głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hatedlove

ja tez już od 17 stycznia  troche za wcześnie.. teksty opuszczoneserce dodał komentarz: ja tez już od 17 stycznia, troche za wcześnie.. do wpisu 17 grudnia 2010
Lubię leżeć w łóżku  oglądać romantyczny film i wyobrażać sobie że jesteśmy razem.  fcuk

opuszczoneserce dodano: 17 grudnia 2010

Lubię leżeć w łóżku, oglądać romantyczny film i wyobrażać sobie,że jesteśmy razem.//fcuk

'był na wyciągnięcie ręki a mimo to niedostępny niczym wytwór mojej wyobraźni'

opuszczoneserce dodano: 17 grudnia 2010

'był na wyciągnięcie ręki,a mimo to niedostępny niczym wytwór mojej wyobraźni'

Nie zgubię tego dnia   ciepła Twoich rąk.

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

Nie zgubię tego dnia , ciepła Twoich rąk.

i chodź nie czuję już tego samego co kiedyś   to wciąż szybciej bije mi serce kiedy jesteś dostępny na gg   przygryzam wargę gdy ktoś o Tobie mówi   ciągle szukam Cie w tłumie i chodzę tam gdzie przez przypadek mogłabym Cię spotkać : o cholerne przyzwyczajenie .

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

i chodź nie czuję już tego samego co kiedyś , to wciąż szybciej bije mi serce kiedy jesteś dostępny na gg , przygryzam wargę gdy ktoś o Tobie mówi , ciągle szukam Cie w tłumie i chodzę tam gdzie przez przypadek mogłabym Cię spotkać : o cholerne przyzwyczajenie .

Po raz kolejny widziałam spadającą gwiazdkę i po raz kolejny pomyślałam to samo życzenie   które wiem ze nigdy się nie spełni . A wiesz czemu?.Bo jej dupa jest ważniejsza od mojego serca  które nadal Cię kocha♥

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

Po raz kolejny widziałam spadającą gwiazdkę i po raz kolejny pomyślałam to samo życzenie , które wiem ze nigdy się nie spełni . A wiesz czemu?.Bo jej dupa jest ważniejsza od mojego serca, które nadal Cię kocha♥

Uwielbiam Cię uwielbiać.   3

innka dodano: 17 grudnia 2010

Uwielbiam Cię uwielbiać. < 3

Dziś przyjmuję pewne rzeczy jako pewne  W tych kwestiach brak miejsca na rezerwę.

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

Dziś przyjmuję pewne rzeczy jako pewne W tych kwestiach brak miejsca na rezerwę.

Życie nauczyło mnie   taka jest zasada    że ważne ile razy wstajesz   nie ile upadasz.

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

Życie nauczyło mnie , taka jest zasada że ważne ile razy wstajesz , nie ile upadasz.

Czasem tak bywa   nie każdy wygrywa.    Czasem bywa tak   że coś ważnego się urywa      zostaje ślad   nie można tego nie przeżywać.

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

Czasem tak bywa , nie każdy wygrywa. Czasem bywa tak , że coś ważnego się urywa , zostaje ślad , nie można tego nie przeżywać.

Iść i budzić się i łudzić się   że ten świat nie ma wad.    Świat ostudzi cię   pobrudzi cię   nie poddawaj się   walcz.

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

Iść i budzić się i łudzić się , że ten świat nie ma wad. Świat ostudzi cię , pobrudzi cię , nie poddawaj się , walcz.

Nie musisz mówić mi  że jest ciężko  co z tego  Nic nie robisz  nie masz nic i nie zmieniasz niczego.

bocielubie dodano: 17 grudnia 2010

Nie musisz mówić mi, że jest ciężko, co z tego Nic nie robisz, nie masz nic i nie zmieniasz niczego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć