głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gandziaa

Nie mając wiele  mamy siebie i to szczerze się opłaca.

niekoffana dodano: 16 marca 2013

Nie mając wiele, mamy siebie i to szczerze się opłaca.

ach  te fałszywe twarze  które muszę non stop oglądać.

niekoffana dodano: 16 marca 2013

ach, te fałszywe twarze, które muszę non stop oglądać.

Iluż mężczyzn nie umie inaczej poruszyć serca kobiety  jak tylko je raniąc.

niekoffana dodano: 16 marca 2013

Iluż mężczyzn nie umie inaczej poruszyć serca kobiety, jak tylko je raniąc.

Kobieta nie znosi zazdrosnego mężczyzny  którego nie kocha  ale wścieka się  gdy mężczyzna którego kocha nie jest zazdrosny.

niekoffana dodano: 16 marca 2013

Kobieta nie znosi zazdrosnego mężczyzny, którego nie kocha, ale wścieka się, gdy mężczyzna którego kocha nie jest zazdrosny.

Kobiety powinny się żenić wyłącznie z kobietami. Jest im o wiele lepiej razem. Oczywiście  jeśli chodzi o seks  mogą dopuszczać raz na jakiś czas mężczyznę. Jeśli chcą.

niekoffana dodano: 15 marca 2013

Kobiety powinny się żenić wyłącznie z kobietami. Jest im o wiele lepiej razem. Oczywiście, jeśli chodzi o seks, mogą dopuszczać raz na jakiś czas mężczyznę. Jeśli chcą.

Najwyraźniej specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś  a potem uganiać się za tym jak wariat.

niekoffana dodano: 15 marca 2013

Najwyraźniej specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.

 ...  uczucia nie są zmienne  lecz dwuznaczne  czarne lub białe w zależności od wydarzeń  rozpięte między przeciwieństwami  falujące  plastyczne  prowadzące zarówno do najgorszego  jak i do najlepszego.

dagigood dodano: 15 marca 2013

[...] uczucia nie są zmienne, lecz dwuznaczne, czarne lub białe w zależności od wydarzeń, rozpięte między przeciwieństwami, falujące, plastyczne, prowadzące zarówno do najgorszego, jak i do najlepszego.

Uczucia są najbardziej niekompetentną postacią rozumowania  jaką można sobie wyobrazić.

dagigood dodano: 15 marca 2013

Uczucia są najbardziej niekompetentną postacią rozumowania, jaką można sobie wyobrazić.

Uczucia nigdy nie są seryjne  cechą ich jest indywidualność.

dagigood dodano: 15 marca 2013

Uczucia nigdy nie są seryjne, cechą ich jest indywidualność.

szkoła wykańcza mnie psychicznie.

niekoffana dodano: 15 marca 2013

szkoła wykańcza mnie psychicznie.

Każdy z nas ma osobę  której chce po­wie­dzieć nie od­chodź. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi  cier­piał  lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia  na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia  które  gdy się po­jawiają  przyp­ra­wiają o łzy  mam takich pełno

olusza dodano: 15 marca 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć nie od­chodź. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy, mam takich pełno

nie kochaj mnie za słodkie słówka  kochaj mnie za kurwa  które podobno tak fajnie przeciągam. nie kochaj mnie za kulturalne zachowanie na kameralnym przyjęciu  kochaj mnie za tańczenie w płatkach śniegu  z butelką wódki. nie kochaj mnie za to jaka bywam  a za to jaka jestem.pytasz jak ja się wtedy czułam  szczerze? czułam się jak pies  którego właściciel przywiązał do drzewa  bo mu się znudził. czułam się jak szmata  którą każdy wyciera podłogę. czułam się tak jakby zawaliło się na mnie sto pięter. czułam się tak  jakbym nie istniała  zniknęła

olusza dodano: 15 marca 2013

nie kochaj mnie za słodkie słówka  kochaj mnie za kurwa, które podobno tak fajnie przeciągam. nie kochaj mnie za kulturalne zachowanie na kameralnym przyjęciu  kochaj mnie za tańczenie w płatkach śniegu, z butelką wódki. nie kochaj mnie za to jaka bywam  a za to jaka jestem.pytasz jak ja się wtedy czułam  szczerze? czułam się jak pies, którego właściciel przywiązał do drzewa, bo mu się znudził. czułam się jak szmata, którą każdy wyciera podłogę. czułam się tak jakby zawaliło się na mnie sto pięter. czułam się tak, jakbym nie istniała, zniknęła

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć