 |
|
,,MIŁOŚĆ-to forma uprzedzenia. Kochasz to, czego potrzebujesz. Kochasz to, co poprawia ci samopoczucie. Kochasz to, co jest wygodne. Jak możesz twierdzić, że kochasz, jednego człowieka, skoro na świecie jest 10 tysięcy ludzi, których kochałbyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznał.Ale nigdy ich nie poznasz." -Bukowski
|
|
 |
|
To jest takie uczucie, o którym on nie ma pojęcia, a ja już nie mogę sobie z tym poradzić
|
|
 |
|
,,Tylko dotknięcie ciepłe rąk..."
|
|
 |
|
,,Cześć Joanna.Powodzenia."
|
|
 |
|
Jest mi przykro.Przed sobą samą mogę się do tego przyznać.
|
|
 |
|
Cisza...Nadal nic.Milczysz. To nam wychodzi najlepiej.
|
|
 |
|
,,Serce i dusza w moim przypadku były to dwie różne rzeczy.Zbyt długo byłam rozdarta.Nadszedł już czas by położyć temu kres, by uczynić z tego ciała jedną całą osobę.Nawet jeśli to nie miałam być ja..."
|
|
 |
|
Choć był zaledwie przecinkiem w książce mojego życia, położony w innym miejscu, zmienił sens całego rozdziału... ;*
|
|
 |
|
,,Czasami kogoś potrzebujesz.Czasami nawet wiesz kogo konkretnie.Czasami przypominasz sobie, że nie masz prawa potrzebować tej osoby..."
|
|
 |
|
Mała iskierka nadziei, gdy przypadkiem spotkają się nasze spojrzenia.
|
|
 |
|
Miałam wrażenie, że moje głośno bijące serce obudzi całe miasto...
|
|
 |
|
Każdy w swoim życiu poznał osobę, którą zapamięta do końca życia.
|
|
|
|