, lecz o tęsknocie. Tęsknota lepsza jest od samotności, bo w tęsknocie jest się we dwoje, choć tej drugiej osoby w tej chwili nie ma." P. Adamczyk "Dom Tęsknot"

Nie no błagam... Nie jestem aż tak głupia żeby wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Litości!

byk1994 dodano: 4 dni temu

Nie, no błagam... Nie jestem, aż tak głupia żeby wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Litości!

Mam faceta. Wspaniałego faceta który mnie kocha. Dlaczego myślę o byłym który złamał mi serce?

byk1994 dodano: 4 dni temu

Mam faceta. Wspaniałego faceta, który mnie kocha. Dlaczego myślę o byłym, który złamał mi serce?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV