głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fucckyoou

kazał mi zapomnieć  że nic z tego nie będzie  że nie kocha. a teraz pisze  że nie może o mnie zapomnieć. jakoś serce nie szaleje już na te słowa. jakoś przeszło mi.

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

kazał mi zapomnieć ,że nic z tego nie będzie ,że nie kocha. a teraz pisze ,że nie może o mnie zapomnieć. jakoś serce nie szaleje już na te słowa. jakoś przeszło mi.

nikotyna jest podobna do Ciebie . Ona wypala płuca a Ty wypalasz serce .

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

nikotyna jest podobna do Ciebie . Ona wypala płuca a Ty wypalasz serce .

To  że lubię imprezować nie znaczy  że puszczam się na każdej imprezie.

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

To, że lubię imprezować nie znaczy, że puszczam się na każdej imprezie.

Wiesz co? Rozpuszczę włosy  pomaluję paznokcie  założę najkrótszą spódniczkę i modne buciki. Umaluję sobie oczy i przypudruję nosek zrobię z siebie lalę a wszystko po to żebyś poczerwieniał z zazdrości jak zobaczysz tych wszystkich mężczyzn klękających u moich stóp.

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

Wiesz co? Rozpuszczę włosy, pomaluję paznokcie, założę najkrótszą spódniczkę i modne buciki. Umaluję sobie oczy i przypudruję nosek zrobię z siebie lalę a wszystko po to żebyś poczerwieniał z zazdrości jak zobaczysz tych wszystkich mężczyzn klękających u moich stóp.

 wiesz dlaczego  nie jestem zaskoczona  że zostawił mnie dla innej ?       nie.      bo nigdy nie brałam na poważnie jego słów i obietnic.. na skutek czego  nie żałuję i nie płaczę. Bo skoro mnie zostawił  to nie był mnie wart i dziś to wiem!

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

-wiesz dlaczego, nie jestem zaskoczona, że zostawił mnie dla innej ? - nie. -bo nigdy nie brałam na poważnie jego słów i obietnic.. na skutek czego, nie żałuję i nie płaczę. Bo skoro mnie zostawił, to nie był mnie wart i dziś to wiem!

przysuwasz się. oblewasz moją szyję płonącymi pocałunkami. nie odsuwam się  wręcz przeciw swojej woli zbliżam twarz ku twoim ustom.   jesteś moim światem   szepczesz  łapczywie chwytając oddech. twoje usta lądują na moich  a Twoje słowa nie chcą wylecieć z mojej głowy. odsuwam Cię  poprawiam sukienkę i uciekam  mówiąc Ci  że jesteś nikim. że dla mnie  nie znaczysz n

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

przysuwasz się. oblewasz moją szyję płonącymi pocałunkami. nie odsuwam się, wręcz przeciw swojej woli zbliżam twarz ku twoim ustom. - jesteś moim światem - szepczesz, łapczywie chwytając oddech. twoje usta lądują na moich, a Twoje słowa nie chcą wylecieć z mojej głowy. odsuwam Cię, poprawiam sukienkę i uciekam, mówiąc Ci, że jesteś nikim. że dla mnie, nie znaczysz n

siedzieli wieczorem na ławce na blokach . z pozoru zwykli przyjaciele   którzy wieczorami spotykali się na fajkę . nie zdawali sobie sprawy z tego jak wielkie uczucie jest między nimi . podawaj jej fajkę dotykając jej ręki podniósł głowę do góry . zrobiło mu się strasznie ciepło   a przez jego ciało przeszły przyjemne dreszcze . tej chwili nikt nie mógł im zabrać i tego co wtedy czuli . patrząc sobie głęboko w oczy zaczeli się do siebie zbliżać .

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

siedzieli wieczorem na ławce na blokach . z pozoru zwykli przyjaciele , którzy wieczorami spotykali się na fajkę . nie zdawali sobie sprawy z tego jak wielkie uczucie jest między nimi . podawaj jej fajkę dotykając jej ręki podniósł głowę do góry . zrobiło mu się strasznie ciepło , a przez jego ciało przeszły przyjemne dreszcze . tej chwili nikt nie mógł im zabrać i tego co wtedy czuli . patrząc sobie głęboko w oczy zaczeli się do siebie zbliżać .

powiedziała ' nie spierdol tego ' patrząc mu głęboko w oczy . chwycił ją za szyję   przyciągnął do siebie i zbliżając się powoli do jej ust dodał ' nie spierdolę . ' odepchała go i patrzą mu w oczy wyszeptała ' nie wierzę ' spuszczając głowę w dół . silnie złapał jej ręcę i zaczął ją namiętnie całować   ręką przeplatał jej włosy w swoich palcach a drugą trzymał ją za szyję . ' teraz wierzysz ?

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

powiedziała ' nie spierdol tego ' patrząc mu głęboko w oczy . chwycił ją za szyję , przyciągnął do siebie i zbliżając się powoli do jej ust dodał ' nie spierdolę . ' odepchała go i patrzą mu w oczy wyszeptała ' nie wierzę ' spuszczając głowę w dół . silnie złapał jej ręcę i zaczął ją namiętnie całować , ręką przeplatał jej włosy w swoich palcach a drugą trzymał ją za szyję . ' teraz wierzysz ?

ewidentnie najważniejszy   ewentualnie jestem pojebana .

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

ewidentnie najważniejszy , ewentualnie jestem pojebana .

Po 30 sekundach od naszego pożegnania  mam ochotę wyciągnąć telefon i już do Ciebie zadzwonić. To niesamowite  jak łatwo człowiek uzależnia się od drugiej osoby.

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

Po 30 sekundach od naszego pożegnania, mam ochotę wyciągnąć telefon i już do Ciebie zadzwonić. To niesamowite, jak łatwo człowiek uzależnia się od drugiej osoby.

teraz zależy mi już tylko na tym  by pokazać ci co straciłeś.

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

teraz zależy mi już tylko na tym, by pokazać ci co straciłeś.

Nie będę cierpieć. Nie będę płakać. Nie będę tęsknić. Nie dam Ci tej pieprzonej satysfakcji  frajerze.

pati19r20 dodano: 9 grudnia 2011

Nie będę cierpieć. Nie będę płakać. Nie będę tęsknić. Nie dam Ci tej pieprzonej satysfakcji, frajerze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć