 |
|
Jesz , jesteś gruby . Nie jesz , jesteś dziwny . Pijesz , jesteś alkoholikiem . Nie pijesz , jesteś ciota . Czytasz , jesteś frajerem . Nie czytasz , jesteś głupi . Powiesz swój sekret , chcesz zwrócić na siebie uwagę . Nie powiesz swojego sekretu , wciąż chcesz zwrócić na siebie uwagę . Zakochasz się , jesteś łatwa . Nie zakochasz się , jesteś zbyt spięta . Palisz myślisz , że jesteś cool . Nie palisz jesteś przegrany . Uprawiasz seks , jesteś dziwką . Nie uprawiasz seksu , jesteś cnotka . Malujesz się , jesteś tapeciara . Nie malujesz się , jesteś brzydka . Nigdy nikomu nie dogodzimy w 100 %
|
|
 |
|
Pamiętam słowa, które zabolały mnie tak strasznie. Co czułam? Nie pytaj, nieważne.
|
|
 |
|
Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.
|
|
 |
|
" Nie przyszło Ci nigdy do głowy, że z kobietami jest jak z łyżeczkami? Plastikowa, płaska i pusta w środku, nadaje się tylko do lodów. "
|
|
 |
|
Brały w usta, by zarobić na usta, zrobiły usta, by lepiej brać w usta.
|
|
 |
|
On kochał zioło, ona raczej wódkę. Przejmował się chwilą, ona raczej jutrem.
|
|
 |
|
nienawidzęsiebienienawidzęsiebienienawidzęsiebienienawidzęsiebie.
|
|
 |
|
` nikt nigdy w życiu nie okazał mi tyle serdeczności, czasu, cierpliwości, uśmiechu, przede wszystkim tyle miłości co ON. Z nikim innym nie czułam się tak bardzo kochana, bezpieczna i szczęśliwa jak z NIM. I trudno uwierzyć że prawie po 3 latach związku nie potrafię wyobrazić sobie życia bez NIEGO. Nie chce i nie umiem tak po prostu. Jest dla mnie jedyną drogą, którą chcę przejść przez życie, nie odstępować GO na krok, być zawsze tuż obok niego, ukradkiem zerkając jak uśmiecha się kącikami ust. Jedynym moim marzeniem jest być z NIM już na zawsze, być i kochać GO ponad wszytko, całą sobą !`
|
|
 |
|
` nie pozwól bym choćby przez chwilę bała się o naszą wspólną przyszłość- o naszą miłość `
|
|
 |
|
dla ciebie i wszystko,co związane z tobą.
|
|
|
|