 |
|
olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz.. Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać..
|
|
 |
|
nie zakochujcie sie ! || mamba.x3
|
|
 |
|
podobno papierosy uzależniają. ja palę. ale bez wahania oddałabym wszystkie papierosy świata za jeden szlug czystego szczęścia z odrobiną miłości i szczyptą Ciebie do smaku.
|
|
 |
|
Weź nie pierdol, mieliśmy być poważni.
|
|
 |
|
jedyne co mam Ci do powiedzenia to tylko to, że jesteś frajerem. Gdy już to powiem, Ty bezczelnie się uśmiechniesz i odejdziesz. A gdy już Cię nie będzie, wtedy dokończę: ... że właśnie dlatego Cię kocham. a potem pójdę na drinka.
|
|
 |
|
jesteś brany po uwagę skarbie, więc nie spierdol tego.
|
|
 |
|
Dzisiaj weszliście na mnie 2OO.OOO - dziękuję wszystkim którzy regularnie wczodzą na to tutej
wszystkim którzy komentują oraz tym którzy mnie wspierają i dołują .xD W dodatku ten wpis jest 16OO-setny .xD Wiem wiem ze za często was dręczę ale kocham to robić ... . podpisano : mamba.x3
|
|
 |
|
przez przypadek zaczęliśmy, przez przypadek skończyliśmy.
|
|
 |
|
najlepiej jest , położyć się w samych stringach i szpilkach na podłodze , z dwuma kieliszkami wina i powiedzieć paprotce , że jebie cię ten świat i już . [ net ] .
|
|
 |
|
Udowodnij, że to co robimy ma sens. Nie lubię się niepotrzebnie angażować.
|
|
 |
|
Nienawidzę gdy telefon natarczywie dzwoni a na wyświetlaczu nie ma twojego imienia, nienawidzę pić kakao z nutką słonych łez, nienawidzę piosenek które mi śpiewałeś.. widzisz ? po twoim odejściu rzeczy które uwielbiałam stały się męczarnią, przepełnioną wspomnieniami i cichymi oddechami miłości pomiędzy kolejnym papierosem .
|
|
|
|