głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuckkitty

problemy niepowodzenia i faceci przez których jesteśmy w stanie odebrać sobie życie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:49

problemy, niepowodzenia i faceci, przez których jesteśmy w stanie odebrać sobie życie.

nie bądź kobietą która potrzebuje mężczyzn. bądź kobietą której potrzebują mężczyźni.

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:48

nie bądź kobietą, która potrzebuje mężczyzn. bądź kobietą, której potrzebują mężczyźni.

nie jestem typowa pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć twój szczery uśmiech od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie bijąc się z jakimś typem w klubie bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować jak twoje spojrzenie pełne blasku. nie twoje przekleństwa czynią cię moim zdaniem mężczyzną lecz sposób w jaki potrafisz mnie objąć gdy się boję. nie cieszy mnie gdy przez telefon mówisz kumplowi że jesteś gdzieś ze mną prawdziwą radość sprawisz gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami ale za jedno kocham cię mała jestem skłonna oddać ci cały swój świat.

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:47

nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela, wolę widzieć twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak twoje spojrzenie pełne blasku. nie twoje przekleństwa czynią cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno "kocham cię mała" jestem skłonna oddać ci cały swój świat.

zadawał tyle zbędnych pytań kiedy ona miała ochotę aby tylko ją przytulił.

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:45

zadawał tyle zbędnych pytań, kiedy ona miała ochotę, aby tylko ją przytulił.

czasem mam ochotę uśmiechnąć się podejść do ciebie i mocno cię przytulić. pokazać ci jak bardzo kocham cię każdego dnia. dopiero idąc w połowie kroku zamieram bo przypominam sobie że mimo tego ile mogłabym dla ciebie zrobić ty nawet nie wiesz jak mi na imię .

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:45

czasem mam ochotę uśmiechnąć się, podejść do ciebie i mocno cię przytulić. pokazać ci, jak bardzo kocham cię, każdego dnia. dopiero idąc, w połowie kroku zamieram, bo przypominam sobie, że mimo tego, ile mogłabym dla ciebie zrobić, ty nawet nie wiesz, jak mi na imię .

ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy. chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała kiedy był przy niej blisko.

ansomia dodano: 5 dni temu

ona musiała się zauroczyć, ale zawsze odwracała wzrok, kiedy patrzył jej w oczy. chciała dać mu znak i wyrazić wszystko, ale zawsze rezygnowała, kiedy był przy niej blisko.

w świecie za dużych rękawiczek i niewygodnych foteli gdzie niebo można zerwać jak tapetę ze ściany wszechświata nie pozostaje ci nic innego jak zadzwonić do Boga i zgłosić reklamację.

ansomia dodano: 5 dni temu

w świecie za dużych rękawiczek i niewygodnych foteli, gdzie niebo można zerwać jak tapetę ze ściany wszechświata, nie pozostaje ci nic innego, jak zadzwonić do Boga i zgłosić reklamację.

 będzie dobrze  słyszę wiecznie będzie dobrze . mówisz mi to w oczy kiedy sam masz problem.

ansomia dodano: 5 dni temu

"będzie dobrze", słyszę wiecznie "będzie dobrze". mówisz mi to w oczy, kiedy sam masz problem.

to niewiarygodne jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat mimo tylu kłótni tylu upierdliwości i tak naprawdę kurwa nie wiedzieć czy to miłość czy nie.

ansomia dodano: 5 dni temu

to niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

myślę że powinieneś wiedzieć  na mojej liście zajebistych twojego nazwiska już nie ma.

ansomia dodano: 5 dni temu

myślę, że powinieneś wiedzieć - na mojej liście zajebistych, twojego nazwiska już nie ma.

zabija mnie myśl że nigdy więcej mnie nie przytulisz ale wiem dobrze czego chcę. znam drogę do domu.

ansomia dodano: 6 dni temu

zabija mnie myśl, że nigdy więcej mnie nie przytulisz, ale wiem dobrze czego chcę. znam drogę do domu.

jestem tak zdesperowana że nawet wredne spierdalaj z twojej strony uszczęśliwi moją duszę. jutro masz do tego okazję. nie zmarnuj jej bo to pewnie ostatnia.

ansomia dodano: 6 dni temu

jestem tak zdesperowana, że nawet wredne "spierdalaj" z twojej strony, uszczęśliwi moją duszę. jutro masz do tego okazję. nie zmarnuj jej, bo to pewnie ostatnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV