głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fucking.princess

nie chodzę w szpilkach. nie noszę wielkich dekoltów i nie mam czym oddychać jak tamta słodka laska. nie popierdalam w samych markowych ciuchach i nie jestem zbytnio śliczna. miła też nie jestem. potrafię powiedzieć coś co drugiej osobie w pięty wejdzie. nie jestem idealna. ja do tego nie dążę  bo jestem szczęśliwa taka jaka jestem i dla innych nie będę się zmieniać.   malynoowa.

deliciious dodano: 30 listopada 2010

nie chodzę w szpilkach. nie noszę wielkich dekoltów i nie mam czym oddychać jak tamta słodka laska. nie popierdalam w samych markowych ciuchach i nie jestem zbytnio śliczna. miła też nie jestem. potrafię powiedzieć coś co drugiej osobie w pięty wejdzie. nie jestem idealna. ja do tego nie dążę, bo jestem szczęśliwa taka jaka jestem i dla innych nie będę się zmieniać. / malynoowa.

nie poszłam do szkoły  bo nie przyjechał autobus. zmarzłam na kość na dworze. ty zaniepokojony gdzie ja jestem  dzwoniłeś do mnie 12 razy. i ten słodki sms: skarbie  weź się odezwij bo się martwię.    dzięki takim chwilom w moim życiu  mimo  że jest zimno i sypie śnieg  świeci słońce.   malynoowa.

deliciious dodano: 30 listopada 2010

nie poszłam do szkoły, bo nie przyjechał autobus. zmarzłam na kość na dworze. ty zaniepokojony gdzie ja jestem, dzwoniłeś do mnie 12 razy. i ten słodki sms: skarbie, weź się odezwij bo się martwię. ;* dzięki takim chwilom w moim życiu, mimo, że jest zimno i sypie śnieg, świeci słońce. / malynoowa.

nie ma nic ' na zawsze ' . świat pożycza   nie daje .

sialalagggggg dodano: 29 listopada 2010

nie ma nic ' na zawsze ' . świat pożycza , nie daje .

a wiesz  mam taka cichą nadzieje  że tęsknisz bardziej ode mnie?

sialalagggggg dodano: 29 listopada 2010

a wiesz, mam taka cichą nadzieje, że tęsknisz bardziej ode mnie?

 Lepiej będzie jak już pójdziesz.  Dlaczego?  Podobno nie lubisz patrzeć jak płaczę.

sialalagggggg dodano: 29 listopada 2010

-Lepiej będzie jak już pójdziesz. -Dlaczego? -Podobno nie lubisz patrzeć jak płaczę.

  Jej imię ? s z c z ę ś c i a r a ! A wiesz czemu .?! Bo ma Ciebie   .   3

sialalagggggg dodano: 29 listopada 2010

` Jej imię ? s z c z ę ś c i a r a ! A wiesz czemu .?! Bo ma Ciebie ` . < 3

I czasem sobie myślę  że odeszłam  żeby zobaczyć Twoją reakcję. Podświadomie liczyłam na to  że będziesz próbował mnie zatrzymać. Nie wiesz jak kurewsko bolało  kiedy stwierdziłeś  że nic się nie stało po czym zwyczajnie odeszłeś..

sialalagggggg dodano: 29 listopada 2010

I czasem sobie myślę, że odeszłam, żeby zobaczyć Twoją reakcję. Podświadomie liczyłam na to, że będziesz próbował mnie zatrzymać. Nie wiesz jak kurewsko bolało, kiedy stwierdziłeś, że nic się nie stało po czym zwyczajnie odeszłeś..

 wymyslila sobie ze bedzie tak cholernie szczesliwa jak kiedys...

sialalagggggg dodano: 29 listopada 2010

"wymyslila sobie ze bedzie tak cholernie szczesliwa jak kiedys..."

Im krótsza spódniczka  tym bardziej ją kochasz. im większy dekolt  tym bardziej ubóstwiasz.   czyż nie na takiej zasadzie działasz  kochanie ?

sialalagggggg dodano: 29 listopada 2010

Im krótsza spódniczka, tym bardziej ją kochasz. im większy dekolt, tym bardziej ubóstwiasz. -czyż nie na takiej zasadzie działasz, kochanie ? ^

zimno... poszukiwane dodatkowe 36 6 °C

sialalagggggg dodano: 27 listopada 2010

zimno... poszukiwane dodatkowe 36,6 °C

zrób ze mną każdą małą rzecz  na którą masz ochotę

sialalagggggg dodano: 27 listopada 2010

zrób ze mną każdą małą rzecz, na którą masz ochotę

ii kurvaa smarkula wygrałaa   ale itak Kamiiil wmita . Najlepszy   meega i wgl pro

deliciious dodano: 27 listopada 2010

ii kurvaa smarkula wygrałaa , ale itak Kamiiil wmita . Najlepszy , meega i wgl pro

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć