głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gabble

Do you honestly believe that I don t have a plan B? And if that fails a plan C and a plan D. You know how the alphabet works don t you.

hipoporockopunek dodano: 16 grudnia 2012

Do you honestly believe that I don`t have a plan B? And if that fails a plan C and a plan D. You know how the alphabet works don`t you.

You can hate me  but we both want the same thing. And you know..I always get what I want.

hipoporockopunek dodano: 16 grudnia 2012

You can hate me, but we both want the same thing. And you know..I always get what I want.

to nie życie jest ciężkie  tylko ludzie je utrudniają.

czekoladoweniebo dodano: 16 grudnia 2012

to nie życie jest ciężkie, tylko ludzie je utrudniają.

dlatego tak ważne jest aby pozwolić pewnym rzeczom odejść  uwolnić się od nich  odciąć  zamknąć cykl. nie z powodu dumy  słabości czy z pychy. ale po prostu dlatego  że na coś już nie ma miejsca w Twoim życiu. zamknij drzwi  posprzątaj dom  strzepnij kurz. przestań być tym kim byłeś  bądź tym kim jesteś.

czekoladoweniebo dodano: 16 grudnia 2012

dlatego tak ważne jest aby pozwolić pewnym rzeczom odejść, uwolnić się od nich, odciąć, zamknąć cykl. nie z powodu dumy, słabości czy z pychy. ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w Twoim życiu. zamknij drzwi, posprzątaj dom, strzepnij kurz. przestań być tym kim byłeś, bądź tym kim jesteś.

czasem chcemy walczyć o coś  co kompletnie nie ma sensu i zdajemy sobie sprawę z tego dopiero po fakcie.

czekoladoweniebo dodano: 16 grudnia 2012

czasem chcemy walczyć o coś, co kompletnie nie ma sensu i zdajemy sobie sprawę z tego dopiero po fakcie.

dopiero kiedy zapragniesz wracać  zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.

czekoladoweniebo dodano: 16 grudnia 2012

dopiero kiedy zapragniesz wracać, zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.

Święta to czas rodzinny  czas miłości  wybaczenia  pamiętania o tych  którzy czasami nie pamiętają o nas. Starajmy się dojrzeć pozytywy!

cwaniura dodano: 15 grudnia 2012

Święta to czas rodzinny, czas miłości, wybaczenia, pamiętania o tych, którzy czasami nie pamiętają o nas. Starajmy się dojrzeć pozytywy!

już nie ważne co czujesz  niczego nie da się odbudować.

czekoladoweniebo dodano: 15 grudnia 2012

już nie ważne co czujesz, niczego nie da się odbudować.

jak można wierzyć uczuciom skoro tak szybko mogą się zmienić?

czekoladoweniebo dodano: 15 grudnia 2012

jak można wierzyć uczuciom skoro tak szybko mogą się zmienić?

nie ma przyjaźni damsko męskiej. jest tylko miłość  do której nie potrafimy i nie chcemy się przyznać.

czekoladoweniebo dodano: 15 grudnia 2012

nie ma przyjaźni damsko-męskiej. jest tylko miłość, do której nie potrafimy i nie chcemy się przyznać.

prawdziwą miłością jest ta  gdy jesteśmy kochani za coś czego sami w sobie nie dostrzegamy.

czekoladoweniebo dodano: 15 grudnia 2012

prawdziwą miłością jest ta, gdy jesteśmy kochani za coś czego sami w sobie nie dostrzegamy.

że what? ja mam schizy czy jest burza w środku grudnia?

definicjamiloscii dodano: 15 grudnia 2012

że what? ja mam schizy czy jest burza w środku grudnia?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć