głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika icantresistyou

 Rozmowy... To jednak dziwna rzecz. Można zamienić milion słów i... nie powiedzieć tego najważniejszego. A można po prostu w milczeniu spojrzeć w oczy i już wszystko wiadomo.

faust dodano: przedwczoraj o 20:12

,,Rozmowy... To jednak dziwna rzecz. Można zamienić milion słów i... nie powiedzieć tego najważniejszego. A można po prostu w milczeniu spojrzeć w oczy i już wszystko wiadomo."

 Aby znaleźć godnego wroga wybierz przyjaciela. On wie gdzie uderzyć.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Aby znaleźć godnego wroga, wybierz przyjaciela. On wie, gdzie uderzyć."

 Czasem ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha a nie wyłącznie na nich popatrzy można poznać że w środku się coś popsuło.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Czasem ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha, a nie wyłącznie na nich popatrzy, można poznać, że w środku się coś popsuło."

 To dziwne uczucie czytać o swoim życiu z punktu widzenia innej osoby. Twoja wersja prawdy robi się wtedy nieco odkształcona bo nie należy już tylko do ciebie.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,To dziwne uczucie, czytać o swoim życiu z punktu widzenia innej osoby. Twoja wersja prawdy robi się wtedy nieco odkształcona, bo nie należy już tylko do ciebie."

 Mam wrażenie jakbym doszła do ostatniej kropki w książce i po niej nic już nie ma. Boję się że nie będę w stanie znowu otworzyć oczu i boję się co zobaczę jeśli mi się uda.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Mam wrażenie, jakbym doszła do ostatniej kropki w książce i po niej nic już nie ma. Boję się, że nie będę w stanie znowu otworzyć oczu, i boję się, co zobaczę, jeśli mi się uda."

 Od czasów mojego dzieciństwa dużo się zmieniło  może nie tyle ile byśmy chcieli ale świat naprawdę stał się innym miejscem. Jest szybszy głośniejszy bardziej samotny. W przeciwieństwie do niego my zbytnio się nie zmieniliśmy nie tak naprawdę. Historia jest lustrem a my to tylko starsze wersje samych siebie dzieci poprzebierane za dorosłych.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Od czasów mojego dzieciństwa dużo się zmieniło - może nie tyle, ile byśmy chcieli, ale świat naprawdę stał się innym miejscem. Jest szybszy, głośniejszy, bardziej samotny. W przeciwieństwie do niego my zbytnio się nie zmieniliśmy, nie tak naprawdę. Historia jest lustrem, a my to tylko starsze wersje samych siebie; dzieci poprzebierane za dorosłych."

 Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać ale zawsze uważałam że bez sensu kogoś obejmować kiedy wiesz że w końcu będziesz musiał go wypuścić. Mimo to chciałabym żeby ktoś mnie teraz przytulił. Chciałabym kogoś objąć i pozwolić żeby ten ktoś objął mnie.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać, ale zawsze uważałam, że bez sensu kogoś obejmować, kiedy wiesz, że w końcu będziesz musiał go wypuścić. Mimo to chciałabym, żeby ktoś mnie teraz przytulił. Chciałabym kogoś objąć i pozwolić, żeby ten ktoś objął mnie."

 Nie mów że to koniec bo to najgorsze co mogę usłyszeć. Przysięgam że zrobię co w mojej mocy żeby być tu właśnie tak jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Nie mów, że to koniec, bo to najgorsze, co mogę usłyszeć. Przysięgam, że zrobię co w mojej mocy, żeby być tu właśnie tak, jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie."

 I wiem że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,I wiem, że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany."

 Z paranoją depczącą mi po piętach czy będziesz wciąż mnie kochać kiedy się obudzimy i zobaczysz że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Z paranoją depczącą mi po piętach, czy będziesz wciąż mnie kochać, kiedy się obudzimy i zobaczysz, że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?"

 Chcę mieć przyjaciół którzy pozwolą żebym był całkiem sam gdy bycie samym jest wszystkim czego potrzebuję.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Chcę mieć przyjaciół, którzy pozwolą, żebym był całkiem sam, gdy bycie samym jest wszystkim, czego potrzebuję."

 Jesteś bogiem  dodał patrząc Powracającemu w oczy.  Przynajmniej dla mnie. Nie ma znaczenia jak łatwo cię zabić ani to ile posiadasz Oddechów czy jak wyglądasz. Bogiem się jest przez to jakim się jest człowiekiem i czego chcesz dokonać w życiu.

faust dodano: 21 kwietnia 2018

,,Jesteś bogiem - dodał, patrząc Powracającemu w oczy. - Przynajmniej dla mnie. Nie ma znaczenia, jak łatwo cię zabić, ani to ile posiadasz Oddechów czy jak wyglądasz. Bogiem się jest przez to, jakim się jest człowiekiem i czego chcesz dokonać w życiu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV