głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fragilee

.  zawsze udaję że nie ruszają mnie rzeczy na któtych najbardziej mi zależy

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` zawsze udaję że nie ruszają mnie rzeczy na któtych najbardziej mi zależy

.  potrzebuję Cię. tu i teraz.

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` potrzebuję Cię. tu i teraz.

.  tylko wtedy dam sobie radę  kiedy Ty będziesz ze mną

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` tylko wtedy dam sobie radę, kiedy Ty będziesz ze mną

.  Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś kochasz  to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił  gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz  nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi  gapisz się całymi dniami na telefon  oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego  o jego szczęście  o to żeby cieszył się każdym dniem  każdą chwilą. I nie poddajesz się   wiesz  że nie możesz się poddać  bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie  co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen  jest sensem każdego Twojego dnia  każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz  podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak  to właśnie jest miłość.

yeeaaah dodano: 1 stycznia 2012

.` Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

so  I died bejb. amen. †  endoftime rlz.

endoftime dodano: 1 stycznia 2012

so, I died bejb. amen. † endoftime rlz.

1000 znajomych na Facebooku a sylwester z Polsatem ... demotywatory

ona.jest.nacpana dodano: 31 grudnia 2011

1000 znajomych na Facebooku a sylwester z Polsatem .../demotywatory

Szczęśliwego nowego roku .! Oby 2012 bym tym łatwiejszym i lepszym ! ♥

niunciaa93 dodano: 31 grudnia 2011

Szczęśliwego nowego roku .! Oby 2012 bym tym łatwiejszym i lepszym ! ♥ ;**

 1  podsumowując ten '11 równy rok spędzony tutaj. moblo  fajna sprawa  w szybkim tempie wpada  jakby w nawyk. móc przelewać te miliony uczuć  uśmiechów bądź sam ból  w błahe wpisy jest czymś zajebistym  serio  i ludzie  których praktycznie nie znamy  a zwykłymi komentarzami  privami potrafią doszczętnie rozjebać system  zatrzymać każdą z chwil wahania i pomóc w jakikolwiek sposób  czasem ze skutkami lepszymi niż choćby twarze z realnego. są osoby  które pomimo kilometrów są blisko  każdego dnia dając mi świadomość  że gdzieś tam na drugim końcu Polski  jest ktoś kto tęskni  bądź martwi się o samo moje życie. OGÓLNY DZIĘKS DLA WSZYSTKICH TUTAJ  KTÓRZY W JAKIŚ SPOSÓB SĄ  BYLI♥

endoftime dodano: 31 grudnia 2011

[1] podsumowując ten '11 równy rok spędzony tutaj. moblo, fajna sprawa, w szybkim tempie wpada, jakby w nawyk. móc przelewać te miliony uczuć, uśmiechów bądź sam ból, w błahe wpisy jest czymś zajebistym, serio, i ludzie, których praktycznie nie znamy, a zwykłymi komentarzami, privami potrafią doszczętnie rozjebać system, zatrzymać każdą z chwil wahania i pomóc w jakikolwiek sposób, czasem ze skutkami lepszymi niż choćby twarze z realnego. są osoby, które pomimo kilometrów są blisko, każdego dnia dając mi świadomość, że gdzieś tam na drugim końcu Polski, jest ktoś kto tęskni, bądź martwi się o samo moje życie. OGÓLNY DZIĘKS DLA WSZYSTKICH TUTAJ, KTÓRZY W JAKIŚ SPOSÓB SĄ, BYLI♥

 2  no i jakiś tam buziak  dla osób z którymi się zbliżyłam bardziej  czy trochę mniej  tych z rl  i tych spoko  których jeszcze załapuję pamięcią: countdown  rapoholiiik  podobnopopierdolony  kurwahardcore  michas92  skejtter  siemamateusz  pierdol.sie.kocie  moblowicz  peerfection  ostatnia.chwila  obczajziomek  ogarnijzemna  freeeloveee  skejter  poonadhoryzont  fuckk youu  eldoszka  paulysza  xmaaliinkaaax  proelokozak  hehz i mnóstwo innych  pro ludzi. w sumie tej liczbie 2 395 dzięks! ♥ BIG LOV W WASZĄ STRONĘ  ZA WSZYSTKO. no tak plus ktoś chce  może się upominać  to coś wykombinuję i będzie też gdzieś jego nick.   ENDOFTIME  pozdro YO!  trochę tego wyszło  sorr

endoftime dodano: 31 grudnia 2011

[2] no i jakiś tam buziak, dla osób z którymi się zbliżyłam bardziej, czy trochę mniej, tych z rl, i tych spoko, których jeszcze załapuję pamięcią: countdown, rapoholiiik, podobnopopierdolony, kurwahardcore, michas92, skejtter, siemamateusz, pierdol.sie.kocie, moblowicz, peerfection, ostatnia.chwila, obczajziomek, ogarnijzemna, freeeloveee, skejter, poonadhoryzont, fuckk_youu, eldoszka, paulysza, xmaaliinkaaax, proelokozak, hehz i mnóstwo innych, pro ludzi. w sumie tej liczbie 2 395 dzięks! ♥ BIG LOV W WASZĄ STRONĘ, ZA WSZYSTKO. no tak plus ktoś chce, może się upominać, to coś wykombinuję i będzie też gdzieś jego nick. ~ ENDOFTIME, pozdro YO! [trochę tego wyszło, sorr]

na nowo wracają chwile  w których jedyne co przerasta to myśl  że kiedyś zabraknie nam szczęścia  że może nadejdą momenty  w których zabraknie nas.. dla siebie.   endoftime.

endoftime dodano: 30 grudnia 2011

na nowo wracają chwile, w których jedyne co przerasta to myśl, że kiedyś zabraknie nam szczęścia, że może nadejdą momenty, w których zabraknie nas.. dla siebie. / endoftime.

Tam  gdzie Boga nie ma  świat w grzechu utonął   Czas dorzucić do ognia  niech skurwysyny płoną   Słoń♥

ona.jest.nacpana dodano: 30 grudnia 2011

Tam, gdzie Boga nie ma, świat w grzechu utonął Czas dorzucić do ognia, niech skurwysyny płoną / Słoń♥

konkretne blizn  przypominają chwile z przeszłości  sytuacje o które jednak warto było walczyć i te  w których może lepiej było odpuścić  by nie cierpieć po raz kolejny tak silnie jak wcześniej. ból uzależnia  kolejne zadawanie sobie ciosów  jego inicjały wyryte na nadgarstkach i krople krwi spływające po zimnych kafelkach łazienki.. na nowo polubiłam ten stan zabijania się w umiarkowanym tempie  stan nietrzeźwego myślenia o życiu.   endoftime.

endoftime dodano: 30 grudnia 2011

konkretne blizn, przypominają chwile z przeszłości, sytuacje o które jednak warto było walczyć i te, w których może lepiej było odpuścić, by nie cierpieć po raz kolejny tak silnie jak wcześniej. ból uzależnia, kolejne zadawanie sobie ciosów, jego inicjały wyryte na nadgarstkach i krople krwi spływające po zimnych kafelkach łazienki.. na nowo polubiłam ten stan zabijania się w umiarkowanym tempie, stan nietrzeźwego myślenia o życiu. / endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć