głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gorian2222

chciałabym wychodząc z pod prysznica rano ubrać twą koszulkę na wilgotne ciało znaleźć cię w kuchni skręcającego blanta pocałować i powiedzieć dzień dobry .

ansomia dodano: wczoraj o 21:18

chciałabym wychodząc z pod prysznica rano ubrać twą koszulkę na wilgotne ciało, znaleźć cię w kuchni skręcającego blanta, pocałować i powiedzieć "dzień dobry".

większość osób uważa że nie powinnam tutaj być. zrobię im wszystkim na złość i zostanę a co.

ansomia dodano: wczoraj o 21:18

większość osób uważa, że nie powinnam tutaj być. zrobię im wszystkim na złość i zostanę, a co.

owszem mam ciężki charakter trudno ze mną wytrzymać i wiecznie stwarzam problemy. lubię pakować się w kłopoty ranić innych którzy odwdzięczają się tym samym i ryczeć cały dzień w poduszkę. często zdarza mi się nie panować nad sobą i wybuchać furią w nieodpowiednim momencie chodzić cały dzień w dresie za dużej koszulce nierozczesanych włosach i kieszeniami wypchanymi chusteczkami. czasem wystarczy że ktoś wspomni o nim wybucham płaczem tęsknota nie daje się powstrzymać. więc proszę nie mówcie że jestem silna i dam radę bo wszyscy wiemy że taka opcja nie istnieje.

ansomia dodano: wczoraj o 21:17

owszem, mam ciężki charakter, trudno ze mną wytrzymać i wiecznie stwarzam problemy. lubię pakować się w kłopoty, ranić innych którzy odwdzięczają się tym samym i ryczeć cały dzień w poduszkę. często zdarza mi się nie panować nad sobą i wybuchać furią w nieodpowiednim momencie, chodzić cały dzień w dresie, za dużej koszulce, nierozczesanych włosach i kieszeniami wypchanymi chusteczkami. czasem wystarczy, że ktoś wspomni o nim, wybucham płaczem, tęsknota nie daje się powstrzymać. więc proszę nie mówcie, że jestem silna i dam radę bo wszyscy wiemy, że taka opcja nie istnieje.

każdy ma swój wehikuł czasu. gdy chcesz się cofnąć w czasie  masz wspomnienia. a gdy chcesz zobaczyć przyszłość  masz marzenia.

ansomia dodano: wczoraj o 21:16

każdy ma swój wehikuł czasu. gdy chcesz się cofnąć w czasie - masz wspomnienia. a gdy chcesz zobaczyć przyszłość - masz marzenia.

paradoks seksualny  seks można uprawiać od 15 roku życia a oglądać  od 18.

ansomia dodano: wczoraj o 21:16

paradoks seksualny - seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać - od 18.

ja leżąca na trawie myśląca o niebieskich migdałach motyle latające nad głową promienie słońce ogrzewające twarz i ty leżący obok mnie. niczego więcej mi nie potrzeba.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:14

ja leżąca na trawie, myśląca o niebieskich migdałach, motyle latające nad głową, promienie słońce ogrzewające twarz i ty leżący obok mnie. niczego więcej mi nie potrzeba.

twój status kocham cię . wiem że to do mnie. polubiłeś akurat to co ja. gdybym tego nie zrobiła ty również. poszedłeś tą drogą co ja. tylko po to żeby iść za mną. wszedłeś na fejsa. tylko po to żeby zobaczyć czy jestem. wstawiłeś foto z podpisem dla niej . wiem że dla mnie.  pojebało cię? obudź się dziewczyno!

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:14

twój status "kocham cię". wiem, że to do mnie. polubiłeś akurat to co ja. gdybym tego nie zrobiła, ty również. poszedłeś tą drogą co ja. tylko po to, żeby iść za mną. wszedłeś na fejsa. tylko po to, żeby zobaczyć czy jestem. wstawiłeś foto z podpisem "dla niej". wiem, że dla mnie. - pojebało cię? obudź się dziewczyno!

pluszowy miś to twój konkurent. macie wiele wspólnego: obaj jesteście do ściskania do gniecenia do serca do targania. tylko że miś jest zawsze przy mnie. 1:0 dla misia.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:12

pluszowy miś, to twój konkurent. macie wiele wspólnego: obaj jesteście do ściskania, do gniecenia, do serca, do targania. tylko, że miś jest zawsze przy mnie. 1:0 dla misia.

dla ciebie pokochałam poniedziałki bo wiem że o szesnastej cztery wysiadasz z pociągu z uśmiechem na twarzy i rozwianymi włosami.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:11

dla ciebie pokochałam poniedziałki, bo wiem, że o szesnastej cztery wysiadasz z pociągu, z uśmiechem na twarzy i rozwianymi włosami.

ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu. ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. kto nigdy naprawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał nie zrozumie jak bardzo boli każda kolejna łza. jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. i nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa jaką wagę mają poszczególne słowa nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł że powoli spada.. kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia że patrzy na złudzenie. nie zrozumie nigdy co to znaczy płakać i być smutnym. żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. tak wielu nie potrafi czuć.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:11

ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu. ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. kto nigdy naprawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. i nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa, jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada.. kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie. nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym. żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. tak wielu nie potrafi czuć.

Give me a little time. Leave me alone a little while maybe it's not too late..

legalove dodano: przedwczoraj o 11:11

Give me a little time. Leave me alone a little while, maybe it's not too late..

 Kończy się zimna noc wartę zaczyna dzień. Świt zabiera to co miało sens. Gdybym miała serce ocaliłabym Cię. Gdybym miała serce ocaliłabym dzień.

legalove dodano: przedwczoraj o 11:10

"Kończy się zimna noc, wartę zaczyna dzień. Świt zabiera to, co miało sens. Gdybym miała serce, ocaliłabym Cię. Gdybym miała serce, ocaliłabym dzień."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV