głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gosiek92

Jeśli ciągle jesteś zazdrosna  to kochasz.

primitivna dodano: 12 kwietnia 2013

Jeśli ciągle jesteś zazdrosna, to kochasz.

Nie wszystko da się naprawić  ale wszystko można zacząć od nowa.

primitivna dodano: 11 kwietnia 2013

Nie wszystko da się naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.

Nagle zdajesz sobie sprawę  że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać  w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz  że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę  że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz  nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem.

primitivna dodano: 9 kwietnia 2013

Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać, w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem.

boję się  że nie można mnie kochać

you_are_my_euphoria dodano: 9 kwietnia 2013

boję się, że nie można mnie kochać

czas nie leczy ran  czas pomaga nam przerodzić smutek w tęsknotę.

czekoladoweniebo dodano: 8 kwietnia 2013

czas nie leczy ran, czas pomaga nam przerodzić smutek w tęsknotę.

każdy dzień jest tylko czekaniem  niczym więcej.

czekoladoweniebo dodano: 8 kwietnia 2013

każdy dzień jest tylko czekaniem, niczym więcej.

nigdy nie powinno się przepraszać za swoje uczucia.

czekoladoweniebo dodano: 8 kwietnia 2013

nigdy nie powinno się przepraszać za swoje uczucia.

Nie znajduj nikogo innego tylko po to  by zapomnieć o tym  kogo tak naprawdę kochasz.

primitivna dodano: 7 kwietnia 2013

Nie znajduj nikogo innego tylko po to, by zapomnieć o tym, kogo tak naprawdę kochasz.

Nie chcę związku  chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas  posłuchać o prozaicznych  codziennych sprawach  nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji  być wolną  ale jednak Twoją  Ty wolny  ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą  za rękę  nadgarstek czy co tam  i prześpimy jeszcze trochę  szkołę  ważne spotkania  innych ludzi. Obudzimy się inni  uświadomieni  że z tego może wyjść coś dobrego.

primitivna dodano: 7 kwietnia 2013

Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego.

nie mów  że nie możesz  kiedy po prostu nie chcesz  bo to naprawdę duża różnica.

primitivna dodano: 7 kwietnia 2013

nie mów, że nie możesz, kiedy po prostu nie chcesz, bo to naprawdę duża różnica.

jeśli nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz czy było warto.

primitivna dodano: 7 kwietnia 2013

jeśli nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz czy było warto.

bo przyjaciel to członek rodziny   którego sam sobie wybrałeś .

primitivna dodano: 7 kwietnia 2013

bo przyjaciel to członek rodziny , którego sam sobie wybrałeś .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć