głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika honey112

Byłeś ważny  zjebałeś  żegnam.   desperacko

desperacko dodano: 3 czerwca 2012

Byłeś ważny, zjebałeś, żegnam. | desperacko

Trudno odpowiedzieć  nie wiem. teksty landrynnaaa dodał komentarz: Trudno odpowiedzieć, nie wiem. do wpisu 2 czerwca 2012
Uwielbiam zapach męskich perfum  a przytulając się do Ciebie wyczuwam tylko wódę i fajki.   desperacko

desperacko dodano: 2 czerwca 2012

Uwielbiam zapach męskich perfum, a przytulając się do Ciebie wyczuwam tylko wódę i fajki. | desperacko

zastanawiałam się jak to wszystko ogarniał. niekiedy dopadała mnie myśl  że może ktoś stwarza mapę do każdego człowieka i on zdobył taką do mnie. byłam pewna   przejrzał moje wnętrze. widział namiastkę dziecka  które wciąż wiele opiera na marzeniach i wyczuwał tą delikatnie zakopaną wrażliwość. uśmiechał się  gdy kładłam się spać w piżamie z kłapouchym  przed zaśnięciem wypijając kubek kakao. traktował mnie mimo tego poważnie  poruszając rozmowy na każdy temat  począwszy od banałów aż po moralność człowieka. nie doceniałam tego? doceniałam  zawsze. i to niszczyło. poczucie  że odwdzięczam mu się za to wszystko tylko w minimalnym stopniu.

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2012

zastanawiałam się jak to wszystko ogarniał. niekiedy dopadała mnie myśl, że może ktoś stwarza mapę do każdego człowieka i on zdobył taką do mnie. byłam pewna - przejrzał moje wnętrze. widział namiastkę dziecka, które wciąż wiele opiera na marzeniach i wyczuwał tą delikatnie zakopaną wrażliwość. uśmiechał się, gdy kładłam się spać w piżamie z kłapouchym, przed zaśnięciem wypijając kubek kakao. traktował mnie mimo tego poważnie, poruszając rozmowy na każdy temat, począwszy od banałów aż po moralność człowieka. nie doceniałam tego? doceniałam, zawsze. i to niszczyło. poczucie, że odwdzięczam mu się za to wszystko tylko w minimalnym stopniu.

dziecinada z okazji pierwszego czerwca i wymienianie się kartami z wymawianym numerem co do danego pytania czy zdania. dwójka od Niego i dające cholernie do myślenia:  nie baw się uczuciami innych   bo przecież miał być odpornym  nie czuć.

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2012

dziecinada z okazji pierwszego czerwca i wymienianie się kartami z wymawianym numerem co do danego pytania czy zdania. dwójka od Niego i dające cholernie do myślenia: "nie baw się uczuciami innych", bo przecież miał być odpornym, nie czuć.

Moje  podpisałabyś. teksty desperacko dodał komentarz: Moje, podpisałabyś. do wpisu 1 czerwca 2012
Poszarzała twarz  podobno. Dziwny błysk w oczach  ciągle rozmigotanych w piekielny sposób  podobno. Nie wiem  nie widzę. Nie patrzę. Nie potrafię na siebie patrzeć.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Poszarzała twarz, podobno. Dziwny błysk w oczach, ciągle rozmigotanych w piekielny sposób, podobno. Nie wiem, nie widzę. Nie patrzę. Nie potrafię na siebie patrzeć.

Wszyscy będą Ci pieprzyli o konsekwencjach. To zniszczy  to sprawi  że umrzesz szybciej  to poprzestawia Ci komórki w mózgu. Wiesz co Ci powiem? Niech Cię zniszczy. Chcesz   bierz. Ćpaj i życzę Ci  żeby Cię zniszczyło. Mózg? Niech się pieprzy  nie będziesz miał tej świadomości  nie będziesz czuł bólu otaczającej rzeczywistości. Śmierć  kurwa  idealnie. Tylko  wiesz? Może nie spieprzyć wszystkiego do końca. Coś może pozostać  może znaleźć się ktoś  kto weźmie Cię za rękę i usilnie będzie wyciągał z bagna. To najgorsze   najgorsza konsekwencja  przy banalnym wyniszczeniu czy śmierci: niemoc spojrzenia sobie w oczy w lustrze.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Wszyscy będą Ci pieprzyli o konsekwencjach. To zniszczy, to sprawi, że umrzesz szybciej, to poprzestawia Ci komórki w mózgu. Wiesz co Ci powiem? Niech Cię zniszczy. Chcesz - bierz. Ćpaj i życzę Ci, żeby Cię zniszczyło. Mózg? Niech się pieprzy, nie będziesz miał tej świadomości, nie będziesz czuł bólu otaczającej rzeczywistości. Śmierć, kurwa, idealnie. Tylko, wiesz? Może nie spieprzyć wszystkiego do końca. Coś może pozostać, może znaleźć się ktoś, kto weźmie Cię za rękę i usilnie będzie wyciągał z bagna. To najgorsze - najgorsza konsekwencja, przy banalnym wyniszczeniu czy śmierci: niemoc spojrzenia sobie w oczy w lustrze.

