głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika i-need

nie ze wszystkim sobie radze przestań widzieć w tym coś złego.

deliberacja dodano: wczoraj o 14:11

nie ze wszystkim sobie radze, przestań widzieć w tym coś złego.

to tylko zadania. to nie ja. moje zadania to nie ja. moje zawalone zadnia to nie ja. mogę dziś dokładnie tyle ile będę mogła może nic? . dokładnie tyle ile udźwignę a świat ani drgnie.

deliberacja dodano: wczoraj o 14:08

to tylko zadania. to nie ja. moje zadania to nie ja. moje zawalone zadnia to nie ja. mogę dziś dokładnie tyle, ile będę mogła (może nic?). dokładnie tyle, ile udźwignę, a świat ani drgnie.

 Za każdym razem gdy prosił bym odeszła mówiąc że nie mamy szans byłam jeszcze bardziej zdeterminowana by przy nim wytrwać. Kiedy zaczęłam się nim interesować myślałam tylko o tym by uratować siebie. Teraz nie byłam wcale pewna kto kogo chciał uratować i czy nie byliśmy skazani na porażkę tak jak to przewidywał.

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 11:10

"Za każdym razem, gdy prosił, bym odeszła, mówiąc, że nie mamy szans, byłam jeszcze bardziej zdeterminowana, by przy nim wytrwać. Kiedy zaczęłam się nim interesować, myślałam tylko o tym, by uratować siebie. Teraz nie byłam wcale pewna, kto kogo chciał uratować i czy nie byliśmy skazani na porażkę, tak jak to przewidywał."

Najgorzej jest kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą co z tym zrobić. — m.

fuck.it.im.young dodano: 3 dni temu

Najgorzej jest, kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą, co z tym zrobić. — m.

 Nie martw się mamo! Wszystko będzie dobrze ... Przecież wiesz że nikogo na świecie nie kocham bardziej od Ciebie... Marek Hłasko

black-lips dodano: 3 dni temu

"Nie martw się mamo! Wszystko będzie dobrze (...) Przecież wiesz, że nikogo na świecie nie kocham bardziej od Ciebie..." Marek Hłasko

Są ludzie którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają. `

Czasem myślę zbyt dużo  zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy  które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem  że boję się szczęścia  które mam.Boje się tego  że znów coś pójdzie nie tak.Wiem  że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Czasem myślę zbyt dużo , zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy , które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem , że boję się szczęścia , które mam.Boje się tego , że znów coś pójdzie nie tak.Wiem , że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

Po prostu zabij ich uprzejmością.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Po prostu zabij ich uprzejmością.

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów  którzy go nie posiadają.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów , którzy go nie posiadają.

To co inni zepsuli w moim sercu  Ty naprawiłeś.  Aleksandra Steć

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

To, co inni zepsuli w moim sercu - Ty naprawiłeś. - Aleksandra Steć

Ktoś zapytał mnie co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam że lubię książki i zieloną herbatę bo nie śmiałam powiedzieć że najbardziej lubię seks i kokainę najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

fuck.it.im.young dodano: 6 dni temu

Ktoś zapytał mnie, co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam, że lubię książki i zieloną herbatę, bo nie śmiałam powiedzieć, że najbardziej lubię seks i kokainę, najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

 A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz że Twoje życie powinno być szare nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej nieszczęśliwej ofiary losu  tak jest łatwiej nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart...

fuck.it.im.young dodano: 6 dni temu

"A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV