głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hejlalala

Could you be the most beautiful girl in the world ?

rebelangel dodano: wczoraj o 14:29

Could you be the most beautiful girl in the world ?

Czas oczyszczenia.  rebel angel

rebelangel dodano: wczoraj o 14:20

Czas oczyszczenia. / rebel angel

Wkradłeś się do mojej głowy zupełnie przypadkiem.Nikt Cię tam nie zapraszał.Rozsiadłeś się wygodnie w moich myślach  gdzieś pomiędzy planowaniem wycieczki rowerowej a anatomią  jakby od zawsze należały do Ciebie. I teraz nawet już nie wiem do czego służy żołądek bo w moim fruwają motyle.

suddenly_122 dodano: przedwczoraj o 16:24

Wkradłeś się do mojej głowy zupełnie przypadkiem.Nikt Cię tam nie zapraszał.Rozsiadłeś się wygodnie w moich myślach - gdzieś pomiędzy planowaniem wycieczki rowerowej a anatomią - jakby od zawsze należały do Ciebie. I teraz nawet już nie wiem do czego służy żołądek bo w moim fruwają motyle.

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego że coś w życiu spieprzył.  M.Hart

suddenly_122 dodano: przedwczoraj o 16:09

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego,że coś w życiu spieprzył. // M.Hart

Niesamowite co może zrobić Twojemu sercu brzmienie głosu za którym się tak tęskni.♥

suddenly_122 dodano: przedwczoraj o 15:48

Niesamowite co może zrobić Twojemu sercu brzmienie głosu za którym się tak tęskni.♥

Obiecaj sobie że będziesz szczęśliwy  niezależnie od okoliczności.

onna dodano: przedwczoraj o 09:02

Obiecaj sobie, że będziesz szczęśliwy - niezależnie od okoliczności.

Życie nie daje Ci szansy  sam ją sobie tworzysz.

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Życie nie daje Ci szansy - sam ją sobie tworzysz.

Przytul mnie i bądź cierpliwy jak kiedyś.Powiedz mi że mnie kochasz bardziej niż nienawidzisz.  LP

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Przytul mnie i bądź cierpliwy jak kiedyś.Powiedz mi,że mnie kochasz bardziej niż nienawidzisz. // LP

Nigdy nie myślałem że będę Cię tak kochać jak Cię kocham i że tyle przez tę miłość wycierpię i że tyle zyskam.  M.Hłasko

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Nigdy nie myślałem, że będę Cię tak kochać, jak Cię kocham, i że tyle przez tę miłość wycierpię, i że tyle zyskam. // M.Hłasko

Nie wiem czy był to Jego uśmiech który całował mój tuż przed snem a może Jego rano dopiero co wybudzone ze snu oczy patrzące wprost w moje. Było to coś pięknego nieistotnego dla innych a tak istotnego dla mnie. Coś czym karmiłam każdy swój dzień każdą najmniejszą z chwil dokładaną do tej całej układanki która wtedy była dla mnie wszystkim. Całym światem.  Endoftime.

endoftime dodano: 3 dni temu

Nie wiem, czy był to Jego uśmiech, który całował mój tuż przed snem, a może Jego rano dopiero co wybudzone ze snu oczy patrzące wprost w moje. Było to coś pięknego, nieistotnego dla innych, a tak istotnego dla mnie. Coś, czym karmiłam każdy swój dzień, każdą najmniejszą z chwil dokładaną do tej całej układanki, która wtedy była dla mnie wszystkim. Całym światem. / Endoftime.

Pomimo dwóch lat nieobecności ENDOFTIME na 11 miejscu w rankingu całościowym moblo. Wielkie łał. Pamiętam jak kiedyś sprawdzało się ranking codziennie by zobaczyć zmiany zobaczyć najlepszych w ostatnich tygodniach. Nie wierzę że w sumie tak wysoka pozycja nadal się utrzymuje.

endoftime dodano: 3 dni temu

Pomimo dwóch lat nieobecności, ENDOFTIME na 11 miejscu w rankingu całościowym moblo. Wielkie łał. Pamiętam, jak kiedyś sprawdzało się ranking codziennie, by zobaczyć zmiany, zobaczyć najlepszych w ostatnich tygodniach. Nie wierzę, że w sumie tak wysoka pozycja nadal się utrzymuje.

CZEŚĆ HEJ ŻYJECIE?  Nie było mnie tu 2 lata. Tak wiele się zmieniło.. Ale kiedy w końcu po stu nieudanych próbach w końcu się zalogowałam i zobaczyłam te wszystkie liczby obserwujących wpisów wizyt. Zamarłam. Jak wiele tu pozostawiłam. Pozostawiłam siebie tak po prostu. Lecz nie tylko ja. Jeżeli mnie obserwujecie i nadal tu jesteście zostawcie po sobie chociażby komentarz.. Chciałabym wiedzieć ile z Was jest nadal wierne naszemu w pewnym sensie domu jakim było moblo.

endoftime dodano: 3 dni temu

CZEŚĆ, HEJ, ŻYJECIE? Nie było mnie tu 2 lata. Tak wiele się zmieniło.. Ale kiedy w końcu po stu nieudanych próbach w końcu się zalogowałam i zobaczyłam te wszystkie liczby obserwujących, wpisów, wizyt. Zamarłam. Jak wiele tu pozostawiłam. Pozostawiłam siebie tak po prostu. Lecz nie tylko ja. Jeżeli mnie obserwujecie i nadal tu jesteście zostawcie po sobie chociażby komentarz.. Chciałabym wiedzieć ile z Was jest nadal wierne naszemu w pewnym sensie domu, jakim było moblo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV