głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika icantresistyou

 Byłam pewna że znajdę wówczas odpowiednie słowa żeby wyrazić to co mnie dręczy wytłumaczyć mu dlaczego jestem tak okropnie przerażona dlaczego mam uczucie jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka z którego się już nigdy nie wydostanę.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Byłam pewna, że znajdę wówczas odpowiednie słowa, żeby wyrazić to, co mnie dręczy, wytłumaczyć mu, dlaczego jestem tak okropnie przerażona, dlaczego mam uczucie, jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka, z którego się już nigdy nie wydostanę."

 Kobiety potrzebują racjonalnego wytłumaczenia. Logicznego takiego prosto z mostu i konkretnego typu: sorry nie możemy być razem bo masz za małe cycki poznałem inną czy coś w tym rodzaju. Po podaniu konkretnego powodu kobietom łatwiej dojść do siebie. Natomiast jeżeli rozstajesz się z kobietą i mówisz jej że jest dobra idealna i można z nią planować życie ale nie możecie być razem i tu podajesz serię błahostek to po prostu jesteś tchórzem a ją narażasz na to że się nie pozbiera. Albo że zacznie robić głupie nieracjonalne i niebezpieczne rzeczy.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Kobiety potrzebują racjonalnego wytłumaczenia. Logicznego, takiego prosto z mostu i konkretnego typu: sorry, nie możemy być razem, bo masz za małe cycki, poznałem inną czy coś w tym rodzaju. Po podaniu konkretnego powodu kobietom łatwiej dojść do siebie. Natomiast, jeżeli rozstajesz się z kobietą i mówisz jej, że jest dobra, idealna i można z nią planować życie, ale nie możecie być razem i tu podajesz serię błahostek, to po prostu jesteś tchórzem, a ją narażasz na to, że się nie pozbiera. Albo, że zacznie robić głupie, nieracjonalne i niebezpieczne rzeczy."

 Nie interesują mnie pozorne relacje pozór kontaktów i samozachwyt że jesteśmy en vogue trendy w głównym nurcie. Nie jesteśmy. Jesteśmy w dupie. Jeśli pani nie usiądzie i nie będzie mogła porozmawiać ze swoimi bliskimi normalnie to jest pani w dupie za przeproszeniem. I siedem tysięcy znajomych na Facebooku nic tu nie pomoże.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Nie interesują mnie pozorne relacje, pozór kontaktów i samozachwyt, że jesteśmy en vogue, trendy, w głównym nurcie. Nie jesteśmy. Jesteśmy w dupie. Jeśli pani nie usiądzie i nie będzie mogła porozmawiać ze swoimi bliskimi normalnie, to jest pani w dupie, za przeproszeniem. I siedem tysięcy znajomych na Facebooku nic tu nie pomoże."

 Pije kawę i wypowiada z siebie stare czasy które zalegają w niej jak fusy na dnie szklanki. Zalewa je setny raz. Wspomnienia są coraz cieńsze ale wciąż dają się zaparzyć.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Pije kawę i wypowiada z siebie stare czasy, które zalegają w niej jak fusy na dnie szklanki. Zalewa je setny raz. Wspomnienia są coraz cieńsze ale wciąż dają się zaparzyć."

 Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami wadami bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami.

faust dodano: 3 marca 2017

"Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami, wadami, bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć, zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami."

 Atra esterní ono thelduin mor'ranr lífa unin hjarta onr un du evarínya ono varda.    Niechaj sprzyja ci szczęście pokój zamieszka w sercu a gwiazdy cię strzegą.

faust dodano: 2 luty 2017

,,Atra esterní ono thelduin, mor'ranr lífa unin hjarta onr, un du evarínya ono varda." // ,,Niechaj sprzyja ci szczęście, pokój zamieszka w sercu, a gwiazdy cię strzegą."

 Mimo wszystko nie potrafię znieść myśli że ten pierścień przepadnie na zawsze podobnie jak myśli że opuszczam cię na wieki. I choć nic nie mogę poradzić na to drugie przynajmniej w pierwszej kwestii mam wybór.

faust dodano: 21 stycznia 2017

,,Mimo wszystko nie potrafię znieść myśli, że ten pierścień przepadnie na zawsze, podobnie jak myśli, że opuszczam cię na wieki. I choć nic nie mogę poradzić na to drugie przynajmniej w pierwszej kwestii mam wybór."

 Ciepły prysznic zimne powietrze jej dłonie. Są sposoby na ciało są sposoby na ducha. Ona jest sposobem na mnie. Nareszcie.”

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Ciepły prysznic, zimne powietrze, jej dłonie. Są sposoby na ciało, są sposoby na ducha. Ona jest sposobem na mnie. Nareszcie.”

 Mój psychiatra powiedział że to normalne. Normalne wyobraża sobie pani? Normalne że śmieję się i płaczę jednocześnie. Normalne że nie umiem wyjść z domu i zrobić zakupów.”

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Mój psychiatra powiedział, że to normalne. Normalne, wyobraża sobie pani? Normalne, że śmieję się i płaczę jednocześnie. Normalne, że nie umiem wyjść z domu i zrobić zakupów.”

 Czy los zawsze gra z nami fair? Pomiędzy powinnością a pragnieniem jest przepaść wielka jak ocean w którym teraz właśnie powoli tonę.”

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Czy los zawsze gra z nami fair? Pomiędzy powinnością a pragnieniem jest przepaść wielka jak ocean, w którym teraz właśnie powoli tonę.”

 Najpiękniejsi ludzie których znam to ci którzy znają smak porażki poznali cierpienie walkę stratę poznali swoją drogę na wyjście z otchłani. Ci ludzie mają wrażliwość i zrozumienie życia które wypełniają ich współczuciem łagodnością i głęboką kochającą troską. Piękni ludzie nie biorą się znikąd.

faust dodano: 28 grudnia 2016

,,Najpiękniejsi ludzie, których znam, to ci, którzy znają smak porażki, poznali cierpienie, walkę, stratę, poznali swoją drogę na wyjście z otchłani. Ci ludzie mają wrażliwość i zrozumienie życia, które wypełniają ich współczuciem, łagodnością i głęboką, kochającą troską. Piękni ludzie nie biorą się znikąd."

 Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać.

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV