głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika i_hate_this_life

 Jesteś pierwszym  najpierwszym  zupełnie jedynym mężczyzną  przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie.     Agnieszka Osiecka

uklajowa dodano: 21 października 2015

"Jesteś pierwszym, najpierwszym, zupełnie jedynym mężczyzną, przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie." - Agnieszka Osiecka

Boli coraz mniej  kiedy coraz więcej chwil z nim dzień w dzień zapominasz..

r0baczek dodano: 20 października 2015

Boli coraz mniej, kiedy coraz więcej chwil z nim dzień w dzień zapominasz..

Jestem niedoskonały i przez to unikalny.   black inside

takemyhand dodano: 20 października 2015

Jestem niedoskonały i przez to unikalny. / black-inside
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

No popatrz  zjebało się to. Jak wszystko inne.

takemyhand dodano: 20 października 2015

No popatrz, zjebało się to. Jak wszystko inne.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

ciagle widze w sobie jakis blad.   cpun

takemyhand dodano: 20 października 2015

ciagle widze w sobie jakis blad. / cpun
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Nigdy nie chciałam się w Tobie zakochać. Nie chciałam nawet dopuścić myśli  że kiedyś będziemy razem. To nie tak miało być. Miała to być zabawa  która miała się skończyć w krótkim czasie. Miało to być bez zobowiązań i bez jakichkolwiek uczuć z mojej strony. To miało przeminąć. Miało się nawet nie zaczynać. I spójrz  jak wyszło. Stało się  zbyt dla siebie ważni nie potrafimy o sobie zapomnieć. A miało być tak pięknie. Miało nie być Nas  a jednak zaistnieliśmy  choć nie powinniśmy.

takemyhand dodano: 20 października 2015

Nigdy nie chciałam się w Tobie zakochać. Nie chciałam nawet dopuścić myśli, że kiedyś będziemy razem. To nie tak miało być. Miała to być zabawa, która miała się skończyć w krótkim czasie. Miało to być bez zobowiązań i bez jakichkolwiek uczuć z mojej strony. To miało przeminąć. Miało się nawet nie zaczynać. I spójrz, jak wyszło. Stało się, zbyt dla siebie ważni nie potrafimy o sobie zapomnieć. A miało być tak pięknie. Miało nie być Nas, a jednak zaistnieliśmy, choć nie powinniśmy.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Ty idź za stadem  ja chuj na to kładę. Nie potrzebuję fałszywych słów  doskonale daję radę.!

uklajowa dodano: 20 października 2015

Ty idź za stadem, ja chuj na to kładę. Nie potrzebuję fałszywych słów, doskonale daję radę.!

Chciałabym z każdym dniem zrozumieć Cię coraz bardziej...

r0baczek dodano: 19 października 2015

Chciałabym z każdym dniem zrozumieć Cię coraz bardziej...

Pozbieram się  zresztą  który to już raz..

r0baczek dodano: 19 października 2015

Pozbieram się, zresztą, który to już raz..

Nie lubię zmian  nie lubię ludzi. Nie lubię czuć się tak jak teraz i nie lubię czuć w ogóle. Nie lubię kiedy mam do powiedzenia tak dużo  a najzwyczajniej w świecie brakuje mi słów. Chyba po prostu nie lubię być.

uklajowa dodano: 19 października 2015

Nie lubię zmian, nie lubię ludzi. Nie lubię czuć się tak jak teraz i nie lubię czuć w ogóle. Nie lubię kiedy mam do powiedzenia tak dużo, a najzwyczajniej w świecie brakuje mi słów. Chyba po prostu nie lubię być.

Co tydzień mijam to samo miejsce i z każdym tygodniem boli coraz bardziej. Co tydzień wyobrażam sobie tam nas  kiedy wszystko było jeszcze dokonałe. Co tydzień choć na chwilę łapię oddech i się oddalam  staję w miejscu i pozwalam przeszłości odgrywać główną rolę. Co tydzień zastanawiam się  jak by było  gdyby to wszystko trwało nadal. Jak dziś wyglądałoby nasze życie? Co tydzień patrzę w ten sam punkt i co tydzień widzę to samo  co tydzień umieram przez krótką chwilę i nie mogę się pozbierać przez kilka następnych dni. Co tydzień przypominam sobie o Tobie  choć nigdy tak naprawdę nie zapomniałam.   yezoo

yezoo dodano: 19 października 2015

Co tydzień mijam to samo miejsce i z każdym tygodniem boli coraz bardziej. Co tydzień wyobrażam sobie tam nas, kiedy wszystko było jeszcze dokonałe. Co tydzień choć na chwilę łapię oddech i się oddalam, staję w miejscu i pozwalam przeszłości odgrywać główną rolę. Co tydzień zastanawiam się, jak by było, gdyby to wszystko trwało nadal. Jak dziś wyglądałoby nasze życie? Co tydzień patrzę w ten sam punkt i co tydzień widzę to samo, co tydzień umieram przez krótką chwilę i nie mogę się pozbierać przez kilka następnych dni. Co tydzień przypominam sobie o Tobie, choć nigdy tak naprawdę nie zapomniałam. [ yezoo ]

Paradoks własnych uczuć  Ty znasz to też. Im bardziej za czymś tęsknię  tym bardziej udaję  że mam to gdzieś.

uklajowa dodano: 19 października 2015

Paradoks własnych uczuć, Ty znasz to też. Im bardziej za czymś tęsknię, tym bardziej udaję, że mam to gdzieś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć