głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hubson86

Masz wrażenie że już nigdy nie będziesz szczęśliwy. Ciągle się wycofujesz i niszczysz wszystkie relacje. Jest ci wstyd za wszystko co zrobiłeś i czego nie zrobiłeś choć powinieneś. Istnieje część ciebie która chce wszystko naprawić. Nagły pozytywny zryw emocji sprawia że chcesz wyjść do ludzi ale wszystko jest bardzo krótkotrwałe bo wiesz że i tak nie ma w tym sensu. Rzeczy które ekscytują twoich znajomych pozostają ci obojętne. Zaczynasz być świadomym wielkiej przepaści między tobą a nimi. Kolejna porażka nie wchodzi w grę więc ostatecznie wybierasz samotność w swojej strefie komfortu gdzie nikt nie zadaje żadnych pytań. Niska samoocena i brak poczucia sensu życia stają się nieznośne. W końcu orientujesz się że nie możesz dłużej tak żyć. Mogą wydarzyć się dwie rzeczy: albo szukasz pomocy albo... podejmujesz próbę samobójczą.

hubson86 dodano: 9 grudnia 2015

Masz wrażenie, że już nigdy nie będziesz szczęśliwy. Ciągle się wycofujesz i niszczysz wszystkie relacje. Jest ci wstyd za wszystko co zrobiłeś i czego nie zrobiłeś, choć powinieneś. Istnieje część ciebie, która chce wszystko naprawić. Nagły, pozytywny zryw emocji sprawia, że chcesz wyjść do ludzi, ale wszystko jest bardzo krótkotrwałe, bo wiesz że i tak nie ma w tym sensu. Rzeczy, które ekscytują twoich znajomych pozostają ci obojętne. Zaczynasz być świadomym wielkiej przepaści między tobą a nimi. Kolejna porażka nie wchodzi w grę, więc ostatecznie wybierasz samotność w swojej strefie komfortu, gdzie nikt nie zadaje żadnych pytań. Niska samoocena i brak poczucia sensu życia stają się nieznośne. W końcu orientujesz się, że nie możesz dłużej tak żyć. Mogą wydarzyć się dwie rzeczy: albo szukasz pomocy, albo... podejmujesz próbę samobójczą.

Na samym początku walczysz z drobnostkami ale zwykle je ignorujesz. Tak samo jak ból głowy. Mówisz sobie że to chwilowe i że przeminie. To po prostu kolejny zły dzień. Ale to nie to. Tkwisz w tym stanie. Przyzwyczajasz się do zakładania maski i żyjesz wśród innych ludzi bo tak trzeba. Tak robią inni. Jednak problem nie znika. Walczysz ze sobą próbując każdego dnia dawać przedstawienie. To zaczyna kosztować cię coraz więcej. Dlatego zapadasz się jeszcze głębiej i powoli zaczynasz się cofać czasami całkowicie odgradzając się od przyjaciół i rodziny. Nic nie daje ci satysfakcji. Drobne rzeczy które kiedyś sprawiały ci radość stają się bezwartościowe. Nawet najprostsze zdania stają się bolesne. Dlatego brakuje ci motywacji. Po co próbować skoro i tak nic nie przynosi ci szczęścia? Wszystko to sprawia że czujesz się jeszcze gorzej i wpadasz w błędne koło. Nagle wszystko zwalnia. Ciężko rozróżnić dni. Tylko szum. Tylko... ciężar który wypełnia twój umysł i rozlewa się na ciało.

