głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hellolove

  dobrze wiem  że nie utrzymam go długo przy gg. Nie umie siedzieć w domu   taki typ. Co chwile dzwonią do niego ziomki i pytają czy czasami gdzieś nie wybywa. Nieraz dostaję wiadomości typu  idę pomóc kumplowi. Chyba stało się coś złego. pamiętaj  że Cię kocham. Będę wieczorkiem.  Ciągle mówi mi  że mam mu ufać i się nie martwić. Ufam mu i to jak nikomu innemu. Ufam   ale przecież martwienie się o kogoś życie to nie kwestia z zaufania.   abstractiions.

xpatkax13 dodano: 24 stycznia 2012

` dobrze wiem, że nie utrzymam go długo przy gg. Nie umie siedzieć w domu , taki typ. Co chwile dzwonią do niego ziomki i pytają czy czasami gdzieś nie wybywa. Nieraz dostaję wiadomości typu "idę pomóc kumplowi. Chyba stało się coś złego. pamiętaj, że Cię kocham. Będę wieczorkiem." Ciągle mówi mi, że mam mu ufać i się nie martwić. Ufam mu i to jak nikomu innemu. Ufam , ale przecież martwienie się o kogoś życie to nie kwestia z zaufania. / abstractiions.

ogarnij wreszcie   że jesteś dla mnie kimś najważniejszym ! ♥

xpatkax13 dodano: 24 stycznia 2012

ogarnij wreszcie , że jesteś dla mnie kimś najważniejszym ! ♥

Kocham Cię  Kocham. Wciąż Cię kocham  kurwa. I nie zna miłość innych słów  to jest zbyt trudne !   Pezet

xpatkax13 dodano: 24 stycznia 2012

Kocham Cię, Kocham. Wciąż Cię kocham, kurwa. I nie zna miłość innych słów, to jest zbyt trudne ! | Pezet

czy to wszystko musi być takie skomplikowane?.. ja mam już dość udawania  że jest tak zajebiście super  świetnie  fantastycznie  bosko i czarująco. mam kurwa dosyć ludzi dookoła mnie i tych pierdolonych rozczarowań każdego dnia do cholery.!

xpatkax13 dodano: 24 stycznia 2012

czy to wszystko musi być takie skomplikowane?.. ja mam już dość udawania, że jest tak zajebiście super, świetnie, fantastycznie, bosko i czarująco. mam kurwa dosyć ludzi dookoła mnie i tych pierdolonych rozczarowań każdego dnia do cholery.!

Jego zazdrość czasami doprowadza mnie do szału . Chciałam być z nim kurwa szczera  pisząc mu wszystko a ten łoś już mi szczęścia życzy  nie wiem kogo XD

xpatkax13 dodano: 24 stycznia 2012

Jego zazdrość czasami doprowadza mnie do szału . Chciałam być z nim kurwa szczera, pisząc mu wszystko a ten łoś już mi szczęścia życzy/ nie wiem kogo XD

Jesli wprowadzą ACTA będe zmuszona usunąć konto.

mamba.x3 dodano: 24 stycznia 2012

Jesli wprowadzą ACTA będe zmuszona usunąć konto.

ACTA    zmieni wszystko w internecie    moblo również !

mamba.x3 dodano: 24 stycznia 2012

ACTA - zmieni wszystko w internecie , moblo również !

  Nie chce mi się zyc..   Zawsze byłaś leniwa..

mamba.x3 dodano: 22 stycznia 2012

- Nie chce mi się zyc.. - Zawsze byłaś leniwa..

Nie potrafię rozmawiać z tobą twarzą w twarz  więc mów do ręki .

mamba.x3 dodano: 22 stycznia 2012

Nie potrafię rozmawiać z tobą twarzą w twarz, więc mów do ręki .

szczęścia ! :  teksty xpatkax13 dodał komentarz: szczęścia ! :* do wpisu 22 stycznia 2012
dokładnie! teksty xpatkax13 dodał komentarz: dokładnie! do wpisu 22 stycznia 2012
   teksty xpatkax13 dodał komentarz: ;( do wpisu 22 stycznia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć