głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gorian2222

 Nauczyłeś się na niej rzeczy dla nowej będziesz lepszy wiem że mógłbyś być dla tamtej starej ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy stary taka kolej rzeczy jeśli jest szczęśliwa to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa ale pomyśl Twoja przyszła to też czyjaś była hehe.  JAN RAPOWANIE.

xes dodano: przedwczoraj o 20:24

"Nauczyłeś się na niej rzeczy, dla nowej będziesz lepszy, wiem, że mógłbyś być dla tamtej starej, ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy, stary taka kolej rzeczy, jeśli jest szczęśliwa, to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa, ale pomyśl, Twoja przyszła to też czyjaś była, hehe." / JAN-RAPOWANIE.

 Nauczyłeś się na niej rzeczy dla nowej będziesz lepszy wiem że mógłbyś być dla tamtej starej ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy stary taka kolej rzeczy jeśli jest szczęśliwa to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa ale pomyśl Twoja przyszła to też czyjaś była hehe.

xes dodano: przedwczoraj o 20:24

"Nauczyłeś się na niej rzeczy, dla nowej będziesz lepszy, wiem, że mógłbyś być dla tamtej starej, ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy, stary taka kolej rzeczy, jeśli jest szczęśliwa, to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa, ale pomyśl, Twoja przyszła to też czyjaś była, hehe."

Fajnie mieć kogoś kogo można być pewnym.

xes dodano: przedwczoraj o 20:21

Fajnie mieć kogoś kogo można być pewnym.

Znać kogoś tak krótki czas a czuć tak bezpiecznie jak nigdy wcześniej? Bezcenne.

xes dodano: 1 tydzień temu

Znać kogoś tak krótki czas a czuć tak bezpiecznie jak nigdy wcześniej? Bezcenne.

Znasz to uczucie gdy chce Ci się płakać ale nie potrafisz już wydać z siebie żadnego dźwięku? To uczucie gdy chcesz powiedzieć mu że tęsknisz ale w ostatniej chwili się wycofujesz. Znasz to? Uczucie które przeważa nad wszystkim. To kochać albo nienawidzić. Co wybierasz? Potrafisz kochać go po tym bólu jaki Ci zadał? Potrafisz patrzeć mu w oczy i słuchać kolejnych jego kłamstw? Potrafiłabyś wrócić do niego choć On nigdy dla Ciebie by się nie poświęcił?  Część 1 bezznakumiłości.

xes dodano: 1 tydzień temu

Znasz to uczucie, gdy chce Ci się płakać, ale nie potrafisz już wydać z siebie żadnego dźwięku? To uczucie, gdy chcesz powiedzieć mu, że tęsknisz, ale w ostatniej chwili się wycofujesz. Znasz to? Uczucie, które przeważa nad wszystkim. To kochać, albo nienawidzić. Co wybierasz? Potrafisz kochać go, po tym bólu jaki Ci zadał? Potrafisz patrzeć mu w oczy, i słuchać kolejnych jego kłamstw? Potrafiłabyś wrócić do niego, choć On nigdy dla Ciebie by się nie poświęcił? / Część 1, bezznakumiłości.

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś takiego. Kogoś kto nie potrafi stawić czoła wyzwaniom. Kto miłość wyznaje ranieniem innych. Chcesz kogoś takiego? Bo ja nie. I wiesz? Nie kocham go już minęło mi. Nienawidzę go za to jaki dla mnie był za to ile bólu mi zadał i za to ile obojętności wlał do mojego serca. Przejrzałam już że ktoś taki nie jest wart choćby jednego Kocham Cię. To nie to to nigdy nie było czymś pięknym. To nic takiego które raz przypadkowo się zdarzyło. I gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to. By go nie znać.  Część 2 bezznakimiłości.

xes dodano: 1 tydzień temu

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś takiego. Kogoś kto nie potrafi stawić czoła wyzwaniom. Kto miłość wyznaje ranieniem innych. Chcesz kogoś takiego? Bo ja nie. I wiesz? Nie kocham go już, minęło mi. Nienawidzę go, za to jaki dla mnie był, za to ile bólu mi zadał i za to ile obojętności wlał do mojego serca. Przejrzałam już, że ktoś taki nie jest wart, choćby jednego Kocham Cię. To nie to, to nigdy nie było czymś pięknym. To nic takiego, które raz przypadkowo się zdarzyło. I gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to. By go nie znać. / Część 2, bezznakimiłości.

Wiem że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego kretyna trudno byłoby mi znaleźć.  ansomia.

xes dodano: 1 tydzień temu

Wiem, że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego kretyna trudno byłoby mi znaleźć. / ansomia.

Nie słuchaj ich. Nie słuchaj oszczerców. Wiesz gdzie Cię mam? W sercu.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Nie słuchaj ich. Nie słuchaj oszczerców. Wiesz, gdzie Cię mam? W sercu.

I powiedz tylko słowo a będę Cię wielbiła na nowo.

xes dodano: 2 tygodnie temu

I powiedz tylko słowo, a będę Cię wielbiła na nowo.

 Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności dopóki nie znajdą kogoś tak dzikiego aby biegał z nimi.

xes dodano: 2 tygodnie temu

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Wszystko zmienia się nagle trzymam skarby przy boku i chronię przed nimi. Kiedyś tańczyłem z diabłem teraz sypiam z aniołem dziś kocham z bogini.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Wszystko zmienia się nagle, trzymam skarby przy boku i chronię przed nimi. Kiedyś tańczyłem z diabłem, teraz sypiam z aniołem, dziś kocham z bogini.

Tak bardzo mi wstyd że zwątpiłam. We wszystko. W Ciebie mnie nas. Przepraszam Cię. Nie wiesz że taka sytuacja miała miejsce i zrobię wszystko co tylko możliwe byś nigdy do tego nie doszedł. Chwilowe potknięcie. Wiem że to marne wytłumaczenie ale ostatnio w moim życiu nic nie było kolorowe a Ty również miałeś swoje problemy. W głębi serca Wiem że kochałeś i wspierałeś mimo tego że nie zawsze mi to okazywałeś. Wszystko się zmieni. Ja się zmienię. Mam wrażenie że to co było złe nauczyło mnie wielu rzeczy. Wyciągnęłam wnioski. Wszystko będzie dobrze. Musimy tylko założyć wygodne buty. Mamy przed sobą całe życie i jestem pewna że pragnę abyśmy dzielili je razem. Kocham Cię.

indecision dodano: 2 tygodnie temu

Tak bardzo mi wstyd, że zwątpiłam. We wszystko. W Ciebie, mnie, nas. Przepraszam Cię. Nie wiesz, że taka sytuacja miała miejsce i zrobię wszystko co tylko możliwe byś nigdy do tego nie doszedł. Chwilowe potknięcie. Wiem, że to marne wytłumaczenie, ale ostatnio w moim życiu nic nie było kolorowe, a Ty również miałeś swoje problemy. W głębi serca Wiem, że kochałeś i wspierałeś mimo tego, że nie zawsze mi to okazywałeś. Wszystko się zmieni. Ja się zmienię. Mam wrażenie, że to co było złe nauczyło mnie wielu rzeczy. Wyciągnęłam wnioski. Wszystko będzie dobrze. Musimy tylko założyć wygodne buty. Mamy przed sobą całe życie i jestem pewna, że pragnę abyśmy dzielili je razem. Kocham Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV