głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika frivolo

Gnije od środka.  rebel angel

rebelangel dodano: 26 maja 2017

Gnije od środka. / rebel angel

Bez przyjaciół byłabym nikim.  rebel angel

rebelangel dodano: 24 maja 2017

Bez przyjaciół byłabym nikim. / rebel angel

Kiedy gaśnie słońce armia zmroków gęstymi szeregami wysuwa się ze swych ucieczek cicha i ostrożna.  B. Prus

rebelangel dodano: 14 maja 2017

Kiedy gaśnie słońce, armia zmroków gęstymi szeregami wysuwa się ze swych ucieczek, cicha i ostrożna. / B. Prus

Zmierzch  wielka armia nocy o tysiącach niewidzialnych kolumn i miliardach żołnierzy.  B. Prus

rebelangel dodano: 14 maja 2017

Zmierzch - wielka armia nocy o tysiącach niewidzialnych kolumn i miliardach żołnierzy. / B. Prus

Człowiek miewa w życiu takie chwile że lubi otaczać się przedmiotami które przypominają smutek.  B. Prus

rebelangel dodano: 14 maja 2017

Człowiek miewa w życiu takie chwile, że lubi otaczać się przedmiotami, które przypominają smutek. / B. Prus

Wołam was wszystkich niemym głosem którego nikt nie słyszy i mimo że jesteście ze mną uciekacie ciągle w dal przeszłości.  Witkacy

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2017

Wołam was wszystkich niemym głosem, którego nikt nie słyszy, i mimo że jesteście ze mną, uciekacie ciągle w dal przeszłości. / Witkacy

 Coś musi się zmienić  inaczej znowu przyjdzie to straszliwe w swej mocy pożądanie śmierci i ja nie wytrzymam  a ja żyć chcę  chcę zobaczyć co będzie dalej jak w następnym felietonie powieści..  Witkacy

rebelangel dodano: 1 kwietnia 2017

` Coś musi się zmienić - inaczej znowu przyjdzie to straszliwe w swej mocy pożądanie śmierci i ja nie wytrzymam - a ja żyć chcę - chcę zobaczyć, co będzie dalej, jak w następnym felietonie powieści.. / Witkacy

śmiałabym powiedzieć że laski potrafią być nawet gorsze : oczywiście nie generalizując. teksty abstracion dodał komentarz: śmiałabym powiedzieć, że laski potrafią być nawet gorsze :) oczywiście nie generalizując. do wpisu 26 marca 2017
najważniejszą sztuką w życiu do opanowania jest godzenie się z tym że ludzie odchodzą. jeżeli się jej nauczysz to będziesz niezniszczalna. wybrakowana ale silna jak nikt inny.

abstracion dodano: 26 marca 2017

najważniejszą sztuką w życiu do opanowania jest godzenie się z tym, że ludzie odchodzą. jeżeli się jej nauczysz to będziesz niezniszczalna. wybrakowana, ale silna jak nikt inny.

wiesz że się wyleczyłaś w momencie kiedy przestajesz się wzdrygać kiedy ktoś wymówi jego imię. bo brzmi ono dla Ciebie jak każde inne które słyszysz w ciągu dnia. bezdźwięcznie beznamiętnie nieznacząco.

abstracion dodano: 26 marca 2017

wiesz, że się wyleczyłaś w momencie, kiedy przestajesz się wzdrygać, kiedy ktoś wymówi jego imię. bo brzmi ono dla Ciebie jak każde inne, które słyszysz w ciągu dnia. bezdźwięcznie, beznamiętnie, nieznacząco.

to że śpię w Twojej bluzie a misiek od Ciebie nadal zajmuje honorowe miejsce w moim łóżku wcale nie oznacza że mi Ciebie brakuje. mogę jedynie tęsknić. a w zasadzie nie mogę bo pomimo tego że fizycznie żyjesz osoba którą kochałam umarła. razem z moim uczuciem. popełniłeś samobójstwo przed dokonaniem morderstwa. niezły jesteś.

abstracion dodano: 26 marca 2017

to, że śpię w Twojej bluzie, a misiek od Ciebie nadal zajmuje honorowe miejsce w moim łóżku, wcale nie oznacza, że mi Ciebie brakuje. mogę jedynie tęsknić. a w zasadzie nie mogę bo pomimo tego, że fizycznie żyjesz, osoba którą kochałam umarła. razem z moim uczuciem. popełniłeś samobójstwo przed dokonaniem morderstwa. niezły jesteś.

moment po Twoim odejściu kiedy zrozumiałam że jestem wystarczająco silna nastąpił wtedy gdy nauczyłam się pić poranną kawę z Twojego kubka.

abstracion dodano: 26 marca 2017

moment po Twoim odejściu, kiedy zrozumiałam, że jestem wystarczająco silna nastąpił wtedy, gdy nauczyłam się pić poranną kawę z Twojego kubka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV