 |
|
Ludzie wierzą, że będą szczęśliwi, jeśli przeprowadzą się w jakieś inne miejsce, lecz przekonują się, że to tak nie działa. Gdziekolwiek się udasz, zabierasz tam siebie.
|
|
 |
|
ten moment, kiedy nawet nie wycierasz łez, bo wiesz, że nie warto. przecież za chwilę pojawią się nowe, i kolejne, i jeszcze następne.
|
|
 |
|
ten moment, kiedy nawet nie wycierasz łez, bo wiesz, że nie warto. przecież za chwilę pojawią się nowe, i kolejne, i jeszcze następne.
|
|
 |
|
i to nie ostatni raz, kiedy życie wyjebało Ci liścia. i to nie ostatni raz, kiedy musisz po tym liściu jakoś wstać.
|
|
 |
|
Siedziała na parapecie z kubkiem ciepłego mleka, patrząc na gwiazdy,myśląc o nim. Miała założoną jego bluze i słuchała jakieś nudnej piosenki, która akurat leciała w radiu. Było już dosyć późno. Wzięła do ręki telefon, weszła w funkcję sms i napisała : Mimo tego , że dzielą nas kilometry i mimo tego , że dobrze się bawisz teraz z kumplami,chciałam ci napisać, że dziękuję za wszystko. Chwile jeszcze zastanowila się, czy dać mu tą buźkę z dwukropkiem
i gwiazdką na sam koniec, w końcu nie liczyła na nic wielkiego, po prostu chciała mu podziękować za to, że się nią interesował. Jednak po przemyśleniach zrezygnowała z tego . Wysłała mu tą wiadomość i wróciła do swych przemyśleń. Nagle poczuła wibracje telefonu . Dzwonił do niej .Odebrała. Usłyszała Jego głos, który tak uwielbiała, nie wiedziała co ma powiedzieć. On zaczął : Wiesz ja Cie też. Wiem, że zapewne nie wiesz co powiedzieć, ale ja Cie KOCHAM.
Jej oczy zaczęły napływać łzami. A on dodał: Kotek nie płacz, bo nie ma powodu.
|
|
 |
|
Chciałbym Cię jutro zobaczyć . Nawet jeśli trwałoby to tylko sekundę .
|
|
 |
|
Czuję tak bardzo, że jest tym odpowiednim elementem w moim życiu. Tą cząstką mnie, która szukała natchnienia, spokoju i uczucia. Prawdziwego uczucia budowanego na rozmowie, delikatnym dotyku, pięknej obecności. Czuję, że jest tą osobą, z którą mam ochotę snuć plany. Te bliskie, dalekie, codzienne. Chcę go ciągle poznawać. I być przy nim.
|
|
 |
|
Wpadłam wprost w Jego ramiona, a On tak po prostu je zamknął, ze mną w środku.
|
|
 |
|
Nawet jeśli jesteś aniołem i tak znajdzie się ktoś, komu przeszkadza szelest Twoich skrzydeł.
|
|
 |
|
i przyznaj - nigdy nie pomyślałabyś , że to wszystko się tak potoczy, prawda ? ja też nie.
|
|
 |
|
Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu.
|
|
 |
|
Za popełnione błędy, sama siebie nienawidzę.
|
|
|
|