hubson86 dodano: 9 grudnia 2015

Na samym początku walczysz z drobnostkami, ale zwykle je ignorujesz. Tak samo jak ból głowy. Mówisz sobie, że to chwilowe i że przeminie. To po prostu kolejny zły dzień. Ale to nie to. Tkwisz w tym stanie. Przyzwyczajasz się do zakładania maski i żyjesz wśród innych ludzi, bo tak trzeba. Tak robią inni. Jednak problem nie znika. Walczysz ze sobą, próbując każdego dnia dawać przedstawienie. To zaczyna kosztować cię coraz więcej. Dlatego zapadasz się jeszcze głębiej i powoli zaczynasz się cofać, czasami całkowicie odgradzając się od przyjaciół i rodziny. Nic nie daje ci satysfakcji. Drobne rzeczy które kiedyś sprawiały ci radość, stają się bezwartościowe. Nawet najprostsze zdania stają się bolesne. Dlatego brakuje ci motywacji. Po co próbować skoro i tak nic nie przynosi ci szczęścia? Wszystko to sprawia, że czujesz się jeszcze gorzej i wpadasz w błędne koło. Nagle wszystko zwalnia. Ciężko rozróżnić dni. Tylko szum. Tylko... ciężar, który wypełnia twój umysł i rozlewa się na ciało.

Honestly I think about you a lot. All the time actually. In the morning at night in the middle of my day. It's you. It's just always you.

hubson86 dodano: 12 listopada 2015

Honestly I think about you a lot. All the time actually. In the morning, at night, in the middle of my day. It's you. It's just always you.

 Wystarczy tylko się uśmiechnąć by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy jak bardzo cierpisz.

zjaranasamotnoscia dodano: 25 sierpnia 2015

"Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę, i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz."

Not all the people who love you will understand you. Sometimes they’re the person who understand least why you’re hurt and act different.

hubson86 dodano: 14 kwietnia 2015

Not all the people who love you will understand you. Sometimes they’re the person who understand least why you’re hurt and act different.

Gapisz się uparcie w sufit w ciemnościach A w twoim sercu to samo uczucie pustki  Bo miłość przychodzi powoli ale odchodzi tak szybko Cóz znów ją widzisz gdy zasypiasz Ale nigdy nie możesz jej dotknąć ani zatrzymać Bo kochałeś ją zbyt mocno bo bez reszty oddałeś się miłości

hubson86 dodano: 26 luty 2015

Gapisz się uparcie w sufit w ciemnościach A w twoim sercu to samo uczucie pustki Bo miłość przychodzi powoli, ale odchodzi tak szybko Cóz znów ją widzisz gdy zasypiasz Ale nigdy nie możesz jej dotknąć, ani zatrzymać Bo kochałeś ją zbyt mocno, bo bez reszty oddałeś się miłości

I'm living on such sweet nothing.

zjaranasamotnoscia dodano: 31 stycznia 2015

I'm living on such sweet nothing.

To musiała być miłość ale teraz jest skończona. Musiała być dobra ale z jakiegoś powodu ją straciłam. To musiała być miłość ale teraz jest skończona. Od momentu kiedy się dotknęliśmy dopóki czas się nie skończył.

zjaranasamotnoscia dodano: 12 grudnia 2014

To musiała być miłość, ale teraz jest skończona. Musiała być dobra, ale z jakiegoś powodu ją straciłam. To musiała być miłość, ale teraz jest skończona. Od momentu, kiedy się dotknęliśmy, dopóki czas się nie skończył.

W głowie natłok myśli ale znowu słów mi brak.

zjaranasamotnoscia dodano: 28 października 2014

W głowie natłok myśli, ale znowu słów mi brak.

Wiem zrobiłem tych parę głupstw ale parę głupstw powinno być wybaczone.

zjaranasamotnoscia dodano: 28 października 2014

Wiem, zrobiłem tych parę głupstw ale parę głupstw powinno być wybaczone.

' Zaciskam pięści i patrzę się przed siebie. Mój świat rozpada się na części a Ty nic o tym nie wiesz..

zjaranasamotnoscia dodano: 28 października 2014

' Zaciskam pięści i patrzę się przed siebie. Mój świat rozpada się na części, a Ty nic o tym nie wiesz..

Gotta stay high all my life to forget I'm missing you.

zjaranasamotnoscia dodano: 26 października 2014

Gotta stay high all my life to forget I'm missing you.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV