głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika funfunfun

http:  9.asset.soup.io asset 4348 5273 4d90.gif

dzieckorapu dodano: 17 maja 2013

faceci zawsze potrafią sprawić  że dziewczyny płaczą. ale jeśli dziewczyna sprawi  że facet płacze  naprawdę musi coś dla niego znaczyć.

xemaniak dodano: 17 maja 2013

faceci zawsze potrafią sprawić, że dziewczyny płaczą. ale jeśli dziewczyna sprawi, że facet płacze, naprawdę musi coś dla niego znaczyć.

Rzeczą  której nienawidzę w sobie najbardziej  jest to  że jestem słaba. Za szybko wybaczam  bo nie umiem żywić urazy  za szybko się zakochuję  jestem podatna na zranienie  nie umiem wytrwać w swoich postanowieniach. Przejebane.

xemaniak dodano: 17 maja 2013

Rzeczą, której nienawidzę w sobie najbardziej, jest to, że jestem słaba. Za szybko wybaczam, bo nie umiem żywić urazy, za szybko się zakochuję, jestem podatna na zranienie, nie umiem wytrwać w swoich postanowieniach. Przejebane.
Autor cytatu: kiniuch

Piękna kobieta posiada tyle rozumu  że można jej wszystko powiedzieć i o niczym z nią nie rozmawiać.

xemaniak dodano: 17 maja 2013

Piękna kobieta posiada tyle rozumu, że można jej wszystko powiedzieć i o niczym z nią nie rozmawiać.

Im ładniejsza kobieta  tym mniej pewnie czuje się mężczyzna.

xemaniak dodano: 17 maja 2013

Im ładniejsza kobieta, tym mniej pewnie czuje się mężczyzna.

Tym  co mężczyzna ceni u kobiety  która mu się długo opierała  nie jest jej cnotliwość  lecz jego własny upór.

xemaniak dodano: 17 maja 2013

Tym, co mężczyzna ceni u kobiety, która mu się długo opierała, nie jest jej cnotliwość, lecz jego własny upór.

i kiedy myślałam  że to już za mną  odezwał się. ma wyczucie czasu.

xemaniak dodano: 17 maja 2013

i kiedy myślałam, że to już za mną, odezwał się. ma wyczucie czasu.

dopóki jesteś tu ze mną  to miejsce coś znaczy.  Miuosh

xemaniak dodano: 17 maja 2013

dopóki jesteś tu ze mną, to miejsce coś znaczy. ~Miuosh

Życie staje się piękne gdy ma się kogoś  komu naprawdę zależy.

dzieckorapu dodano: 17 maja 2013

Życie staje się piękne gdy ma się kogoś, komu naprawdę zależy.

Teraz widzę więcej. Widzę komu na mnie zależy a kto ma mnie gdzieś. Potrzebowałam czasu żeby to wszystko dostrzec  żeby wiedzieć kto zostanie w moim życiu. Ty w nim nie będziesz i w końcu jestem tego pewna.

dzieckorapu dodano: 17 maja 2013

Teraz widzę więcej. Widzę komu na mnie zależy a kto ma mnie gdzieś. Potrzebowałam czasu żeby to wszystko dostrzec, żeby wiedzieć kto zostanie w moim życiu. Ty w nim nie będziesz i w końcu jestem tego pewna.

Przecież to zwykły chłopak. Wysoki  przystojny  duże niebieskie oczy i krótkie ciemne włosy. Naprawdę nic szczególnego  poza tym  że to miłość mojego życia sudey

zmadrzeej dodano: 16 maja 2013

Przecież to zwykły chłopak. Wysoki, przystojny, duże niebieskie oczy i krótkie ciemne włosy. Naprawdę nic szczególnego, poza tym, że to miłość mojego życia/sudey

Dla Ciebie to nic  to zwykła przygoda  jestem kolejną dziewczyną poznaną na imprezie  czas przeszły dokonany  coś co przeminie  pogadasz  zbajerujesz  myślisz  że masz  robisz co chcesz  ale widzisz  ja mam do tego zupełnie inne podejście. Nie bawię się ludzkimi uczuciami w tak perfidny sposób  bo wiem  jak bardzo może to ich zranić. Pytasz skąd wiem? Wyobraź sobie  że sama mam pęknięte serce  jednak mimo wszystko staram się żyć dla idei  tak  żyję dla idei  bo dla ludzi nie warto. W Tobie zobaczyłam człowieka z pozoru twardego i podążającego za współczesnością  jednak dostrzegłam również  że posiadasz coś więcej niż powierzchowne uczucia  które dziś są rzeczywiście bardzo popularne. Zauważyłam w Twoich oczach blask  który nie u każdego da się dostrzec. Podobno poprzez oczy widać serce człowieka  podobno to one mówią najwięcej. Jeśli to prawda  to proszę Cię  przestań być tym pieprzonym draniem i okaż serce  które jest piękne  serce  które potrafi kochać. sudey

zmadrzeej dodano: 16 maja 2013

Dla Ciebie to nic, to zwykła przygoda, jestem kolejną dziewczyną poznaną na imprezie, czas przeszły dokonany, coś co przeminie, pogadasz, zbajerujesz, myślisz, że masz, robisz co chcesz, ale widzisz, ja mam do tego zupełnie inne podejście. Nie bawię się ludzkimi uczuciami w tak perfidny sposób, bo wiem, jak bardzo może to ich zranić. Pytasz skąd wiem? Wyobraź sobie, że sama mam pęknięte serce, jednak mimo wszystko staram się żyć dla idei, tak, żyję dla idei, bo dla ludzi nie warto. W Tobie zobaczyłam człowieka z pozoru twardego i podążającego za współczesnością, jednak dostrzegłam również, że posiadasz coś więcej niż powierzchowne uczucia, które dziś są rzeczywiście bardzo popularne. Zauważyłam w Twoich oczach blask, który nie u każdego da się dostrzec. Podobno poprzez oczy widać serce człowieka, podobno to one mówią najwięcej. Jeśli to prawda, to proszę Cię, przestań być tym pieprzonym draniem i okaż serce, które jest piękne, serce, które potrafi kochać./sudey

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć