 |
|
redtube nie kręci mnie tak jak Ty kochanie ♥
|
|
 |
|
Moje niebo jest w Twojej klatce piersiowej./esperer
|
|
 |
|
Nadal pamiętam jak paliło mnie gardło od wódki. Jak bolały płuca od nikotyny, i kręciło się w głowie od braku snu. Nie zapomnę tego czasu gdy ledwie co funkcjonowałam, gdy potrafiłam siedzieć godzinami w łazience ,trzęsąc się z zimna i połykając łzy walczyć z pragnieniem śmierci. Nie wymażę z głowy tego bólu, zapisaną mam w sercu każdą przepłakaną noc, każdą wydrapaną ranę na nadgarstku. To część mnie, moja przeszłość, moja historia,którą mi zafundowałeś./esperer
|
|
 |
|
Jebnij się w łeb swoim ultimatum 'przyjaciel, albo chłopak'./esperer
|
|
 |
|
Widzisz jej łzy? Jak możesz wyjść z mieszkania, trzasnąć drzwiami i obalić wódkę z kumplami, nie mając przed oczami obrazu jej bólu? Jak kurwa możesz spokojnie spać wiedząc, że ona przewraca się z boku na bok i dusi płaczem? Gdzie masz serce człowieku? Gdzie ta wielka miłość, gdzie to Twoje 'nigdy nie pozwolę Cię skrzywdzić, mała'? /esperer
|
|
 |
|
Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.
|
|
 |
|
Uciekanie od problemów jest wyścigiem , którego nigdy nie wygrasz
|
|
 |
|
Tyle chciałabym ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Może od tego, że cię kocham.? Albo, że dni, które spędziłam z tobą były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu.? Lub, że w tym krótkim czasie, od kiedy cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem.?
|
|
 |
|
Czasem kochamy w innych coś, o czym im się nawet nie śni. Albo co by uznali za absurd.
|
|
 |
|
poczuj jak moje serce bije w rytm twojego oddechu.
|
|
 |
|
Chciałabym choć raz poczuć prawdziwą miłość a nie kurwa tylko powietrze .
|
|
|
|