głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ghstly

zatop nas Boże bo jeśli tego nie zrobisz będziemy biegać tutaj w kółko zderzać się ze sobą uderzać w ściany które sami postawiliśmy będziemy wściekle szarpać tę brudną tekturę z której to wszystko jest zrobione by wydusić z niej cokolwiek. niech lunie i niech pada. Boże Przenajświętszy niech pada.

mistrzhehe dodano: wczoraj o 15:56

zatop nas, Boże, bo jeśli tego nie zrobisz, będziemy biegać tutaj w kółko, zderzać się ze sobą, uderzać w ściany, które sami postawiliśmy, będziemy wściekle szarpać tę brudną tekturę, z której to wszystko jest zrobione, by wydusić z niej cokolwiek. niech lunie i niech pada. Boże Przenajświętszy, niech pada.

a ty nadal mnie nie szanujesz

spadamwgore dodano: przedwczoraj o 17:17

a ty nadal mnie nie szanujesz

za dużo pijesz mówią już obcy ludzie

spadamwgore dodano: przedwczoraj o 17:16

za dużo pijesz, mówią już obcy ludzie

nie zdawałam sobie sprawy z tego że tak dobrze gram udaję. potrafię bez zawahania mówić o czymś co wciąż mnie wyjątkowo dotkliwie boli. nie daję po sobie poznać że mnie to obchodzi że ty mnie obchodzisz. przepraszam  tylko na to zasługuję po tylu latach?

spadamwgore dodano: przedwczoraj o 17:15

nie zdawałam sobie sprawy z tego, że tak dobrze gram, udaję. potrafię bez zawahania mówić o czymś, co wciąż mnie wyjątkowo dotkliwie boli. nie daję po sobie poznać że mnie to obchodzi, że ty mnie obchodzisz. przepraszam - tylko na to zasługuję po tylu latach?

szukałem słów których jak zawsze nie było

mistrzhehe dodano: 6 dni temu

szukałem słów, których jak zawsze nie było

czy mogę dać ci siebie jeżeli nie umiesz powiedzieć co czujesz kiedy oddaję ci usta?

mistrzhehe dodano: 6 dni temu

czy mogę dać ci siebie, jeżeli nie umiesz powiedzieć co czujesz kiedy oddaję ci usta?

tried to give her up but she fuck so well

mistrzhehe dodano: 1 tydzień temu

tried to give her up but she fuck so well

kilka lat temu mając mnóstwo internetowych przyjaciół miałam świadomość że nie jestem sama. nie mam pojęcia jak to nazwać może tylko czułam jakieś mentalne wsparcie mniejsza z tym. teraz jestem dojrzała mam realnych znajomych i gówno. jedno wielkie sążne gówno. wcale nie jest lepiej

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

kilka lat temu, mając mnóstwo internetowych przyjaciół, miałam świadomość, że nie jestem sama. nie mam pojęcia, jak to nazwać, może tylko czułam jakieś mentalne wsparcie, mniejsza z tym. teraz jestem dojrzała, mam realnych znajomych i gówno. jedno, wielkie, sążne gówno. wcale nie jest lepiej

co w tym wszystkim jest prawdziwe?

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

co w tym wszystkim jest prawdziwe?

ciężko powiedzieć co w tym wszystkim jest najgorsze mówię o tym czego chcę a tak naprawdę niczego kurwa nie jestem pewna. nie wiem po prostu. mam problem z podjęciem najprostszych decyzji a gdy już je podejmę  następne kilka dni zastanawiam się czy wybór był właściwy. już nie płaczę nie mówię o tym co dzieje się w moim popieprzonym umyśle i nie odkrywam przed nikim jeszcze bardziej popieprzonej osobowości. chcę pisać ale nie wiem o czym bo mam do poruszenia tyle kwestii mojego życia że sama się w tym gubię

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

ciężko powiedzieć, co w tym wszystkim jest najgorsze, mówię o tym czego chcę, a tak naprawdę niczego, kurwa, nie jestem pewna. nie wiem, po prostu. mam problem z podjęciem najprostszych decyzji, a gdy już je podejmę - następne kilka dni zastanawiam się, czy wybór był właściwy. już nie płaczę, nie mówię o tym co dzieje się w moim popieprzonym umyśle i nie odkrywam przed nikim jeszcze bardziej popieprzonej osobowości. chcę pisać, ale nie wiem o czym, bo mam do poruszenia tyle kwestii mojego życia, że sama się w tym gubię

wydawałoby się że przez ten rok zmieniło się wszystko ale nie. nie zmieniło się nic. wciąż tkwię w pierdolonym punkcie wyjścia.

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

wydawałoby się, że przez ten rok zmieniło się wszystko, ale nie. nie zmieniło się nic. wciąż tkwię w pierdolonym punkcie wyjścia.

nie rób sobie nadziei naiwna kretynko

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

nie rób sobie nadziei, naiwna kretynko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV