 |
|
Chcesz wiedzieć co czuję?
Czuję ogromną pustkę wieczorami, kiedy przypominam sobie nasze spacery.Samotność, kiedy płaczę z byle jakiego powodu. Złość, kiedy ktoś mówi o Tobie.Ból, kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek, kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie..
|
|
 |
|
I wiesz co ? teraz każde z nas poszło w inną stronę, dwie inne drogi. Robimy co chcemy, żyjemy jak chcemy. Nas nie ma, i nie będzie. Nic innego nas już nie łączy poza zajebistymi wspomnieniami. ;)
|
|
 |
|
Książę na białym koniu ? Może być dresiarz na ośle, byle by mnie kochał!
|
|
 |
|
Może mi wytłumaczysz, jaką wielka idiotkę chciałeś ze mnie zrobić, dając mi tę 'nadzieję' ?
|
|
 |
|
Są na świecie tacy ludzie, którym uchyliłabym nieba. Żeby słońce wypaliło im oczy.
|
|
 |
|
czytasz mój opis, który wyraża jak cholernie mi źle, a Ty masz satysfakcje, wiem.
|
|
 |
|
uwielbiam wspominać, ale tylko te chwile, gdy miałam 8 lat, gdzie jedyny problem jaki miałam to czy zdążę na wieczorynkę.
|
|
 |
|
- on jest seksowny. - tak wiem. - masz szczęście. - tak wiem. - podoba się wielu dziewczynom. - tak wiem. - cudownie się uśmiecha. - tak wiem. - ma genialne oczy. - tak wiem. - niesamowicie całuje. - tak w ... skąd wiesz ?!
|
|
 |
|
Usta zamykają się wtedy, gdy mają do powiedzenia coś ważnego.
|
|
 |
|
...bo nieważne co w twym życiu się dzieje. wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje.
|
|
 |
|
zamykam powieki przed snem, intensywnie przywołuje w myślach Twój obraz, podobno wtedy mi się przyśnisz. ♥
|
|
 |
|
` kupiła sobie nowe ciuchy buty na szpilkach . chciała się mu podobać .. lecz za chwilę zobaczyła , jak całuje się z inną . ♥
|
|
|
|