 |
|
. Pamiętam , gdy kiedyś mroźnego wieczoru , pisałam z nim na gg . Powiedziałam mu wtedy że jest mi cholernie zimno , zszedł z gadu twierdząc że musi pilnować młodszą siostrę . Po jakichś 10 minutach , usłyszałam dzwonek do drzwi , otworzyłam i zobaczyłam jego . - mówiłaś że Ci zimno więc jestem aby Cię ogrzać . - powiedział po czym zaczął mnie całować jak nigdy dotąd . Cały wieczór nie wypuszczał mnie ze swoich ramion , byłam wtedy tak cholernie szczęśliwa .
|
|
 |
|
Analizuję.. Każdą rozmowę , każdy gest , każde słowo , każdy ruch jaki wykonałam w twoją stronę by zrozumieć.. Co zrobiłam nie tak.
|
|
 |
|
dopiero kiedy zapragniesz wracać, zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.
|
|
 |
|
byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie. - gramy, pytanie albo wyzwanie! - zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu, kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń, a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie. - wyzwanie. - wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie, na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił. - pocałuj mnie. - polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę, delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale, przyjmując współczujące spojrzenia znajomych, którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się, na Nim. - pytanie. - podrapał się po karku. przełknęłam ślinę. - kochasz mnie jeszcze? - wybełkotałam. - jak wariat. - odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością, że zaraz się w nich znajdę.
|
|
 |
|
Lubie Cie.. znaczy bardzo Cie lubie.. ale szczerze to Cie kocham "- też chce to usłyszeć.!
|
|
 |
|
Kocham Go bardzo. Jego oczy, uśmiech, oddech, wszystko kur.wa. Uspokaja mnie swoim spojrzeniem, dotykiem , gdy mnie przytula. Ten pan jest dla mnie wszystkim.! ♥
|
|
 |
|
nadszedł czas, by serce zmienić w głaz
raz na zawsze uczuciom pas...!!
|
|
 |
|
. nawet najsilniejsi z nas czasem ulegają pokusom , nieprawdaż ?
|
|
 |
|
"Dotąd dwoje, lecz nie Jedno. Odtąd Jedno, lecz nadal Dwoje." ♥
|
|
 |
|
Oderwę się od tego małomiasteczkowego chamstwa i zawiści. Wśród swoich, robiąc to co kocham. Na to czekałam całe lato. Znikam prawdopodobnie do 27. ;)
|
|
|
|