 |
|
Złościłeś się na mnie już tysiące razy ale nigdy mi nie powiedziałeś ,że przestałeś mnie kochać.
|
|
 |
|
i żeby mnie pokochał, amen .
|
|
 |
|
dobrze nam razem, nie zaprzeczysz
|
|
 |
|
kiedy w końcu do ciebie to dotrze , że my po prostu musimy być razem, może jeszcze nie teraz, ale to ze mną musisz sie ożenić , Bóg tak chce, wiem to
|
|
 |
|
Boże ocal moich bliskich od zła, gdy nie będę mogła zrobić tego ja.
|
|
 |
|
Napisz jak chodzisz teraz: ostrożniej? bardziej smutno? czy w berecie? Napisz jak w życiu umierasz. Na list twój czekam. Wiesz przecież.
|
|
 |
|
Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.
|
|
 |
|
“Moje życie od niedawna to jeden wielki koszmar. Czasami tak trudno mi być sobą. Zwykły uśmiech to dla mnie duży trud. Bardzo tęsknie za kimś, niestety wiem że bez wzajemności. Jedno słowo zamieniło mnie w najsmutniejszą osobę na ziemi. I ten moment gdy serce zaczęło mi mocniej bić, łzy cieknąć po policzkach, a krew po rękach. Ale nie będę tak przecież robiła do końca życia… Ale nie łatwo mi zapomnieć. Myślę o nim, a wiem że ja nie pojawiłam się w jego myślach nawet na moment. Jednak to wszystko niczego nie zmieni. W głowie mam jedną myśl: Żyję nadzieją, a nadzieja kiedyś zgaśnie.”
|
|
 |
|
na prawde nie chce cie już kochać, na prawde nie chce juz z tobą gadac
|
|
 |
|
Nie oczekuje nic, prócz kilku słów prawdy z Twojej strony.
|
|
 |
|
Nie mów mi tego, co uważasz, że chcę usłyszeć. Zawsze mów mi to, co chcesz mi powiedzieć.
|
|
 |
|
Co z tego, że go kocham, jak nie mogę z nim być.
|
|
|
|