Chciałbym powrotu do tamtego życia? Przeciera się gdzieś  cholerne prześwity  widzę go  minimalnie  ale widzę. Wiem  co było. Pamięć przywraca wszystkie kłamliwe deklaracje tylko dla spełnienia swoich pragnień. Podłość  chamstwo i tą chorą pewność siebie. Nie chciałbym powrotu. Brzydzę się swoimi rękoma  które robiły to  co teraz jest tak nierealne. Brzydzę się słowami i tym jak raniłem. Brzydzę się swoją duszą   bo ona  mimo wszelkich zmian nastawienia czy napraw charakteru  wciąż jest tak sama. Brudna.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Chciałbym powrotu do tamtego życia? Przeciera się gdzieś, cholerne prześwity, widzę go, minimalnie, ale widzę. Wiem, co było. Pamięć przywraca wszystkie kłamliwe deklaracje tylko dla spełnienia swoich pragnień. Podłość, chamstwo i tą chorą pewność siebie. Nie chciałbym powrotu. Brzydzę się swoimi rękoma, które robiły to, co teraz jest tak nierealne. Brzydzę się słowami i tym jak raniłem. Brzydzę się swoją duszą - bo ona, mimo wszelkich zmian nastawienia czy napraw charakteru, wciąż jest tak sama. Brudna.

Myślisz  że to wszystko nie działało na mnie. Nie miałem kontaktu z rzeczywistością  a wszystko przyjmowałem bez żadnych emocji. Przeciwnie. Widzisz  jednak coś pamiętam  coś zostało z przeszłości  jednak jest   wróciło. Szybsze bicie serca  które wtórowało tupotowi Twoich szpilek. Nie tylko Ty miałaś uczucia. Mi też to pieprzone coś pompowało krew  żyłem. Kochałem.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Myślisz, że to wszystko nie działało na mnie. Nie miałem kontaktu z rzeczywistością, a wszystko przyjmowałem bez żadnych emocji. Przeciwnie. Widzisz, jednak coś pamiętam, coś zostało z przeszłości, jednak jest - wróciło. Szybsze bicie serca, które wtórowało tupotowi Twoich szpilek. Nie tylko Ty miałaś uczucia. Mi też to pieprzone coś pompowało krew, żyłem. Kochałem.

Nadal nie potrafię przesłuchać w pełni piosenki którą mi kiedyś wysłał. Wspomnienia wracają  cisną się pod powieki i spływają po policzkach. Nie daję radę  nie nie nie. Był jak część mnie  ta najważniejsza która nadawała tętna w żyłach. esperer

desperacko dodano: 31 maja 2012

Nadal nie potrafię przesłuchać w pełni piosenki,którą mi kiedyś wysłał. Wspomnienia wracają, cisną się pod powieki i spływają po policzkach. Nie daję radę, nie,nie,nie. Był jak część mnie, ta najważniejsza,która nadawała tętna w żyłach./esperer
Autor cytatu: esperer

z nią jest coś nie tak. z reguły jest po części jak powiązanie  lecz kiedy coś idzie nie po Twojej myśli  nagle brakuje dokumentu  umowy  który mogłaby zmienić cokolwiek. niejednokrotnie zaczynasz się dusić i szukać adwokata  mogącego uwolnić Cię z tej pułapki. tylko nie ma papierka z którym można pójść do sądu. nie ma nic co można rozwiązać na zwykłej rozprawie. miłość ma ten mankament   zostaje  niekiedy już niechciana. do bólu wryta w serce tak  że każda próba amputacji jest śmiertelna.

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2012

z nią jest coś nie tak. z reguły jest po części jak powiązanie, lecz kiedy coś idzie nie po Twojej myśli, nagle brakuje dokumentu, umowy, który mogłaby zmienić cokolwiek. niejednokrotnie zaczynasz się dusić i szukać adwokata, mogącego uwolnić Cię z tej pułapki. tylko nie ma papierka z którym można pójść do sądu. nie ma nic co można rozwiązać na zwykłej rozprawie. miłość ma ten mankament - zostaje, niekiedy już niechciana. do bólu wryta w serce tak, że każda próba amputacji jest śmiertelna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć