głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika igraj

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś kto zrozumie Ciebie Twoje poczucie humoru Twoją muzykę Twoje marzenia … Znajdź kogoś kto sprawia że się uśmiechasz śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

allfalldown dodano: dziś o 13:07

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto zrozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia (…) Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny życia rodzinnego drobnych spraw które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć że jeden świat zniszczy drugi.

allfalldown dodano: dziś o 13:04

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny, życia rodzinnego, drobnych spraw, które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii, dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć, że jeden świat zniszczy drugi.

Wielkim człowiekiem nie jest ten który ma wiele. Wielkim człowiekiem jest ten który potrafi się dzielić tym co ma.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 18:18

Wielkim człowiekiem nie jest ten, który ma wiele. Wielkim człowiekiem jest ten, który potrafi się dzielić tym co ma.

 Chciałam się zakochać w kimś przystojniejszym ale zakochałam się w tobie. Nic na to nie poradzę.   Haruki Murakami – Norwegian Wood

zdezelowana dodano: wczoraj o 02:24

"Chciałam się zakochać w kimś przystojniejszym, ale zakochałam się w tobie. Nic na to nie poradzę." Haruki Murakami – Norwegian Wood

Co wieczór się karzę za to że może to ja zjebałem. Ostatnio tak się najebałem że nie doszedłem do łózka które jest pół metra od biurka. Zasnąłem w połowie. Skąd mogę wiedzieć. Bo mi siostra zrobiła zdjęcie gdy wszedłem do pokoju. Idę w dobrym kierunku by że sobą skończyć.

dotek dodano: 3 dni temu

Co wieczór się karzę za to że może to ja zjebałem. Ostatnio tak się najebałem że nie doszedłem do łózka które jest pół metra od biurka. Zasnąłem w połowie. Skąd mogę wiedzieć. Bo mi siostra zrobiła zdjęcie gdy wszedłem do pokoju. Idę w dobrym kierunku by że sobą skończyć.

I ..uj.  Zajebiście się można poczuć że osoba którą kochasz jest z jakimś innym kolesiem którego ledwie zna wstawia sobie zdjęcie jak trzymają się za rączki po miesiącu znajomości a z tobą jak się spotykała i wrzuciłeś zdjęcie to się z niego usnęła i tak byś nie wiedział. Gdy było u niej źle to ty przyjeżdżałeś trzymać ją za rękę i robić wszytko by nie myślała o tych złych rzeczach. A teraz cię zostawia i idzie z pierwszym lepszym który wykorzystał grunt który się zbudowało. Łatwo komuś coś podpierdolić lecz trzeba mieć tupet. Jakie to uczucie? Chce włożyć śrubokręt do kontaktu patrzę w warsztacie gnie najlepiej line z supłem przywiązać które tabletki mają najgorsze skutki uboczne i jak je wymieszać z alkoholem utopić się w wannie. Wszystkiego chciał bym spróbować lecz nie wiem jak do tego się zabrać. Huj ze mną i z moimi uczuciami. Gdy mnie zabraknie będzie miała święty spokój.

dotek dodano: 3 dni temu

I ..uj. Zajebiście się można poczuć że osoba którą kochasz jest z jakimś innym kolesiem którego ledwie zna wstawia sobie zdjęcie jak trzymają się za rączki po miesiącu znajomości a z tobą jak się spotykała i wrzuciłeś zdjęcie to się z niego usnęła i tak byś nie wiedział. Gdy było u niej źle to ty przyjeżdżałeś trzymać ją za rękę i robić wszytko by nie myślała o tych złych rzeczach. A teraz cię zostawia i idzie z pierwszym lepszym który wykorzystał grunt który się zbudowało. Łatwo komuś coś podpierdolić lecz trzeba mieć tupet. Jakie to uczucie? Chce włożyć śrubokręt do kontaktu, patrzę w warsztacie gnie najlepiej line z supłem przywiązać, które tabletki mają najgorsze skutki uboczne i jak je wymieszać z alkoholem, utopić się w wannie. Wszystkiego chciał bym spróbować lecz nie wiem jak do tego się zabrać. Huj ze mną i z moimi uczuciami. Gdy mnie zabraknie będzie miała święty spokój.

„Każdy z nas ma w sobie dwa wilki.. jeden dobry drugi zły.. dochodzi do głosu ten  którego karmisz..”

bae dodano: 3 dni temu

„Każdy z nas ma w sobie dwa wilki.. jeden dobry, drugi zły.. dochodzi do głosu ten, którego karmisz..”

 Doskonale wiedziałam że śmiech nie zawsze oznacza radość. Czasami był wyrazem rezygnacji często bezsilności a niekiedy reakcją obronną na depresję.

allfalldown dodano: 4 dni temu

"Doskonale wiedziałam, że śmiech nie zawsze oznacza radość. Czasami był wyrazem rezygnacji, często bezsilności, a niekiedy reakcją obronną na depresję."

 Tak wiele milionów ludzi stara się czuć coś czego nie czują lub nie odczuwać czegoś co czują.

allfalldown dodano: 5 dni temu

"Tak wiele milionów ludzi stara się czuć coś, czego nie czują lub nie odczuwać czegoś, co czują."

 Bądź sobą rób to co czujesz. Nie strofuj się za to że komuś może to nie odpowiadać nie odpuszczaj bo ktoś patrzy.

allfalldown dodano: 5 dni temu

"Bądź sobą, rób to co czujesz. Nie strofuj się za to, że komuś może to nie odpowiadać, nie odpuszczaj, bo ktoś patrzy."

Zdecydowałam kim chcę być i taką osobą się stałam.

mooo120 dodano: 6 dni temu

Zdecydowałam kim chcę być i taką osobą się stałam.

 Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej.

allfalldown dodano: 6 dni temu

"Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV