głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hakunamatataa

Nigdy nie zrozumiem jak to  co zaczęło się tak pięknie  mogło się skończyć tak nagle. Powietrze gęstnieje od niewypowiedzianych w nieśmiałości słów  tyle bym dała aby je teraz wykrzyczeć  ale cię nie ma. Łkam do pustych ścian. Nawet nie wiem kiedy  w którym momencie odszedłeś ode mnie tak na prawdę. Może i twoje usta były gdzieś na mojej skórze  ale twoje serce już wtedy zgasło dla mnie. Nie mogłam czy nie chciałam tego zobaczyć?

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

Nigdy nie zrozumiem jak to, co zaczęło się tak pięknie, mogło się skończyć tak nagle. Powietrze gęstnieje od niewypowiedzianych w nieśmiałości słów, tyle bym dała aby je teraz wykrzyczeć, ale cię nie ma. Łkam do pustych ścian. Nawet nie wiem kiedy, w którym momencie odszedłeś ode mnie tak na prawdę. Może i twoje usta były gdzieś na mojej skórze, ale twoje serce już wtedy zgasło dla mnie. Nie mogłam czy nie chciałam tego zobaczyć?

Nigdy nie zrozumiem jak to  co zaczęło się tak pięknie  mogło się skończyć tak nagle. Nawet nie wiem kiedy  w którym momencie  odeszłaś ode mnie tak naprawdę.

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

Nigdy nie zrozumiem jak to, co zaczęło się tak pięknie, mogło się skończyć tak nagle. Nawet nie wiem kiedy, w którym momencie, odeszłaś ode mnie tak naprawdę.

Wspomnienia bolą  gdy się rozumie że osoba najbliższa twemu sercu okłamała cię kiedyś  mówiąc że nigdy cię nie opuści..

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

Wspomnienia bolą, gdy się rozumie że osoba najbliższa twemu sercu okłamała cię kiedyś, mówiąc że nigdy cię nie opuści..

...skończyło się na planach...

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

...skończyło się na planach...

Żyj spokojnie  niech Ci się wiedzie  I nie rozmawiajmy dzisiaj  bo nie wiem co mam powiedzieć   Zadzwoń do mnie za kilka lat   Ja na pewno nie zapomnę  jak pozmieniałeś mój świat.

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

Żyj spokojnie, niech Ci się wiedzie I nie rozmawiajmy dzisiaj, bo nie wiem co mam powiedzieć, Zadzwoń do mnie za kilka lat, Ja na pewno nie zapomnę, jak pozmieniałeś mój świat.

Dał mi wiele  zabrał wszystko..

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

Dał mi wiele, zabrał wszystko..

To był najgorszy rok w moim życiu. Potrzebowałam go bardziej  niż kiedykolwiek  a on  wyrzucił mnie ze swojego życia  wyrzucił w najtrudniejszym czasie  kiedy jemu było źle  ja zawsze byłam...

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

To był najgorszy rok w moim życiu. Potrzebowałam go bardziej, niż kiedykolwiek, a on, wyrzucił mnie ze swojego życia, wyrzucił w najtrudniejszym czasie, kiedy jemu było źle, ja zawsze byłam...

'Kiedy go poznała  to było jak trzęsienie ziemi. Wywrócił jej życie do góry nogami  sprawił  że wszystkie jej poprzednie miłości wydawały się błahe i ulotne  że wszystko było nowe i tajemnicze  a przyszłość była szalona i niepewna. No właśnie  niepewna.  Bo kiedy potem odszedł  poczuła jakby to jej nowe życie i nowy świat znalazły się pod wodą. A ona wraz z nimi. Nie mogła oddychać.'

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

'Kiedy go poznała, to było jak trzęsienie ziemi. Wywrócił jej życie do góry nogami, sprawił, że wszystkie jej poprzednie miłości wydawały się błahe i ulotne, że wszystko było nowe i tajemnicze, a przyszłość była szalona i niepewna. No właśnie, niepewna. Bo kiedy potem odszedł, poczuła jakby to jej nowe życie i nowy świat znalazły się pod wodą. A ona wraz z nimi. Nie mogła oddychać.'

zabrakło mi ciebie      z dnia na dzień      bez powolnego odzwyczajania        nie pogodzona      nie przytulona      na pożegnanie      nie mogłam uwierzyć        że jabłka kwaśne      że wiśnie gorzkie      że opadają mi kąciki ust      i że tak już będzie zawsze     — Małgorzata Sochoń

my-dream dodano: 26 grudnia 2014

zabrakło mi ciebie z dnia na dzień bez powolnego odzwyczajania nie pogodzona nie przytulona na pożegnanie nie mogłam uwierzyć że jabłka kwaśne że wiśnie gorzkie że opadają mi kąciki ust i że tak już będzie zawsze — Małgorzata Sochoń

Everytime I look at you  I smile..

legalove dodano: 26 grudnia 2014

Everytime I look at you, I smile..

Zawsze wierzyłam w prawdziwość twierdzenia:  Nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia . Lecz wystarczyło jedno z Tobą spotkanie  bym natychmiast bez wahania zmieniła zdanie.

legalove dodano: 26 grudnia 2014

Zawsze wierzyłam w prawdziwość twierdzenia: "Nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia". Lecz wystarczyło jedno z Tobą spotkanie, bym natychmiast bez wahania zmieniła zdanie.

Sylwester zapowiada się niesamowicie. Dlaczego? Dlatego  że spędzę go z Nim. Marzyłam o tym od dawna i moje marzenie nareszcie się spełniło. To będzie najlepiej zakończony ten rok i najlepiej rozpoczęty Nowy Rok. Bardzo się cieszę z tego powodu i nie mogę się już doczekać!

legalove dodano: 26 grudnia 2014

Sylwester zapowiada się niesamowicie. Dlaczego? Dlatego, że spędzę go z Nim. Marzyłam o tym od dawna i moje marzenie nareszcie się spełniło. To będzie najlepiej zakończony ten rok i najlepiej rozpoczęty Nowy Rok. Bardzo się cieszę z tego powodu i nie mogę się już doczekać!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć