głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika i_have_a_dream

 Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc  z których chcieli uciec. Brzęk kajdan  którymi skuty jesteś z drugim człowiekiem  milszy jest czasem od samotnej pieśni na drodze.     Marek Hłasko

souleater dodano: 26 kwietnia 2016

"Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec. Brzęk kajdan, którymi skuty jesteś z drugim człowiekiem, milszy jest czasem od samotnej pieśni na drodze." Marek Hłasko

 Wieczór jest tak spokojny  że niemal słyszę jak się kruszę. W tej ciszy łatwo zajrzeć w siebie   już wiem  że życia nie wygram  bo jego się wygrać nie da  można tylko odwlekać klęskę  a po drodze chwytać ostatnie dobre momenty  zapadać w pamięć  dopiero potem zapadać się w otchłań.    znalezione w internecie.

souleater dodano: 26 kwietnia 2016

"Wieczór jest tak spokojny, że niemal słyszę jak się kruszę. W tej ciszy łatwo zajrzeć w siebie - już wiem, że życia nie wygram, bo jego się wygrać nie da; można tylko odwlekać klęskę, a po drodze chwytać ostatnie dobre momenty, zapadać w pamięć, dopiero potem zapadać się w otchłań." / znalezione w internecie.

Że się przejmuję. Że się wszystkim przejmuję. Że jestem non stop przerażona tym  co mam robić. Codziennie budzę się z atakiem paniki  co mam robić. Co mam robić w życiu.    — Małgorzata Halber  Najgorszy człowiek na świecie

souleater dodano: 24 kwietnia 2016

Że się przejmuję. Że się wszystkim przejmuję. Że jestem non stop przerażona tym, co mam robić. Codziennie budzę się z atakiem paniki, co mam robić. Co mam robić w życiu. — Małgorzata Halber "Najgorszy człowiek na świecie"

Znowu piję sam i rozliczam wszystkie grzechy  kolejna flaszka do dna zalewa mnie gorzki przesyt. Ku pamięci twej słona łza spada na bruk  gdybym tylko mógł cofnąć czas.

melancolie dodano: 21 kwietnia 2016

Znowu piję sam i rozliczam wszystkie grzechy, kolejna flaszka do dna zalewa mnie gorzki przesyt. Ku pamięci twej słona łza spada na bruk, gdybym tylko mógł cofnąć czas.

Nigdy nie sądziłem  że istnieje szczęście tak na prawdę. Dziś mam je przy sobie  chce zatrzymać je na zawsze.

melancolie dodano: 21 kwietnia 2016

Nigdy nie sądziłem, że istnieje szczęście tak na prawdę. Dziś mam je przy sobie, chce zatrzymać je na zawsze.

Kocham cię jeszcze. Ani mnie powiedzieć nie wolno tego  ani tobie wiedzieć.    — Kazimierz Przerwa Tetmajer

souleater dodano: 18 kwietnia 2016

Kocham cię jeszcze. Ani mnie powiedzieć nie wolno tego, ani tobie wiedzieć. — Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Tutaj miał być piękny tekst o prawdziwej  szczerej  bezinteresownej  jedynej  wyjątkowej  nieznającej granic i trwającej do końca życia miłości  ale autora dopadła pieprzona rzeczywistość i reszta jego przemyśleń nie nadaje się do publikacji.   autor nieznany.

souleater dodano: 18 kwietnia 2016

Tutaj miał być piękny tekst o prawdziwej, szczerej, bezinteresownej, jedynej, wyjątkowej, nieznającej granic i trwającej do końca życia miłości, ale autora dopadła pieprzona rzeczywistość i reszta jego przemyśleń nie nadaje się do publikacji. / autor nieznany.

Ponieważ istnieje zajebiście spora szansa  że nie usłyszysz tego od osób od których powinieneś to usłyszeć  to ja Ci to powiem. Jestem z Ciebie dumny. Dobrze sobie radzisz. Najlepiej jak potrafisz.  Kto mówi inaczej   niech spierdala.      Bohater

souleater dodano: 15 kwietnia 2016

Ponieważ istnieje zajebiście spora szansa, że nie usłyszysz tego od osób od których powinieneś to usłyszeć, to ja Ci to powiem. Jestem z Ciebie dumny. Dobrze sobie radzisz. Najlepiej jak potrafisz. Kto mówi inaczej - niech spierdala. - Bohater

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. A nienawiść w nich rośnie  choć nie wie do kogo zmierza. Świat nie schodzi na psy  to psy przychodzą na świat z bagna rosną chwasty. — Proforma

melancolie dodano: 14 kwietnia 2016

Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. A nienawiść w nich rośnie, choć nie wie do kogo zmierza. Świat nie schodzi na psy, to psy przychodzą na świat z bagna rosną chwasty. — Proforma

 Mam już taki charakter że aby coś zrozumieć  muszę najpierw spróbować to zepsuć.     Haruki Murakami  Norwegian Wood

souleater dodano: 11 kwietnia 2016

"Mam już taki charakter że aby coś zrozumieć, muszę najpierw spróbować to zepsuć." Haruki Murakami "Norwegian Wood"

Posmakowałem jej.  I do mnie dotarło  że całe życie głodowałem.   perwersje.

souleater dodano: 8 kwietnia 2016

Posmakowałem jej. I do mnie dotarło, że całe życie głodowałem. / perwersje.

 Jeśli rzeczy małe nie będą Cię cieszyły  to i duże nigdy nie ucieszą.       Ania Przybylska

souleater dodano: 8 kwietnia 2016

"Jeśli rzeczy małe nie będą Cię cieszyły, to i duże nigdy nie ucieszą." - Ania Przybylska

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć